• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

سالن زیبایی طلایی( گیسو) - Golden Beauty

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
تلفن:
26201167
26201168
موبایل:
09125754492
09126000312
آدرس:
جردن، انتهای خیابان تور، مجتمع رز، طبقه سوم، واحد ٨ و ٩، سالن ارایش زیبای طلایی (گیسو )

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2
بهترین بخش عروسیم بدون اغراق آرایشگام بود میکاپم با مونا بود یعنی عاااااااااااااااالی بود اگه هزار بار برگردم به عقب بازم میرم گلبانو پیش مونا شینیونم با نفیسه بود که اونم فوق العاده بود از همه چی راضی بودم همه ازم میپرسیدن کجا رفتی و چقدر شیک شدی

مادر عزیزم دلم برا نگاهت برا صدات به اندازه تمام سالهای نبودنت تنگه

عروسی 93/03/07 خدایا برای همه چیز شکرت .
آرایشگاه گلبانو عااااااااالی
آتلیه:عاااالی
تالار :آبگینه غذا عاااالی پرسنل ضعیف
دسته گل و ماشین عروس : عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط جسیکا
۲۲-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-خرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ عصر توسط ronia.)
ارسال: #3
سالن زیبایی گیسو
بچه ها منم مرداد عروسیمه با مونا قرارداد بستم چند تا از عروساشو از نزدیک دیدم کارش حرف نذاره خیلی تمیزه ولی کانرین تمیز کار نمیکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس ملوس ، boobe
۱۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #4
سالن زیبایی گیسو
سلام دوستای گلم من واسه عروسیم چند روز پیش رفتم این ارایشگاه و میکاپم با مونا بود عالیییی بود هم رفتارش و هم کارش.همه ازم تعریف کردن.بقیه پرسنل هم رفتارشون فوق العاده بود به غیر از اون شخصی که شینیونمو انجام داد .واقعا از میکاپ کارم مونا بسیار ممنونم که کلی بهم ارامش داد.
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس ملوس ، aseman 25 ، جسیکا ، Nassimi ، arezoo68
۲۲-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #5
سالن زیبایی گیسو
من پیش کاترین عروس شدم عالییییی بود
ارایشم کاملا کلاسیک بود تا اخر شبم تکون نخورد حتی بهترم شد اصلا هم تغییرم نداد خودم بودم اما قشنگتر موهامم فرهی بود
من خیلی راضی بودم اخلاقشم عالیییی بود
مونا هم خوبه خیلی خوب درست میکنه

واسه خواسته ی منم لطفا یه صلوات بفرستیدHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Nassimi ، aseman 25
۲۶-شهريور-۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #6
سالن زیبایی گیسو
مسی جون منم با مونا بودم و از کارش واقعا راضیم شنیونم با سمیه بود و همه خوششون اومده بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #7
سالن زیبایی گیسو
چقد سوت وکوره اینجا Sad

من رفتم باز هم کارای مونا رودیدم و عالی بود،عالی.. با دقت و دلسوزی تمام کار میکنه روی صورت و سبکی که واقعا بهت بیادو پیشنهاد میکنه

اینجا رو دوست میدارم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس ملوس
۲۰-خرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ عصر
ارسال: #8
سالن زیبایی گیسو
من بودم عزیزم عروس کاترین بودم بینهایت کارش خوب بود من برام مهم بود که سنم بالا نره چون خودم بیبی فیسم و همینطورم شد یه سالم سنم بالا نرفت.آرایش ملایم خواستم که عالی بود شینیون هم با مونا بودم که فوق العاده بود.یه لحظه هم پشیمون نشدم.من عروس ۲خرداد کاترین بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط Nassimi ، عروس 94
۱۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #9
سالن زیبایی گیسو
بچه ها پریشب عروسی من بود و میکاپم با کاترین و شینیونم با مونابود واقعا ازشون ممنون شینیونم که فوق العاده تمیز و زیبا بود و بابت آرایش از کاترین عزیز و مهربون بسیااااااااار ممنونم که با هنرش منو مثل ملکه ها کرد ( تعریف از خود نباشه ) اصلا کارش غلیظ نیست و تا آخر شبم میکاپ من تکون نخورد با اینکه من اسموکی خواسته بودم ولی خیلی ملایم بودم رنگ رژ لبم من قرمز دوست داشتم که گفت اگه بخوای من میزنم ولی به من اعتماد کن کرم بزن منم گوش کردم و خیلی راضی بودم که قرمز نزدم هرکسم منو دی گفت چقدر فیست با کلاس و با ابهت شده

عروسی منم به خوشی تموم شدHeart
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل بانو

آتلیه: آتلیه دیدنو

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات مجالس نوبل

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط Nassimi ، عروس 94
۱۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #10
سالن زیبایی گیسو
من عروس پنجشنبه کاترین و شنیون مونا بودم. خیلی خیلی راضی بودم. آرایش کاترین واسه ما 5 تا عروس عالی بود ولی شنیون مونا واسه من خیلی کارش رو تکمیل کرد. همه مهمونا ازم تعریف میکردن

برام دعا کنید زندگیم درست بشه....[img=21x21]images/smilies/sad.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام