• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

سالن زیبایی ویس vip + شبنم نظیف +

۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
سالن زیبایی ویس vip + شبنم نظیف +
آرایشگاه ویس

شعبه سعادت آباد سالن شبنم نظیف (ویس)
میدان کاج به سمت میدان فرهنگ - سرو شرقی - روبروی بانک ایران زمین - پلاک ٣٢ - ط همکف
تلفن : 88688050 - 88569337

شعبه ولنجک سالن شبنم نظیف (ویس)
ولنجک ،نبش خیابان ١٨ ،ساختمان خلیج فارس ،طبقه سوم،واحد ٣٠١
تلفن : 22424535

و اینک :
گالری لباس عروس شبنم نظیف
09120331178

اینستاگرام :
shabnamnazif@

وب سایت :
www.shabnamnazif.com

‎گالری لباس 09120331178
‎ریباندینگ 09104738008
‎عروس 09120331176
‎خدمات 09120331182
‎اموزش 09104788008
‎سعادت آباد 88688050
‎ولنجک 22424535‌

[تصویر: سالن زیبایی ویس vip + شبنم نظیف +]

نقل قول
 سپاس شده توسط reyhun ، سراب ، nasibe_603 ، Pegah Asalak ، heni ، Black Velvet ، White.Swan ، حلما خانوم
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ عصر توسط Wild Rose.)
ارسال: #2
سالن زیبایی ویس ( ولنجک )
سلام
من تبلیغ سالن زیبایی ویس (مدیریت خانم شبنم نظیف ) رو توی ف ی س بوک دیدم . عروس هاشون خیلی ناز بودن . ولی اینجا هیچ تایپک یا بحثی راجع به این آرایشگاه نبوده .
میشه منو راهنمایی کنید ؟ کسی عروس اونجا بوده ؟New2
متشکرم

تهران- ولنجک - نبش خیابان ۱۸- ساختمان خلیج فارس-طبقه ی ۳- واحد۳۰۱

تلفن های تماس
۲۲۴۲۴۵۳۵ - ۲۲۴۲۴۵۳۳ - ۲۲۴۲۴۵۳۴
http://www.veisbeauty.com

نخودچی من اومده توی بغلم New2
نقل قول
 سپاس شده توسط hanieh_k ، reyhun ، nasibe_603 ، آدلی ، bitabita89
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #3
RE: سالن زیبایی ویس ( ولنجک )
(۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ صبح)Wild Rose نوشته است:  سلام
من تبلیغ سالن زیبایی ویس (مدیریت خانم شبنم نظیف ) رو توی ف ی س بوک دیدم . عروس هاشون خیلی ناز بودن . ولی اینجا هیچ تایپک یا بحثی راجع به این آرایشگاه نبوده .
میشه منو راهنمایی کنید ؟ کسی عروس اونجا بوده ؟New2
متشکرم

چرا عزیزم اینجا یه تاپیک داشتم ولی‌ نمیدونم چرا بسته شد،من خودم ۵تیر عروس اونجا هستم همینطور یکی‌ دیگه از بستگان نزدیکم عروس اونجاست.از کارشون خوشم اومد چون متفاوت بود،ولی‌ دیگه سلیقه‌ای هست
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhun ، آدلی
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ صبح توسط hanieh_k.)
ارسال: #4
من ایران نیستم ولی‌ ایشون تلفنی خیلی‌ کامل به من توضیح دادن همه چیزو،ما حدود ۱۰ آرایشگاه ماده نظر داشتم که آخرش اینجارو انتخاب کردم

عزیزم گفتن ۲تا پکیج دارن ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰،حالا باهاشون صبحت کنی‌ احتمالن راه بیان باهات

ولی‌ با اینکه کارشون متفاوت ولی‌ انگار با سلیقه خیلی‌‌ها جور در نمیاد ،به نظر من ایشون سبک اریششن بیشتر امریکایی هست نه اروپایی
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، Wild Rose ، reyhun ، آدلی
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ صبح توسط hanieh_k.)
ارسال: #5
(۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ صبح)کاملیا نوشته است:  
(۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ صبح)hanieh_k نوشته است:  من ایران نیستم ولی‌ ایشون تلفنی خیلی‌ کامل به من توضیح دادن همه چیزو،ما حدود ۱۰ آرایشگاه ماده نظر داشتم که آخرش اینجارو انتخاب کردم

عزیزم گفتن ۲تا پکیج دارن ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰،حالا باهاشون صبحت کنی‌ احتمالن راه بیان باهات

ولی‌ با اینکه کارشون متفاوت ولی‌ انگار با سلیقه خیلی‌‌ها جور در نمیاد ،به نظر من ایشون سبک اریششن بیشتر امریکایی هست نه اروپایی

میشه یه توضیحی راجب سبک امریکاییو بدین؟ممنون

منظورم این هست که آرایش‌هاشون خیلی‌ مطابق با مد هالیوود هست،من خودم سبک آرایش کیم کارداشیان رو خیلی‌ دوست داشتم و دیدم اریشگری که کاراشون بیشتر سبک آرایشگر‌های آمریکا هست ایشون بودن،البته نکه بگم بقیه خوب نیستن ،بازم میگم آرایش سلیقه هست من چیزی که می‌خواستم تو کارهای ایشون دیدم

ولی‌ مثلا مامانم سلیقه آرایشش با من متفاوت برا همین دارم دنبال یجای دیگه برا مامانم می‌گردم
نقل قول
 سپاس شده توسط Wild Rose ، کاملیا ، reyhun ، maryam y ، آدلی
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #6
هانیه جان خوشبخت بشی و حتما عروس خوشگلی میشی .
۱ سوال : مثلا میگن ۱۲۰۰ شامل چی میشه ؟ من فقط میک آپ و شینیون میخوام . نه اپیلاسیون میخوام و نه ناخن . حتی تاج هم می خوام گل طبیعی بذارم

نقل قول
 سپاس شده توسط شبنم نظیف ، آدلی
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #7
(۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ صبح)Wild Rose نوشته است:  هانیه جان خوشبخت بشی و حتما عروس خوشگلی میشی .
۱ سوال : مثلا میگن ۱۲۰۰ شامل چی میشه ؟ من فقط میک آپ و شینیون میخوام . نه اپیلاسیون میخوام و نه ناخن . حتی تاج هم می خوام گل طبیعی بذارم

عزیزم ۱۲۰۰ نمیدونم ولی‌ ۱۵۰۰ می‌دونم شامل تاج و تورو رنگ مو و همچیز بود باهاشون تماس بگیر بگو این چیزهارو نمی‌خواهی احتمالا کمتر از ۱۲۰۰ می‌شه
نقل قول
 سپاس شده توسط Wild Rose ، کاملیا ، شیم شیم ، دختر ایرونی ، ida ، sara h ، bahar.b ، آدلی
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #8
(۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ عصر)mahsa.s نوشته است:  سلام
من آرایشش را خیلی پسندیدم فقط خیلی نگران مدل موهاش هستم احساس می کنم همه رو خیلی به سمت بالا ساده جمع می کنه و می کشه؟
کسی راجع به دوام آرایش اینجا چیزی می دونه؟

راستی هانیه جان تخفیف هم میدن؟

سالن ویس آرایش شیکی می کنه من که اینجارو انتخاب کردم . فقط هنوز وقت نکردم برم برای قرارداد . تاریخ هم هنوز معلوم نیست . در مورد مو . فقط صاف جمع نمیکنن . مثلا من خیلی دوست دارم صاف جمع کنم بالا ولی بهم نمیاد . میخوام عکس مدل مویی که دوست دارم بدم همونطوری درست کنن . خوبی کارشون اینه که ساده مو درست میکنن . ۲ کیلو موی اضافه و مصنوعی رو سرت نمیبندن . شما هم مدل مویی که دوست داری بده که همونو انجام بدنNew2

نقل قول
 سپاس شده توسط hanieh_k ، دختر ایرونی ، reyhun ، happily_diba ، آدلی
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #9
به نظر منم کارای ویس جای فکر و دیدن داره، ظاهرا که قشنگه. منم سبک امریکایی رو به اروپایی ترجیح میدم

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
نقل قول
 سپاس شده توسط hanieh_k ، reyhun ، bahar.b ، آدلی
۲۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ عصر توسط Wild Rose.)
ارسال: #10
(۲۱-فروردين-۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ عصر)elnaz677 نوشته است:  سلام دوسالن میشه لطفا آدرس و شماره ویس بزارین؟

عزیزم
این سایتشونه
http://www.veisbeauty.com/
تهران- ولنجک - نبش خیابان ۱۸- ساختمان خلیج فارس-طبقه ی ۳- واحد۳۰۱

تلفن های تماس
۲۲۴۲۴۵۳۵ - ۲۲۴۲۴۵۳۳ - ۲۲۴۲۴۵۳۴

بعضی از نمونه کارهای سالن ویس (بیشتر نمونه هاشو من توی ف ی س بوک دیدم
http://www.veisbeauty.com/gallery-veis
برم بگم براتون تبلیغ کردم بهم تخفیف بدن (البته عمرا من بگم و عمرا تخفیف بدن ) Big Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط hanieh_k ، reyhun ، zahra_bannooo ، آدلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام