• گل سنتر
  • تشریفات صدف

سالن زیبایی راحیل آرا

۸-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #171
RE: سالن زیبایی راحیل آرا
قیمت هاشور ابرو رو میخواستم و اینکه ماه رمضان تخفیف داره؟

نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ عصر توسط elham p.)
ارسال: #172
(۸-خرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ صبح)'ZiBa Ali' نوشته است:  قیمت هاشور ابرو رو میخواستم و اینکه ماه رمضان تخفیف داره؟

سلام . من قاب و سایه زدم. خیلی راضی بودم . واقعا طبیعیه. همه ام خیلی تعریف میکنن از ابروهام.

(۳-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ صبح)'مریم بیات' نوشته است:  سلام به دوستان عزیز سالن راحیل ارا تخفیف ویژه برای ایام مبارک ماه رمضان  برای کلیه خدمات ناخن از قبیل کاشت وترمیم  وغیره در نظر گرفته و با کادر مجرب  لیلا ساناز شقایق تارا جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید 66037550 
09124499272تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

سلام.تصویر: images/smilies/heart.gif
من چند وقت پیشتون ناخن انجام داده بودم راضی بودم.خانم بیات . هزینه کاشت پودر . و لاک و ژل  چقدر میشه الان توی ماه رمضان؟؟؟؟

نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ عصر توسط Fara63.fp@gmail.com.)
ارسال: #173
(۸-خرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ صبح)'ZiBa Ali' نوشته است:  قیمت هاشور ابرو رو میخواستم و اینکه ماه رمضان تخفیف داره؟

سلام تصویر: images/smilies/biggrin.gif. خواستم بگم بچه ها منم رفتم این آرایشگاه برای تاتو البته به تازگی. خیلی راضیم.من اخه دوست نداشتم معلوم باشه تاتوم. واقعا طبیعی شده.
قیمتشونم من چندتا کار انجام دادم . خط چشم و اینام زدم. تک تک نمیدونم چقدر بود.
ولی خیلی مناسب شد.

(۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ عصر)'elham p' نوشته است:  

سلام . من قاب و سایه زدم. خیلی راضی بودم . واقعا طبیعیه. همه ام خیلی تعریف میکنن از ابروهام.

(۳-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ صبح)'مریم بیات' نوشته است:  سلام به دوستان عزیز سالن راحیل ارا تخفیف ویژه برای ایام مبارک ماه رمضان  برای کلیه خدمات ناخن از قبیل کاشت وترمیم  وغیره در نظر گرفته و با کادر مجرب  لیلا ساناز شقایق تارا جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید 66037550 
09124499272تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

سلام.تصویر: images/smilies/heart.gif
من چند وقت پیشتون ناخن انجام داده بودم راضی بودم.خانم بیات . هزینه کاشت پودر . و لاک و ژل  چقدر میشه الان توی ماه رمضان؟؟؟؟

سلام elham جان. شما از کار ناخنشون راضی بودین؟ هواگیری اینا نداشت. یا تقارن ناخن ها یک شکل بود؟منظورم اینه تمییز انجام شده بود. مثل عکسایی که گذاشتن تو پیج؟؟؟؟؟؟

نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #174
(۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ عصر)'Fara63.fp@gmail.com' نوشته است:  

سلام تصویر: images/smilies/biggrin.gif. خواستم بگم بچه ها منم رفتم این آرایشگاه برای تاتو البته به تازگی. خیلی راضیم.من اخه دوست نداشتم معلوم باشه تاتوم. واقعا طبیعی شده.
ولی خیلی مناسب شد.

سلام منم خیلی دوست دارم تاتو انجام بدم. میترسیدم.مصنوعی بشه. 
شما نمیدونید هزینه تاتوشون تو ماه رمضان چقدره؟

نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #175
(۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ عصر)'Fara63.fp@gmail.com نوشته است:  
نقل قول:سلام.تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام elham جان. شما از کار ناخنشون راضی بودین؟ هواگیری اینا نداشت. یا تقارن ناخن ها یک شکل بود؟منظورم اینه تمییز انجام شده بود. مثل عکسایی که گذاشتن تو پیج؟؟؟؟؟؟

سلام. ببخشید چندروز چک نکرده بودم سایت رو. بله خیلی راضی بودم.کار ناخنکارهاشون خوبه. اصلا نشکست و هوا نگرفت.راضی بودم‌تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #176
(۱۳-خرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ صبح)'elham p' نوشته است:  
(۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ عصر)'Fara63.fp@gmail.com نوشته است:  
نقل قول:سلام.تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام از ۸۰ شروع تا ۱۰۰ هزار تومان تا آخر ماه رمضان Af هستیم  تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

سلام. ببخشید چندروز چک نکرده بودم سایت رو. بله خیلی راضی بودم.کار ناخنکارهاشون خوبه. اصلا نشکست و هوا نگرفت.راضی بودم‌تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۵-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ صبح توسط مریم بیات.)
ارسال: #177
(۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ عصر)'زیباپور' نوشته است:  
(۱۰-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ عصر)'Fara63.fp@gmail.com' نوشته است:  
 سلام عزیزم بله تا آخر ماه رمضان کلیه خدمات تاتو بلیدی فیبروز وغیره  ۱۵۰ هزار تومان شده خواهشن با وقت قبلی 
02166037550 
09124499272  با مدیریت مریم بیاتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

ولی خیلی مناسب شد.

سلام منم خیلی دوست دارم تاتو انجام بدم. میترسیدم.مصنوعی بشه. 
شما نمیدونید هزینه تاتوشون تو ماه رمضان چقدره؟

با سلام  
مژده به خانمهای به روز تخفیف و یژه.برای ایام ماه رمضان کلیه خدمات ناخن کاشت ۸۰ هزار تومان ترمیم ۳۰ هزار تومان  وغیره وکلیه خدمات تاتو از هاشور و میکرو بلیدی وغیره تخفیف ویژه خورده جهت هماهنگی با شماره زیر
02166037550
09124499272     با مدیریت مریم بیاتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ عصر توسط زیباپور.)
ارسال: #178
سلام دوستان میخواستم بگم من رفتم ابروهامو تاتو کردم. البته یک اصطلاحی خودشون میگفتن. ولی خیلی راضیم. عاااالی شده. چهره اماصلا کلی باز شد
تا وقتی تخفیف دارن و قیمتشون مناسب برید زودتر
نقل قول
۲۸-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ عصر توسط فاطمه.پ.)
ارسال: #179
سلام دوستان.
من عروسیم شنبه عید فطر بود.
 با سالن از طریق اینستاگرام آشنا شدم.
آیدی شون اگه میخوایید ببینید کارهاشون رو؛
@rahilarabeauti
روزی که شو عروس داشتن رفتم. واقعا کارها خیلی تمییز بود.
البته من را برخورد پرسنل شون بیشتر تحت تاثیر قرار داد.
همه پکیج های عروس رو با حوصله برام توضیح دادن.
توی اتاق عروس آلبوم ها و نمونه کارها رو دیدم.
همون لحظه که شو بود.چونکه تخفیف ویژه داشتن، قرار داد بستم.

روز عروسی خیلی خوب بود. خیلیراضی بودم دوستان. فیسم کاملا طبیعی ولی گریم کار شده بود.
موهام هم اصلا تکون نخورد.
چند روز
جلوترم برای پاکسازی پوست و رنگ مو رفتم. عااالی بود.با اسنرس پوستم خیلی داغون شده بود. ولی اونروز خیلی شاداب شد.
فقط خیلی روز عروسی رو صورت کار کردن و طول کشید. نمیدونم این انتقاد یا تعریف
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۲۴ عصر
ارسال: #180
سلام عزیزان بازدید عروس ۳ روز در هفته در سالن زیبایی راحیل آرا عروس خانمهای که همان روز باما قرارداد ببندن از  هر پک عروس ۵۰% تخفیف شامل میشود برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید 
با مدیریت مریم بیات
02166037550.      تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
09124499272

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام