• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

سالن تخصصی مو و اکستنشن مهناز

(جزئیات)

جردن، بالاتر ازچهارراه اسفندیار، خیابان تور، پلاک 4، طبقه 2، واحد 4
تلفن: 02122022279 , 02122039761
موبایل: 09123490861

کاشت ناخناکستنشن مواکستنشن مژهرنگ مو ترکیبی

سالن تخصصی مو و اکستنشن مهناز

۱۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #11
RE: سالن تخصصی مو و اکستنشن مهناز
مژه های من حیلی میریزه و کم پشت شده.دلم میخواد کاشت مژه انجام بدم میترسم مصنوعی به نظر بیاد .لطفا راهنمایی کنید منو

من عشقت رو به همه دنیا نمیدم...
با تو میمونم واسه همیشه...
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ صبح توسط s a m i r a.)
ارسال: #12
موهای طبیعی کار میکنن ایشون؟میخوام واسه عقد موهام رو باز باشه ولی کوتاهه موهام تا سر شونه هامه.اگه اکستنشن کنم کسی نمیفمه مصنوعیه؟آخه این موهایی که طبیعی نیست شبیه موهای عروسک میمونه.

آرایشگاه :مرضیه محمدی
تشریفات: ژمیس
لباس؟
آتلیه: انسی دوست
گل:اسپرینگ
موزیک: هرمان

خدا جونم مرسی که داری
من و عشقم رو بعد از 5 سال بهم میرسونیNew1
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #13
(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ عصر)minoshi نوشته است:  مزه 100 تا 300 تار ب تار
اینستا پیج داره

دارم وسوسه می شم برم

پیج اینستاش چیه بریم نمونه کاراشو ببینیم؟؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد (و عجّل فرجهم) ♥
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۲-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ عصر
ارسال: #14
بچه ها کار آرایشگرش الهام افشار چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من تو اینستا کاراشونو دیدم

عقد92/8/2
نامزدی11/24هتل هما/آتلیه میلاد اسدالهی
عروسی94/2/25/آدم وحوا/آتلیه رابی/لباس پرنویا کانادا
سالگرد95/2/24/خوشبختی/مزون رویال/آتلیه عمارت فردا
گل پوژان/کیک شیرخدایی/میکاپ سپیده فرمانیه
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #15
بچه ها کسى براى مو رفته اىنجا؟کارشون خوبه؟هزینش چطوره؟

مهر94Heart
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ صبح توسط sintia.)
ارسال: #16
بچه ها جون من پیش مهناز جون رفتم تقریبا 2سال پیش قبلا تو خونشون کار میکردن با اینکه هیچ شناختی از کارش نداشتم با ترسو لرز که ممکنه اذیت بشم یا کچل شم خلاصه رفتم من میخواستم موهای رنگی اضافه کنم کارش خوب بود اصلا اذیت نشدم و بعد 2روزم روسرم عادی شد اصلا هم موهام کشیده نمیشد با شانه کردن هم مشکلی نداشتم موها هم طبیعی بودن مدت زمانی هم که روی مو میمونه بستگی به رشد مو داره من 4ماه بدون اینکه برم برای ترمیم روسرم بود(گرچه بایدیک ماهو نیم بعدش میرفتم )و بعدش خسته شدم خودم بازش کردم ولی وقتی مو بلند میشه میرن بازش میکنن و دوباره به نزدیک ریشه وصل میکنن کاره مژه هم انجام میده من که دیدم خوب بود مشتریش راضی بود من به تجربه خودم راضی بودم امتحانش خوب برام خیلی تنوع بود

(۱۹-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ صبح)s a m i r a نوشته است:  موهای طبیعی کار میکنن ایشون؟میخوام واسه عقد موهام رو باز باشه ولی کوتاهه موهام تا سر شونه هامه.اگه اکستنشن کنم کسی نمیفمه مصنوعیه؟آخه این موهایی که طبیعی نیست شبیه موهای عروسک میمونه.

عزیزم مو طبیعی هم میزارن من گذاشته بودم تا خودم نمیگفتم کسی متوجه نبود البته من موهام بلند بود نمیخواستم موهامو رنگ کنم اکستنشن رنگی گذاشتم نگران نباش خوشگل میشه
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-اسفند-۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ عصر توسط Tina bride.)
ارسال: #17
دوست جونا کلاً چقدر میشه هزینش اندازه نرمال مو اضافه کنن؟

ارايشگاه : ستاره محبى بهترينننننن
اتليه : رابى
گل : دوستم
تشريفات : مشيرى عالى
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ صبح توسط sintia.)
ارسال: #18
من دوباره تصمیم گرفتم اکستنشن کنم با مهناز تماس گرفتم گفت شاخه ای 15هزار که به نظرم خیلی گرونش کرده ولی جاهای دیگه بین 5تا8تومن بسته به بلندیه مو میگیرن اگر حالت لایت بخای حدود 40یا50 تا شاخه میزارن ولی بازم به خودت مربوطه بیشتر می خای یا کمتر
نقل قول
 سپاس شده توسط Tina bride
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #19
ولی خدایی ادم وسوسه میشه بره که کارشو ببینه
نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #20
سلام
من یه 2 هفتس اینجا اکستنشن انجام دادم و بعدم موهامو رنگ کردم عکسمم تو پبجشون هست. چند صفحه قبل گفتم لاینی انجام دادم که راضی نیستم اما ازین فعلا راضی ام. جدا از هزینش که خوب گرونه اما اصلام رو سرم سنگینی نمیکنه و خیلی راحتم با اینکه هر روز سرکار زیر مقنعس.یکم نگران اینم که هوا گرم شه چه جور شه و موهام نریزه
مشتریهایی دیدم که بار سوم یا بیشتر بود که اومده بودن برا تمدید و راضی بودن.کارشون خوب و طبیعیه و اخلاقشونم خیلی خوبه
بعضی چیزارو خود آدم باید تجربه کنه و حساسیت آدمها فرق داره با هم
امیدوارم کمکی کرده باشم
نقل قول
 سپاس شده توسط eternal ، faeze24
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام