• تخت جمشید
  • آتلیه ملکه زیبا

سالن زیبایی ناتالی

۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-خرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن زیبایی ناتالی
آرایشگاه ناتالی با 25 سال سابقه درخشان در غرب تهران با کادری مجرب و حرفه ایی و با به روزترین امکانات واحدی مجزا و vip برای عروس و میکاپ در خدمت شما عریزان میباشد

مدیریت سالن خانوم سامیه هاشمی (عدالت) با مدارک معتبر و بین المللی در امور گریم سینمایی و عروس با بهترین مواد از قبیل (دیور . مک . استی لادر.......) با بهترین البومها و به روز ترین تکنیکها در خدمت شما عزیزان میباشد

تمامی پرسنل مجموعه با مدرک و سابقه کاری مشغول به کارهستن...

تلفن :
021-44515454
موبایل :
09122585896
آدرس :
تهرانسر - بلوار اصلی - کوچه 7 ( شهید قهرمانی ) - پلاک 2 - ساختمان پارسه - طبقه 5 واحد 25

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی ناتالی++ بازدید عروس 11 خرداد
سلام بچه ها کسی آدرس اینجا رو داره؟
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #3
سلام به دوستان من از خدمات این سالن استفاده کردم خدایی همه کاراشون باکیفیت من برای کار میکاپ و شنیون رفتم کارشون عالی بوده و همونی که میخواستم شده حتما برین کاراشون رو ببینید البته من خیلی سال که از این سالن بهره میبرم
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #4
Rainbow RE: سالن زیبایی ناتالی++ بازدید عروس 11 خرداد
سلام . کارهاتون را دیدم قبلا . قیمت کار عروس از چقدر شروع میشه و پکیج کاملتون چه قیمته؟
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ صبح توسط Zeoost.)
ارسال: #5
سلام من رفتم شو عروسشون عالی بود همه چی تموم خیلی مدلهای مختلف داشتن تازه من اونجا همون روز شو قرار داد نوشتم دو تا اشتانتیون خوب هم گرفتم کلا کار گل فروشیم رو بهم دادن حالا اونجا گفتن باز میخوان شو بزارن البوماشونم تا دوهفته دیگه فکر کنم اماده بشه دیگه همین خواستم برای دوستان همه اون چیزی که دیده بودم رو بگم

(۱۲-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ عصر)mina.e1370 نوشته است:  سلام . کارهاتون را دیدم قبلا . قیمت کار عروس از چقدر شروع میشه و پکیج کاملتون چه قیمته؟

سلام پکیج های مختلف دارن البومهای محتلف هم دارن
برین از نزدیک ببینید خوبه کاراشون
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #6
RE: سالن زیبایی ناتالی
سلام ببخشید قیمت پکیج عروستون رو لطف می کنید؟
شامل چه خدماتی میشه؟
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #7
سلام میشه قیمت میکاپ عروس و نامزدب را بگید
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #8
(۲۴-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ عصر)niknam نوشته است:  سلام میشه قیمت میکاپ عروس و نامزدب را بگید

بچه ها سبک اینجا چی هستش /شو بعدی کی هستش

خدایا شکرت که هستم محبوب محبوب ترین مخلوق

زمان رسیدنمون نزدیکه توکلم به اون بالاست 100+
@arayeshi_rozz
یکی از دوستام کانال محصولات ارایشی از کانادا رو داره واسه خرید عروسی عالیه
نقل قول
۱۰-تير-۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #9
قیمت بفرمایید ممنون میشم.برای نامزدی
نقل قول
۱۴-تير-۱۳۹۵, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #10
قیمتاشون تا حدودیه ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد