• سعید عرب
  • آرایشگاه گیوا

سالن زیبایی راحیل آرا

۱-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ عصر توسط مریم بیات.)
ارسال: #71
RE: سالن زیبایی راحیل آرا
(۲۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ عصر)'Zohreh jahani' نوشته است:  سلام خانم بیات من کی میتونم بیام نمونه کار عروساتونو ببینم برای فروردین میخواستم وقت بگیرم ؟؟؟؟

سلام عزیزم ماهر چهار شنبه بازدید عروس در سالن راحیل آرا داریم عروس خانمهای که همان روز با سالن راحیل آرا قرارداد ببندن از تخفیف ویژه برخردار خواهند شدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۲۹-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ صبح)'Yasii90' نوشته است:  سلام خانم بیات جان خسته نباشین
عزیزم واسه کراتینه ی مو جمعه میتونم بیام و این که هزینش چقدر میشه شنیدم افر گذاشتین تا ۱۵ اسفند تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

سلام عزیزم بله افر هستیم ولی برای هماهنگی وقت دهی با سالن هماهنگ شوید 
برای اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید
02166037550
09124499272 با مدیریت بیاتتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۶, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #72
سلام خانم بیات من خدا شکر میکنم که دوستم شمارو برای من معرفی کرد خیلی راضی بودم چون من عقدمو رفته بودم جای دیگر عکسمو نشنتون دادم خیلی منو بعد درست کرده  بود  ولی از عروسیم راضی بودم خانم بیات من عروس ۱۲ بهمن هستم حالا فیلم عروسیم آماده بشه بیشتر ازتون تعریف می کنم ممنون خانم بیات تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۶ ۰۹:۵۰ عصر توسط مریم بیات.)
ارسال: #73
(امروز ۰۷:۳۰ عصر)'۰۹۱۹۰۷۵۶۲۱۴' نوشته است:  سلام خانم بیات من خدا شکر میکنم که دوستم شمارو برای من معرفی کرد خیلی راضی بودم چون من عقدمو رفته بودم جای دیگر عکسمو نشنتون دادم خیلی منو بعد درست کرده  بود  ولی از عروسیم راضی بودم خانم بیات من عروس ۱۲ بهمن هستم حالا فیلم عروسیم آماده بشه بیشتر ازتون تعریف می کنم ممنون خانم بیات تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

ممنونم عزیزم  

(امروز ۰۷:۳۰ عصر)'۰۹۱۹۰۷۵۶۲۱۴' نوشته است:  سلام خانم بیات من خدا شکر میکنم که دوستم شمارو برای من معرفی کرد خیلی راضی بودم چون من عقدمو رفته بودم جای دیگر عکسمو نشنتون دادم خیلی منو بعد درست کرده  بود  ولی از عروسیم راضی بودم خانم بیات من عروس ۱۲ بهمن هستم حالا فیلم عروسیم آماده بشه بیشتر ازتون تعریف می کنم ممنون خانم بیات تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

ممنونم عزیزم  

نقل قول
دیروز, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #74
آدرس کانال آرایشگاه راحیل آرا  تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

salonrahilara@      تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

با مدیریت خانم بیات   ۰۲۱۶۶۰۳۷۵۵۰
                                                                              09124499272تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام