• لی لی رضایی
  • ونوستار

سالن زیبایی مینل

۱-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن زیبایی مینل
سالن زیبایی مینل با مدیریت زهرا بحیرائی با کادری مجرب و با سابقه در کلیه زمینه های بیوتی افتخار دارد در کنار شما خاص اندیشان باشد حضور متخصصان فوق حرفه ای که بعضا با نام آنها آشنا هستید و استفاده از برترین کمپانی های تولید کننده مواد آرایشی از مواد مصرفی برای مشتریان تا تجهیزات داخلی و پرسنل و فضای اختصصاصی جهت ماساژ و ریلکسیشن در محیطی زیبا و دلنشین برای هنرمندان و عزیزانی که انتخابی متفاوت در ظاهرشان نمایان است و با آرامش و اطمینان امور زیبایی خود را به ما میسپارند.
متخصصان ما در مینل تمام توان خود را برای رضایت شما همراهان به کار میگیرند تا زیبایی شما دو چندان شود .

تخصصی ترین گریم صورت با استفاده از برند کاری makeup studio_mac

تلفن:

09120520750
26751030
 [تصویر: سالن زیبایی مینل]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی مینل
قیمت هاشون چطوریه ؟ بازدید عروس نداره ؟
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #3
Exclamation RE: سالن زیبایی مینل
سلام به همه دوستان
من چند روز پیش رفتم این سالن اکستنشن مو انجام دادم خدایش خیلی راضی بودم عالی بود 
محیط سالن و پرسنل هم که فوق العاده...تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط minelbeauty
۷-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #4
Heart RE: سالن زیبایی مینل
khili esme in salon shenidam
..dost daram ye bar beram kareshon bebinam migan persenelshon khili herfei hastand
تصویر: /images/smilies/new/angel.pnglotfan adres behem midin mrccccتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۷-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #5
سلام لطف میکنید هزینه خدمات پاک سازی پوست بفرمایید
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ صبح توسط minelbeauty.)
ارسال: #6
(۲۲-آذر-۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ عصر)'مونا السادات عباسی' نوشته است:  قیمت هاشون چطوریه ؟ بازدید عروس نداره ؟

قیمت ها مناسب و کیفیت کار بسیار بالا و زیر نظرمتخصصینه پیشنهاد میکنم یکبار اعتماد کنید
تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

(۷-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ صبح)'ساناز ابری' نوشته است:  سلام به همه دوستان
من چند روز پیش رفتم این سالن اکستنشن مو انجام دادم خدایش خیلی راضی بودم عالی بود 
محیط سالن و پرسنل هم که فوق العاده...تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifاز اینکه درخدمتتون بودیم و اینکه راضی هستی به خودمون افتخار میکنیم بهترین مشتریای دنیا رو ما داریم

(۷-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ صبح)'سهیلا نوبری' نوشته است:  khili esme in salon shenidam
..dost daram ye bar beram kareshon bebinam migan persenelshon khili herfei hastand
تصویر: /images/smilies/new/angel.pnglotfan adres behem midin mrccccتصویر: /images/smilies/new/lub.pngسلام عزیزم باعث افتخاره که درخدمتتون باشیم خیلی  خوشحال میشیم وقتتون و اعتمادتونو دراختیار ما قرار بدید ادرس سالن هروی شمس اباد میدان شریفی پلاک962 زنگ پنج غربی طبقه 4 منتظر شما هستیم بااشتیاقتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

(۷-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ صبح)'سیما گودرزی' نوشته است:  سلام لطف میکنید هزینه خدمات پاک سازی پوست بفرمایید
سلام خوشکلم خدمات پاکسازی پوستمون بستگی به پکیج انتخابی  مناسب پوستتون رو داره اما شروع رنجیه پکیج ها از 50 تومن هستشتصویر: /images/smilies/new/lub.png

(۷-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ صبح)'سیما گودرزی' نوشته است:  سلام لطف میکنید هزینه خدمات پاک سازی پوست بفرمایید
سلام عزیزم هزینه پاکسازی پوست بستگی به پکیج انتخابی مناسب پوستتون داره اما شروع قیمتی پکیج ها از 50 تومن هستش قابلتونم نداره عزیزم

نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #7
سلام لطفا هزینه پکیج میکاپ عروس روبفرمایید

عروسی :97.2.20
تشریفات :حسین زاده
اتلیه :افسون (افشار)
ارایشگاه:؟
گروه موزیک :h2
مزون؟
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ صبح توسط minelbeauty.)
ارسال: #8

سلام عزیزم بستگی به پکیج انتخابیتون داره عزیزم

(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ عصر)'سرفینا' نوشته است:  سلام لطفا هزینه پکیج میکاپ عروس روبفرمایید

سلام خوشکلم‌پکیج عروس از ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ 

سلام عزیزم قیمت ها بستگی‌به پکیج های انتخابیتون داره

(۷-دي-۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ صبح)'سهیلا نوبری' نوشته است:  khili esme in salon shenidam
تصویر: /images/smilies/new/angel.pnglotfan adres behem midin mrccccتصویر: /images/smilies/new/lub.png

باعث افتخاره که در خدمتتون باشیم 
آدرس شمس آباد.میدان شریفی پلاک ۹۶۲ زنگ ۵ غربی طبقه ۴

(۲۰-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ عصر)'سرفینا' نوشته است:  سلام لطفا هزینه پکیج میکاپ عروس روبفرمایید

سلام عزیزم پکیج های عروسمون از ۱۵۰۰ شروع میشه تا ۴۵۰۰

سلام عزیزم قیمت ها بستگی به پکیجتون داره عزیزم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام