• لوستر
  • جوهرات نوبل

سالن زیبایی رونیکا

۳۱-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #31
سالن زیبایی رونیکا++بازدید عروس 21 خرداد 1395
(۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ عصر)عروووس خانوم نوشته است:  گلم هزینه هایلایت رو میدونی چقدره؟؟؟

نه عزیزم. من فقط پیششون میکاپ و شینیون انجام دادم.

مراسم عقدم تموم شده
از خدا ممنونم که تو رو بهم داده عشقم "م"
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #32
(۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ عصر)natashaaa نوشته است:  
(۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ عصر)عروووس خانوم نوشته است:  گلم هزینه هایلایت رو میدونی چقدره؟؟؟

میکاپ شینیون غیر عروس چقدره؟
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #33
(۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ عصر)عروووس خانوم نوشته است:  

تقریبا 300 تومن.
میکاپ ساده 150 تومن تا 300 و شینیون هم 80 تا 120 بدون مو/

مراسم عقدم تموم شده
از خدا ممنونم که تو رو بهم داده عشقم "م"
نقل قول
  • آرته
۳۱-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ عصر توسط عروووس خانوم.)
ارسال: #34
(۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ عصر)natashaaa نوشته است:  

تقریبا 300 تومن.

اهان.بعد شما راضی بودی؟ شینیونت تا اخر شب محکم بود؟ خراب نشد

ناتاشا جان خودت مدل گفتی یا خودشون مدل بهت نشون دادن؟
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #35
(۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ عصر)عروووس خانوم نوشته است:  
(۳۱-فروردين-۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ عصر)natashaaa نوشته است:  

تقریبا 300 تومن.

اهان.بعد شما راضی بودی؟ شینیونت تا اخر شب محکم بود؟ خراب نشد

اره عزیزم. خیلی راضی بودم. اتفاقا خودمم نگران بودم. تاکید کردم که محکم باشه. اما اونا خودشون بهم اطمینان دادن که چیزی نمیشه و همین هم شد. New2New2
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #36
(۲۷-فروردين-۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ عصر)dorsa.m نوشته است:  بچه ها چرا هیچکس جواب منو نداد ؟؟؟ قیمت پکیج نامزدی اینجا چقدره ؟؟؟
من 21 اردیبهشت مراسم نامزدیمه , من کار چند جای دیگه رو هم دیدم
اما میخوام بدونم 50 % تخفیف اگه برای نامزدی هم باشه که خوب خیلی عالی میشه برای من ...
اما تردید دارم چون عکسی هم ندیدم از اینجا نمیدونم که کارشون چجوریه ؟؟؟ لایت کار میکنن یا مدیوم یا غلیظ؟؟؟
و اینکه من موهام رو به تازگی کوتاه کرده بودم و الان خیلی استرس دارم که یه موقع شینیونم خراب بشه چون موهای خیلی خیلی لختی دارم
ترو خدا کمکم کنید . اینستاگرام دارن ؟؟؟

سلام به همه ء عروس خانوم های عزیز
خانمی پکیج نامزدی و عقد, در روز بازدید و شو عروس با 50% تخفیف است که به قیمت 500 تومان
بابت موهاتون و شینیون هم خیالتون راحت باشه , میتونید در روز شو شینیون های ما رو ببینید و بهتر تصمیم بگیرید .
میکاپ کار هامون هم لایت کار میکنن و هم مدیوم و هم غلیظ بستگی به خود عروس خانوم ها داره و سلیقه و تشخیص میکاپ کار
نقل قول
 سپاس شده توسط سرو زیبا ، dorsa.m ، bano_e_mehraban
۲-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #37
من تهران نیستم موقع شو میخاستم ببینم میتونم تلفنی قرارداد ببندم ؟تخفیف شامل حالم میشه؟؟و عروسی مرداد ایرادی نداره که نه
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ عصر توسط dorsa.m.)
ارسال: #38
(۱-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ عصر)آرایشگاه رونیکا نوشته است:  
(۲۷-فروردين-۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ عصر)dorsa.m نوشته است:  بچه ها چرا هیچکس جواب منو نداد ؟؟؟ قیمت پکیج نامزدی اینجا چقدره ؟؟؟
من 21 اردیبهشت مراسم نامزدیمه , من کار چند جای دیگه رو هم دیدم
اما میخوام بدونم 50 % تخفیف اگه برای نامزدی هم باشه که خوب خیلی عالی میشه برای من ...
اما تردید دارم چون عکسی هم ندیدم از اینجا نمیدونم که کارشون چجوریه ؟؟؟ لایت کار میکنن یا مدیوم یا غلیظ؟؟؟
و اینکه من موهام رو به تازگی کوتاه کرده بودم و الان خیلی استرس دارم که یه موقع شینیونم خراب بشه چون موهای خیلی خیلی لختی دارم
ترو خدا کمکم کنید . اینستاگرام دارن ؟؟؟

سلام به همه ء عروس خانوم های عزیز
خانمی پکیج نامزدی و عقد, در روز بازدید و شو عروس با 50% تخفیف است که به قیمت 500 تومان
بابت موهاتون و شینیون هم خیالتون راحت باشه , میتونید در روز شو شینیون های ما رو ببینید و بهتر تصمیم بگیرید .
میکاپ کار هامون هم لایت کار میکنن و هم مدیوم و هم غلیظ بستگی به خود عروس خانوم ها داره و سلیقه و تشخیص میکاپ کار

وای باورم نمیشه که بالاخره جواب منو دادید
500؟؟؟ جدی؟؟؟ چقدر خوب
حتما میام امیدوارم که کارتون خوب باشه تا قراداد ببندم چون قیمتتون خیلی خوبه برای من New2

راستی امکان داره که تاریخ مراسممون عوض بشه چون شوهر جونی مشکل براش پیش اومده اگه عوض بشه میتونم عوض کنم دیگه ؟؟؟

نامزدیم شد 21 اردیبهشت
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ عصر توسط آرایشگاه رونیکا.)
ارسال: #39
(۲۸-فروردين-۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ عصر)فیروزه سازگار نوشته است:  دوستان اینجا موندگاری کارش برای پوست چرب چه جوریه ؟

دوست عزیز کار آرایش با بهترین مواد مخصوص پوست های چرب انجام میشه و در اخر هم باز فیکساتور میزنن .Blush

(۲۸-فروردين-۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ عصر)mahi.m نوشته است:  سلام من میخوام هم بازدید عروستون رو بیام و هم شو میخواستم بپرسم کجا برگزار میشه ؟؟؟

عزیزم تو سالن خودمون برگزار میشه Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط bano_e_mehraban
۲-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #40
ببخشید من قبلا هم سوال کردم که میشه بگید کدوم میکاپ کار کیه ؟؟؟
و فردا که بازدید عروس دارید کار کدوم میکاپ کارتونه ؟؟؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام