• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

سالن زیبایی مژگان دادفر

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-دي-۱۳۹۷ ۰۳:۲۵ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
سالن زیبایی مژگان دادفر
بازدید عروس 6 دی ماه ساعت 12 تا 3 بعد ظهر تخفیف ویژه میکاپ عروس وی ای پی 1500 تومان و میکاپ عروس معمولی 1 میلیون تومان 

سالن زیبایی مژگان دادفر در سال 1372 تاسیس شد. این سالن تنها سالن منتخب برای دریافت لوح تقدیر و تندیس از اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری با رویکرد رضایتمندی مشتری می باشد و منتخب یکصد برند برتر ملی ایران و موفق به کسب تندیس از کنفدراسیون برند ایرانی شده است. سالن زیبایی مژگان دادفر، لوح تقدیر و تندیس تنها سالن زیبایی منتخب کشور ایران، به عنوان " گواهی شایستگی مدیریت اروپا، شایستگی کسب و کار و گواهی شهرت برند سطح A" در اتحادیه اروپا از کشور اتریش را از آن خود کرده است و با داشتن 60 پرسنل و 20 دستیار با تجربه و دوره دیده در امور آرایشی و زیبایی آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد.

آدرس:
خیابان پاسداران، خیابان دولت، نرسیده به سه راه نشاط و بلوار کاوه، پلاک ۳۴۲
تلفن:
22578687
22763204

[تصویر: سالن زیبایی مژگان دادفر ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط Zohre nasernia
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-فروردين-۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #2
سالن زیبایی مژگان دادفر
لطفا نظرات و تجربیاتتون رو در مورد این آرایشگاه اینجا بنویسید. اگه هم کسی قیمت و آدرس میدونه بزاره لطفا...

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط s2153136 ، 70952-نوعروس
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #3

RE: آرایشگاه دادفر
من برای ابرو، کوتاهی مو و هایلات میرم اونجا. بدی نیست. ابرو 10000 تومنه. کوتاهی 20000 تومن. رنگساژ 25000 تومن. هایلایت هم 80-90 تومن...
نقل قول
 سپاس شده توسط Amatraso
  • اساطیر
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #4

من برای عروسیم رفتم راضی بودم

مدتی هم برای کوتاهی ابرو و رنگ اونجا می رفتم اما مدتیه قیمتهاشو خیلی برده بالا برای همین دیگه نمی رم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ضحی برای ابرو پیش کارولین می ری؟

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط -shimaaa66
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #5
من واسه ابرو وکوتاهی میرم....ابروپیش مریم وکوتاهی پیش فاطمه!آلبوم عروسش روندیدم ولی عکسایی که روی دیواره فوق العاده است...قیمت پرسیدم 1 ماه پیش گفت از1200 تا1500
نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #6

ابرو پیش نیره میرم، کوتاهی و رنگ هم نسرین. نسرین یه شاگرد داره بنام شهرزاد خیلی کار براشینگش خوبه. من یه بار برای کوتاهی رفتم پیش فاطمه حسابی موهای بلند منو خراب کرد Sad تا بلند شد دوباره رفتم پیش نسرین، کارش خوب بود.
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ صبح
ارسال: #7
من نامزدی پسر دائیم زندائیم و دخترش رفتن اونجا واقعا" کارش خوب بود البته خودون خیلی خوشگل هستنا ولی خوب خیلی یک درستشون کرده بود

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #8
من خیلی وقته واسه بند و ابرو میرم دادفر...کاره ابرومو مهناز انجام میده 7000بند هم 4000 تا جایی که من میدونم کوتاهی رو هم 15000میگیره...
اما واسه عروس،5روز پیش رفتمو پرسیدم... ظاهرا یه 350 دارن که بیتا و یکی دیگه انجام میدن...یه 600 دارن که خواهره دادفر انجامش میده و اونایی که خوده مژگان دادفر آرایش میکنه بین 1-1200 بدونه پاتختی...
پاتختی هم که جدا 150،000
البته من فقط یه عروسشو دیدم... یه کمی آرایشش و کلا مدلش!پررنگو زرقی برقی بود... ولی عکسایه دیوارش بد نیست
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #9

(۱۹-تير-۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ صبح)nilaa نوشته است:  من نامزدی پسر دائیم زندائیم و دخترش رفتن اونجا واقعا" کارش خوب بود البته خودون خیلی خوشگل هستنا ولی خوب خیلی یک درستشون کرده بود

قیمت آرایش ساده تو دادفر چنده؟ کدومشون بهتر درست میکنن؟
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #10

بچه ها اگه خوب درست میکنه بگید که برای عکس اسپرت برم اونجا؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام