• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

سالن زیبایی دریا

۱۳-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن زیبایی دریا
* جدیدترین خدمات میکروپیگمنتیشن توسط نفر برتر دارای مجوز رسمی با مواد آلی معدنی آماده ارائه
* جدیدترین خدمات هاشورهای مخملی ، هاشور و پروتز لب، سایه و خط چشم و هاشور بین مژه
* جهت زیبا کردن چشمان زیبایتان، پاک کردن طراحیهای قبلی طبق جدیدترین متد با حداقل قیمت
* جدیدترین سولاریم 2014 ایستاده با رنگ پذیری عالی با مجوز رسمی همراه با پکیج یکبار مصرف رایگان
* موهای کم پشت و کوتاه خود را با جدیدترین متدد
* اینفرلایت با موهای طبیعی بصورت تارتاربه دستان هنرمند دریا بسپارید آنگاه تفاوت را احساس کنید.
* شینیونهای کاملا حرفه ای با موهای اضافه
* دپارتمان فوق تخصصی ناخن با جدیدترین روشهای ترکیبی و مقاوم با طرحهایی چشمگیر زیر نظر متخصص
* ناخن با سابقه درخشان
* ازبین بردن رنگهای مشکی و شرابی ،هایلایتها،لولایتها،با کلکسیونی کامل از رنگهای روز
* صافی دائم و کراتینه های 100% طبیعی جهت تقویت مو
* هرکاتهای پیتاژ تخصصی توسط کاتینگر ترکیه ای طبق ژورنال 2014
* طراحی و قرینه سازی ابرو
* اکستنشن مژه و کاشت مژه های طبیعی با ماندگاری بالا
* ویتامینه و آبرسانی مو با آمپولهای محرک ریشه توسط دستگاه بخور و رطوبت رسان
* انواع بافتهای آفریقایی ، مکزیکی،40 گیس ، بافت کف سر،گل،کنف،نگین و مهره
تلفن :
22118194 - 22134971
موبایل :
09125501329 - 09123450970
آدرس :
سعادت آباد - میدان کاج - سرو شرقی - خیابان مجد - پلاک 11 - طبقه 2
برای مشاهده عکس های بیشتر در نیازمندی های نو عروس کلیک کنید

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط Black Velvet ، الی عشق مصطفی ، pegaah
۴-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی دریا
سلام دوستان من برای عروسیم با این آرایشگاه قرارداد بستم خیلی جاهای مختلف رفتم و کاراهاشون رو دیدم ولی به نظرم کار میترا جون واقعا بی نقصه و حرف نداره. واقعا از انتخابم راضی هستم
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #3
من عروس این سالن بودم بقدری وقت نشناس و بی نظم هستن که من ۲ ساعت دیر به آتلیه رسیدم و عکسام عجله ای شد.اونجور که من متوجه شدم اونجا کسی شینیون بلد نیست و فقط برا عروساشون از یه سالن دیگه شینیون کار میارن دیگه خودتون قضاوت کنید چه خبره من که پشیمون شدم دیگه خود دانید
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۴, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #4
عزیزم عروسیت کی بوده؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام