• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

سالن زیبایی خانه سفید

(جزئیات)

کرج، چهارراه هفت تیر به سمت طالقانی، بعد از 12 متری انقلاب، ساختمان تخت جمشید، طبقه ششم ، واحد 9
تلفن: 02632247996
منطقه: کرج
موبایل: 09122684918

رنگ مومانیکورگریم عروسآرایش ویژهماسکمشپدیکورکوتاهی موپاک سازی پوسترنگ مو ترکیبیلاکآرایش عروسبراشینگآبرسانی پوست

سالن زیبایی خانه سفید

۱۰-دي-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۲۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن زیبایی خانه سفید
سالن زیبایی خانه سفید به همت سرکار خانم خراسانی افتتاح و مدیریت می گردد. ایشان از سال ۱۳۷۲ ارایشگاه خود را به نام رز افتتاح نمود و درسال ۱۳۸۲ در هنرکده گریم محتشم زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد تحت آموزش مستقیم جناب اقای بیژن محتشم گریمور معروف صدا و سیما اموزش های خود را تکمیل نمود و دوره های مو آرایی خود را زیر نظر اساتید مجرب و بین المللی تکمیل و مدارک معتبر اخذ نمود ، همچنین در سال ۱۳۸۵ با شروع همکاری سرکار خانم محمدی پور به عنوان کارشناس زیبایی پوست و مو فعالیت خود را به شکل چشمگیری ادامه دادند.
در این سال ها ما افتخار خدمات رسانی به مشتریان عزیز را داشته ایم و کوشش کرده ایم که نیاز مشتریان را در حد توان به نحو احسن پاسخ دهیم و تا رسیدن به زیبایی و جذابیت طبیعی روز افزون همراهی خواهیم کرد.

- گواهینامه گریم متعادل سازی ، چهره آرایی از هنرکده گریم محتشم (گریمور صدا و سیما)
- دارای لوح تقدیر از انجمن خانه هنرمندان صدا و سیما و تلویزیون
- گواهی آموزش علمی و اجرائی و تعادل زیبایی از جهاد دانشگاهی
- دارای مدرک حرفه ای پوست از فرانسه ، آلمان ، ایتالیا
- عضو دپارتمان تخصصی آرایشگران ایران
- دارای پاسپورت رنگ از Loral Professiona

آدرس :
کرج، چهارراه هفت تیر به سمت طالقانی، بعد از 12 متری انقلاب، ساختمان تخت جمشید، طبقه ششم ، واحد 9
شماره های تماس :
09127667668
09122684918
02632247996

تلگرام:
https://t.me/httpwhitehouse
اینستاگرام:
whitehouse_salon

[تصویر: سالن زیبایی خانه سفید ]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط whmahboobe ، javdani ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، ساناز نازی ، سارا456 ، وفادار ، انسیه65
۲۱-دي-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ صبح توسط maryam37.)
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی خانه سفید
سلام به همه نو عروسها
من دیشب عضو نو عروس شدم، خانه سفید از همه نظر عالیه
هفتم اسفند عروسیمه احتمالا بیام اینجا
نقل قول
 سپاس شده توسط mina.pm ، whmahboobe ، borna ، javdani ، neda rahimpoor ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، ساناز نازی ، سارا456 ، وفادار ، انسیه65
۲۱-دي-۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #3
هم کاراشون جدیده هم پرسنلشون خوش برخوردن. روز میلاد پیامبر چندتا عروس اونجا بود همشون زیبا شده بودن. خودمم از کارشون راضیم.maryam37 از انتخابت پشیمون نمیشی
نقل قول
 سپاس شده توسط whmahboobe ، borna ، javdani ، maryam37 ، neda rahimpoor ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، سارا456 ، وفادار
۲۵-دي-۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #4
من سال 88 عروس خانه سفید بودم
هنوزم وقتی عکسامو میبینم لذت میبرم، کار خانم خراسانی و محبوبه جون واقعا عالیه. به جرات میگم کار گریم عروسشون تکه. از تمامی پرسنل آرایشگاه تشکر و قدردانی میکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط javdani ، maryam37 ، neda rahimpoor ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، whmahboobe ، ساناز نازی ، سارا456 ، وفادار
۲۵-دي-۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #5
سلام به همه عروس خانما امروز عروسیمه منتظرم تا شاه داماد بیاد دنبالم
آرایشم با محبوبه خانم بود
کار موهامم خانم خراسانی انجام دادن
به خاطر همه چی ازشون ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط safoura ، maral2000 ، maryam37 ، neda rahimpoor ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، whmahboobe ، ساناز نازی ، سارا456 ، وفادار
۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #6
کسایی که رفتن اینجا بیان نظر بدن لطفا
نقل قول
 سپاس شده توسط neda rahimpoor ، دختربارون ، whmahboobe ، ساناز نازی ، سارا456 ، وفادار
۱۵-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #7
دوست من عروس نوروز پارسال بود از نظر من خیلی خوب شده بود.بینی طبیعی عروس یکم بزرگ بود ولی خیلی خوب گریم شده بود. از او ن مقه خودمم مشتری ثابتشون شدم
نقل قول
 سپاس شده توسط neda rahimpoor ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، whmahboobe ، ساناز نازی ، سارا456 ، وفادار
۱۶-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #8
سلام دوستان
من سه ساله که عروس کرجی ها شدم! Big GrinWink
و از وقتی که خانه سفید رو شناختم مشتری دائمش شدم (تقریبا دو ساله)
کار محبوبه خانم و آزاده جان عالیه New1
امیدوارم خودتون تجربه اش کنیدNew2Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط neda rahimpoor ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، whmahboobe ، ساناز نازی ، سارا456
۲۰-بهمن-۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #9
Smile RE: سالن زیبایی خانه سفید
هر کسی یکبار بره خانه سفید مشتری همیشگیش میشه، هم کارشون خیلی خوبه هم واقعا خوش برخوردو مهربونن. خودمم یکبار مدل عروسشون شدم که واقعا خوشکل شدم، ناگفته نمونه خودمم خیلی خوشکل بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط neda rahimpoor ، نفیسه موحدی ، دختربارون ، whmahboobe ، ساناز نازی ، سارا456 ، وفادار
۲۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #10
سلام من از ابان پارسال مشتری خانه سفیدم . برای جشن عقدم پیش محبوبه خانم اومدم . هم خودم هم همسرم که کمی سختگیره خیلی راضی بودیم سال اینده عروسیمه و حتما میام خانه سفید.
در ضمن کار تتوی محبوبه جان و نیوشان جان حرف نداره من و کل همکارانم و دوستام مشتریشونیم .
یه نصیحت فقط برداشتن ابروتون و به ازیتا خانم ندید اصلا حرف گوش نمیکنه و ابرو رو نازک بر میداره. ولی کار خانم خراسانی حرف نداره.
خودتون باید مشتریشون بشید تا تجربه ی خوب و داشته باشیدNew2
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام