• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

سالن زیبایی بیوتی بار

۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۶:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ صبح توسط admin3.)
ارسال: #1
سالن زیبایی بیوتی بار
بازدید عروس پنجشنبه ١٢ مهر ماه همراه باآفر ویژه
هماهنگی:٠٩١٢٨٦٦٤٣٩٩
Your beauty is our duty
ارائه متنوع ترین و جدیدترین خدمات آرایشی وپیرایشی وتخصصی ترین خدمات میکاپ و شینیون با استفاده ازبه روزترین تکنیکها و برترین برندهای روز دنیا توسط تیم حرفه ای بیوتی بار در محیطی کاملا لوکس ومجهز

اینستاگرام:
beautybarsaloon

تلفن بخش خدمات:

٢٢٨٣٢٠٥٠
٢٦٤٥٣٠٨٨
٢٢٨٢٩٤٠٢
٢٢٨٢٩٤٠٤

تلفن بخش عروس:
٠٩١٢٨٦٦٤٣٩٩

آدرس:
کامرانیه شمالی-بالاتر از کوچه تاجیکی پلاک ١٧

[تصویر: سالن زیبایی بیوتی بار]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲-شهريور-۱۳۹۷, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی بیوتی بار
سلاااااام
من از مشتریهای این سالن هستم برای خدمات ناخن و ابرو  اما تا الان کار میکاپ و شینیون نداشتم ،کسی تجربه ای در این مورد داره؟
نقل قول
۶-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #3
(۲-شهريور-۱۳۹۷ ۰۶:۴۴ عصر)'aarsin' نوشته است:  سلاااااام
من از مشتریهای این سالن هستم برای خدمات ناخن و ابرو  اما تا الان کار میکاپ و شینیون نداشتم ،کسی تجربه ای در این مورد داره؟

سلام بانو
من اخیرا کار میکاپ و شینیون داشتم واقعا راضی بودم هم از کیفیت و ماندگاری و هم از نظر قیمت
تصویر: /images/smilies/new/lub.png

خودم به همراه خواهر و خانم برادرم ،البته میکاپ کار وشینیون کارامون متفاوت بودن ولی سطح کیفیت کارشون مشابه بود

با خیال راحت و اطمینان برو پیششون من ضمانت می کنمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
اتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۶-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #4

تصویر: ./uploads/201808/post_109769_1535446559_eb7cb2bc8ba7a66a3478c4420d3bba80.attach
 تصویر: ./uploads/201808/post_109769_1535446569_dd53d3a9aa55888f73310ac04933870d.attach
 تصویر: ./uploads/201808/post_109769_1535446582_411158ec60fe8f9319fadfec0219040f.attach
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #5
(۶-شهريور-۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ صبح)'النابانو' نوشته است:  

سلام بانو
من اخیرا کار میکاپ و شینیون داشتم واقعا راضی بودم هم از کیفیت و ماندگاری و هم از نظر قیمت

خودم به همراه خواهر و خانم برادرم ،البته میکاپ کار وشینیون کارامون متفاوت بودن ولی سطح کیفیت کارشون مشابه بود

با خیال راحت و اطمینان برو پیششون من ضمانت می کنمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

متشکرم بانو
به توصیه تون گوش کردم و واقعا خوشحالم از این کارتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

واقعا راضی بودم هم ازماندگاری میکاپم وهم نحو ه برخوردشون ،قدم به قدم با خواسته های من پیش رفتن و هرجا هم که نیاز بود از تخصص خودشون استفاده کردن و کار میکاپم عاااالی شد
هزینه میکاپ و شینیونم  هر دو با هم شد 600 هزار تومنتصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #6
(۱۳-شهريور-۱۳۹۷ ۰۱:۱۷ عصر)'aarsin' نوشته است:  
(۶-شهريور-۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ صبح)'النابانو' نوشته است:  

سلام بانو

متشکرم بانو
به توصیه تون گوش کردم و واقعا خوشحالم از این کارتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

واقعا راضی بودم هم ازماندگاری میکاپم وهم نحو ه برخوردشون ،قدم به قدم با خواسته های من پیش رفتن و هرجا هم که نیاز بود از تخصص خودشون استفاده کردن و کار میکاپم عاااالی شد
هزینه میکاپ و شینیونم  هر دو با هم شد 600 هزار تومنتصویر: /images/smilies/new/wink.png

سلام عزیزم خدا رو شکر تصویر: /images/smilies/new/lub.png
اتفاقا من این چند روز زیاد سالن بودم کار رنگ ولایت داشتم و شینیون و کرلی هم انجام دادم خداییش کاراشون تک و حرفه ای هستش

نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #7
RE: سالن زیبایی بیوتی بار+بازدید عروس پنجشنبه ١٢ مهر ماه همراه باآفر ویژه
 تصویر: ./uploads/201810/post_87886_1538376316_ae1c164a5736d881d3f656e56dea69a6.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_87886_1538376325_103e591867f18f3f7f7a1ebb7605840a.attach
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #8

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1538380857_73fb09af48b07e1adb5eba259266caf0.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1538380870_1776b364a88728b38d688a9ea11bcd37.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1538380888_eed5c17cf579f27225dcc8703a2df477.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1538380902_98e444d9ab16d179cdba3e5e5bd0249b.attach
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #9
روی‌خط: تجربه خانم بکایی در استفاده از خدمات مجموعه بیوتی‌بار
از امروز از طریق سرویس روی خط نوعروس به سراغ تعدادی از افرادی که از خدمات مجموعه بیوتی‌بار  استفاده نموده‌اند میرویم و تجربیات آنها را در این تاپیک با شما به اشتراک میگذاریم تا برداشت بهتری از آنچه در بیوتی بار تجربه خواهید نمود داشته باشید.
خانم بکایی از مراجعه کنندگان به مرکز زیبایی بیوتی بار است که دلیل انتخاب آن را ، نزدیک بودن به محل زندگی خود و کیفیت خوب خدمات این مجموعه معرفی می نماید. خانم بکایی از فضای زیبا، کیفیت خوب مواد آرایشی و کیفیت خدمات ارائه شده، بسیار راضی بوده و تاکنون بارها این مرکز زیبایی را به دوستان خود پبشنهاد کرده است.

شما می توانید گفتگوی ما با خانم بکایی را از اینجا گوش کنید.

"

[url=http://Ravik.ir]گروه مدیریت و تولید محتوا راویک؛ برای توسعه کسب و کارتان با ما تماس بگیرید
نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #10
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ خانم هنگامی یکی دیگر از مشتریان مرکز زیبایی بیوتی بار رفتیم. خانم هنگامی سرعت، دقت و کیفیت مطلوب کاری را از نقاط قوت این مجموعه برشمرده و از تحقق کامل انتظارات خود در ارائه خدمات این مرکز اعلام رضایت کامل نمود. وی همچنین با اشاره به برخورد خوب پرسنل و تمیزی سالن، میزان هزینه پرداختی به ازای دریافت خدمات از این مجموعه را رضایت بخش ارزیابی کرده و این مرکز را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد نموده است.

شما می توانید گفتگوی ما با خانم هنگامی را از اینجا گوش کنید.

"

[url=http://Ravik.ir]گروه مدیریت و تولید محتوا راویک؛ برای توسعه کسب و کارتان با ما تماس بگیرید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام