• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

سالن زیبایی آنیش

۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #91
RE: سالن زیبایی آنیش
عزیزم شما بالاخره آرایشگاه کجا رفتی؟
(۱۳-آبان-۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ عصر)'Mm.sh' نوشته است:  بچه ها نمی دونم کدوم آرایشگاه برم راستش نمی خوام زیاد هزینه کنم اما یه کار خوبم می خوام
میشه راهنماییم کنید؟مدیوم می خوام اما می خوام کارش تمیز باشه.خط رژگونه رو صورت معلوم نباشه .کرم رو صورت نماسه موهامم می خوام باز باشه و ساده.
تعریف ارایشگاه آنیش شنیدم کسی پیششون رفته راضی بوده ؟
میتونن این چیزایی که در نظر دارم برام انجام بدند؟

نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۸, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #92
RE: سالن زیبایی آنیش
من عروس این سالن بودم به قدری راضی بودم که به همه معرفیش کردم واقعا خوب شدم روز عروسیم . دقیقا چیزی که مد نطرم بود انجام شد . عقدم یه سالن دیگه بودم که نمیخوام اسم ببرم معروفم بود چشمامو و پوستم رو اونقدر سیاه کرد که با شوهرم دعوام شد اونقدر حساس شده بود که میگفت روز عروسیت خودت آرایش کن وهمون روز عقدم دختر عموی همسرم رفته بود آنیش خیلی خوب شده بود به همین دلیل تصمیم گرفتم برم آنیش اونقدر بهش تاکید میکردم که پوستم سیاه نشه با وجودی که خوش اخلاق بود دیگه آخراش از دستم عصبی شد گفت چند بار میگی من خودم میدونم که رن. پوستت چیه چرا باید سیاهت کنم . خیلی خوب شدم چشمام رو درشت کرد و در عین حال سایه روشن زده بود خلاصه که نگم براتون که خیلی خوب بود ۷ تا همراهم داشتم که با من اومدن آنیش اونا هم همه خوب شدن بدون اینکه شبیه هم شن تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام