• گل سنتر
  • ونوستار

سالن زیبایی سمیرا مرتضوی

۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #241
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
(۲۳-خرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۴۵ عصر)'ملینا هستم' نوشته است:  
(۲۲-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ عصر)'natashaaa' نوشته است:  بچه ها 24 بازدید عروس دارن

چه خوب شد گفتی منم میخواستم برم بازدیدشونو فقط الان توی کدوم سالن هستن ؟؟؟ به کدوم ادرس باید بریم؟؟

ااا چقدر من دیر فهمیدم میخواستم بیام بازدید که کارای سالنشونم ببینم خب حالا بهتره سالن جدیدشون میام و کاراشونو میبینم 
یه مهمونی دعوتیم میخوام برم یکم به خودم برسم تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

خدایا امیدم فقط به خودته و بس
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #242
بچه ها من رفتم بازدید سمیرا جون و باهاشون قرار داد بستم خیلی کارشونو دوست داشتم
دقیقا همون چیزی بود که من انتظار داشتم و میخواستم کلی بهم مشاوره دادن راجب پوست و خدمات و میکاپ وشینیونم
خیلی مهربونن خواهر و مادرمم احتمالاهمینجا برای همراه وقت میگیرن

کنار تو درگیر آرامشم :*
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #243
بازدید عروس در سالن سمیرا مرتضوی
در تارخ های 30 و 32 خرداد و 1تیر ماه
منتظر شما عروس های گل هستیم
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #244
سلام دخترا من رفتم سالن سمیرا جون پاکسازی انجام دادم خیلی خوب بود کارشون خیلی راضی بودم پوستم که حسابی حال و هواش عوض شد خلاصه که پیشنهاد میکنم بتون حتما البته مرتب نه هر چند وقت یه با ر
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس كوچولووو
۲۸-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #245
اره واقعا پاکسازی برای پوست لازمه مخصوصا تو این هوای الوده
چنده هزینه پاکسازی اینجا؟
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ عصر توسط EMS.)
ارسال: #246
واقعا براتون متاسفم که انقدر اعتماد بنفس ندارید و نظرات مشتریای مخالفتون رو پاک میکنید

فکر نمیکردم نو عروس هم انقدر غیر قابل اعتماد باشه
شماهم برید با این پولایی که الکی میخورید زندگی خوبی داشته باشید مطمئن باشید که نظر من پیش کسی محفوظه که پاکش نمیکنه 
برید چند صباحی خوش باشید که باید جواب اشکای خواهرم رو حتما بدین

**اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم**
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ عصر توسط mahi.m.)
ارسال: #247
سلام منم بالاخره ازشون وقت گرفتم برم برای رنگ کردن موهام خیلی ذوققق دارم اما نمیدونم دقیقا چه رنگی کنم موهام مشکی و تا وسط کمرم هم هست پیشنهادی دارین ممنون میشم بهم بگید قبلا رنگ  کردم اما الا ن میخوام جلو همسر جونی یکم تنوع بدم  به خودم

نقل قول
۲۹-خرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #248
من یه میکاپ ویژه رو با سمیرا جون تجربه کردم که خیلی راضی بودم ازش و عاشق اخلاقشون شدم
​میکاپم فوق العاده بود یه عکس نشون دادم دقیقا همون رو در اوردن شینیونمم فرزانه عالی درست کرد اونم یه عکس نشون دادم که یکم تغییرش دادن که گفتن به صورتتون نمیاد و حقم داشتن
​در کل پیشنهاد میکنم به همه که با خیال راحت برید پیش سمیرا و یه میکاپ قشنگ رو با ایشون تجربه کنید ,و اون روز تو مجلسی که دعوتید با خیال راحت بدرخشید
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #249
(۲۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۵۷ عصر)'عروس کوچولووو' نوشته است:  اره واقعا پاکسازی برای پوست لازمه مخصوصا تو این هوای الوده

عزیزم از من هزینه پاک سازی پوستم شد 100تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۱-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #250
(۳۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ عصر)'paniz_gh' نوشته است:  
(۲۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۵۷ عصر)'عروس کوچولووو' نوشته است:  اره واقعا پاکسازی برای پوست لازمه مخصوصا تو این هوای الوده

عزیزم از من هزینه پاک سازی پوستم شد 100تصویر: /images/smilies/new/angel.png

منم برای پاکسازی رفتم پیششون و مشاوره شدم ولی پوست من خیلی کار داشت و میخواستم از بهترین مواد هم استفاده کنن دیگه برا من 200 شد ولی عالی بود و خیلی راضی بودم 
شقایق کارش عالیه 
تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام