• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

سالن زیبایی ستیا

۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن زیبایی ستیا
ارائه کلیه خدمات آرایشی و پیرایشی عروس

شعبه جردن:
جردن، بلوار گل آذین، پلاک ٢٩
22048600
22048700
شعبه ستاری:
 بزرگراه ستاری، روبروی  کوروش مال، ابتدای پیامبرغربی، ساختمان مهستان، زنگ ٧،طبقه ٢، واحدهای ٧و٨
44052307
44052912

[تصویر: سالن زیبایی ستیا ]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط nika43
۲۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی ستیا
سلام 
لطفا قیمت  میکاپ لایت همراه با شینیون رو بگید.

تنها چیزی که از عروسی برای عروس و داماد میمونه همین فیلمو عکسه...
من از تنها جایی که راضی بودم آتلیه افسون و تیم بسیار خوبشون با
مدیریت آقای افشار  بود پیشنهاد میکنم برای عروسیتون به اینجا سربزنید
آتلیه افسون با مدیریت آقای افشار : 09125476252
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #3
 من این آرایشگاهو تو اینستا فالو کردم‌کار رنگ‌و هایلایت و آمبرشون عالیه

خدایا شکرت
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #4
سلام این ارایشگاه کجاس چه قدر شیکه بازدید عروستصویر: /images/smilies/new/new2.gif ندارن؟تصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ عصر
ارسال: #5
سلام دوستان عزیز این ارایشگاه کار ناخن هم انجام میدن ؟تصویر: images/smilies/exclamation.gifتصویر: images/smilies/blush.gifهزینه کار کاشت ناخن شون چقدره؟

مراسم عقدم تموم شد خداروشکر
نقل قول
 سپاس شده توسط arzaboo
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #6
(۱-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ عصر)'عروووس خانوم' نوشته است:  سلام این ارایشگاه کجاس چه قدر شیکه بازدید عروستصویر: /images/smilies/new/new2.gif ندارن؟تصویر: images/smilies/exclamation.gif

سلام عزیزم بله بازدید هم دارن فقط باید باهاشون تماس بگیرید روزانه تا از تاریخ بازدید شون مطلع بشیدتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #7
(۱-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ عصر)'haliii jooni' نوشته است:  
(۱-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ عصر)'عروووس خانوم' نوشته است:  سلام این ارایشگاه کجاس چه قدر شیکه بازدید عروستصویر: /images/smilies/new/new2.gif ندارن؟تصویر: images/smilies/exclamation.gif

سلام عزیزم بله بازدید هم دارن فقط باید باهاشون تماس بگیرید روزانه تا از تاریخ بازدید شون مطلع بشیدتصویر: /images/smilies/new/angel.png

ا واقعا مرسی عزیزم شماره تماسی دارین ازشون که من بتونم تماس بگیرم ؟تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ عصر
ارسال: #8
(۱-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ عصر)'عروووس خانوم' نوشته است:  

ا واقعا مرسی عزیزم شماره تماسی دارین ازشون که من بتونم تماس بگیرم ؟تصویر: images/smilies/blush.gif

بله خانومی اینا شماره هایی هستن که میتونید باهاشون تماس بگیرید تصویر: /images/smilies/new/new1.gifکار این سالن که عالیه واقعا هم فضای خیلی لوکسی داره وهم من خیلی کاره میکاپ و شینیونشون واقعا دوس داشتم
تصویر: /images/smilies/new/lub.pngمن دوستم عروس این ارایشگاه بوده خیلیم از کارشون راضی بود چه خودش چه ماها که تو مراسمش دیدیمش واقعا خیلی خیلی ناز شده بود تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
حتما یه سری بزن عزیزم مطمئنم توهم خیلی خوشت میاد تصویر: /images/smilies/new/wink.png
22048600- 09124786192

نقل قول
۱-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۲۳ عصر
ارسال: #9
(۱-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ عصر)'haliii jooni' نوشته است:  
(۱-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۱۳ عصر)'عروووس خانوم' نوشته است:  

بله خانومی اینا شماره هایی هستن که میتونید باهاشون تماس بگیرید تصویر: /images/smilies/new/new1.gifکار این سالن که عالیه واقعا هم فضای خیلی لوکسی داره وهم من خیلی کاره میکاپ و شینیونشون واقعا دوس داشتم
تصویر: /images/smilies/new/lub.pngمن دوستم عروس این ارایشگاه بوده خیلیم از کارشون راضی بود چه خودش چه ماها که تو مراسمش دیدیمش واقعا خیلی خیلی ناز شده بود تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
حتما یه سری بزن عزیزم مطمئنم توهم خیلی خوشت میاد تصویر: /images/smilies/new/wink.png
22048600- 09124786192

وای مسی هاله جونم تصویر: /images/smilies/new/new1.gifاره نظرمو خیلی  جلب کرده این سالن حتما تماس میگیرم میرم میبینم کارشون رو چون برای یه مراسمی دنبال یه ارایشگاه خوب میگردم که کار میکاپ و شینیونشون خیلی خوب باشه تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۳۹ عصر
ارسال: #10
چه سالن لوکسی هست اینجا لطفا کسایی که از خدماتشون استفاده کردن واسمون تعریف کنن
من اگه عروس اینجا بودم خیلی خوب بود چون ظاهر آرایشگاهم خیلی زیبا نبود و مجبور شدیم
به خاطر این یه هزینه ی اضافی بدیم که واسه فیلممون قشنگ بشه

مراسم عقدم تموم شده
از خدا ممنونم که تو رو بهم داده عشقم "م"
نقل قول
 سپاس شده توسط عروووس خانوم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام