• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

سالن زیبایی راحیل آرا

۲۵-مهر-۱۳۹۶, ۰۶:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن زیبایی راحیل آرا
کلیه خدمات آرایشی و عروس 

سالن راحیل آرا با 20سال سابقه و کادری مجرب
مدیریت خانم بیات

تلفن:

66037550
09124499272
آدرس: 
خیابان آزادی، خیابان بهبودی،  نرسیده به ستار خان، پلاک 145،  بالای تالار بنیامین، عکاسی مینیاتور، طبقه 5،واحد16، سالن زیبای راحیل آرا 

[تصویر: سالن زیبایی راحیل آرا]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط z.salavati
۲۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی راحیل آرا
من عروسیم رفته بودم این سالن.واقعا راضی بودم.ممنون خانم بیات تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ایدا فرهنگ ، z.salavati
۲۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #3
سلام.من چند ساله که مشتری این سالن هستم و خیلی راضی ام از کارشون.برای عروسیم هم اومدم پیش خانم بیات .عالی بودن.همه گفتن که خیلی خوب خوشگل شدم.تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #4
سلام عزیزم نمونه کاره تتو بدن رو دیدم تو پیجتون کارتون عالیه. 
باید با وقت قبلی بیام سالن عزیزم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Zohreh jahani
۱۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ صبح توسط مریم بیات.)
ارسال: #5
(۱۲-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح)'Yasii90' نوشته است:  سلام عزیزم نمونه کاره تتو بدن رو دیدم تو پیجتون کارتون عالیه. 
باید با وقت قبلی بیام سالن عزیزم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیزم ممنون از تعریفتون برای انجانم کار تتو باید قبلی تشریف بیارید لطف با این شماره هماهنگ شید
۰۹۱۲۴۴۹۹۲۷۲ 

(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ عصر)'Fara63.fp@gmail.com' نوشته است:  من عروسیم رفته بودم این سالن.واقعا راضی بودم.ممنون خانم بیات تصویر: images/smilies/heart.gif

ممنون از تعریفتون عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۴-آذر-۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #6
مژده ۳۰ % تخفیف رنگ مو عامبره سامبره تکنیک لیزی وغیره وشینیون میکاب تا سی آذر لطفا  با وقت قبلی 
09124499272
02166037550

نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ صبح توسط Yasii90.)
ارسال: #7
(۱۴-آذر-۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ عصر)'مریم بیات' نوشته است:  مژده ۳۰ % تخفیف رنگ مو عامبره سامبره تکنیک لیزی وغیره وشینیون میکاب تا سی آذر لطفا  با وقت قبلی 
09124499272
02166037550

(۱۵-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ صبح)'Yasii90' نوشته است:  
(۱۴-آذر-۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ عصر)'مریم بیات' نوشته است:  مژده ۳۰ % تخفیف رنگ مو عامبره سامبره تکنیک لیزی وغیره وشینیون میکاب تا سی آذر لطفا  با وقت قبلی 
09124499272
02166037550

سلام خانم بیات میشه راجب این رنگا توضیح بدین من اسمشو شنیدم ولی چیزی راجبش نمیدونم
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ صبح توسط مریم بیات.)
ارسال: #8
09124499272
02166037550

09124499272
02166037550

سلام خانم بیات میشه راجب این رنگا توضیح بدین من اسمشو شنیدم ولی چیزی راجبش نمیدونم

سلام عزیزم  با این شماره تماس بگیرن برات توضیح بدم چون تکنیکی

02166037550 بیات  

09124499272تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۵-آذر-۱۳۹۶, ۰۸:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ عصر توسط مریم بیات.)
ارسال: #9
به اطلاع خانمهای امروزی میکروپیگمنتیشن سایه میکس هاشور نچرال بیلدینگ وغیره درسالن راحیل آرا تا سی آذر 150هزارتا200هزار  تومان انجام میشود با عالیترین کیفیت وبدونه درد با دستگاه میکرو و سوزن نانو خواهشن با وقت قبلی

09124499272
02166037550 مدیریت بیات

مژده به همراهان عروس خانم گل شینیون و میکاب با جدیترین تکنیک موی بلند 90هزار میکاب با محصولات دییور و گرلند فقط 100هزار تومان. لطفا با وقت قبلی 

ش 09124499272

02166037550 مدیریت  بیات
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۶, ۰۹:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ صبح توسط مریم بیات.)
ارسال: #10
(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ عصر)'Fara63.fp@gmail.com' نوشته است:  من عروسیم رفته بودم این سالن.واقعا راضی بودم.ممنون خانم بیاتتصویر: images/smilies/heart.gif

(۱۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ صبح)'مریم بیات' نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ عصر)'Fara63.fp@gmail.com' نوشته است:  من عروسیم رفته بودم این سالن.واقعا راضی بودم.ممنون خانم بیاتتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام عزیزم خوشحالم که از کار سالن ما خوشتون امده  ماسعی مکنیم عروسامون وهمراهاشون خدارو شکر راضی برنتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام