• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

سالن تخصصی عروس مینا میرزایی

۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #511
RE: سالن تخصصی عروس مینا میرزایی
سلام. من عروسیم 25 فروردین 97 بود. خیلی روی آرایشم و موهام حساس بودم و ازاونجایی که هیچ آرایشگاهی به نظر عروس اهمیت نمیده خیلی استرس داشتم. خیلی تحقیق کردم تانتیجش شد خانم میرزایی. باید بگم کار کل مجموعشون عالیه. من پایه موهاما خودم گذاشتم و به جای عسلی شدیدا نارنجی شد. اما بقدری ماهرانه رنگکاراشون موهاما درست کردن که هیچ  کس باورش نمیشد این همون مو است. برای شینیون موهام و ناخنهام خودم طرح انتخاب کردم و همونا برام انجام دادن. برای میکاپم هم مینا جون از همون رنگ و طرحی که خودم انتخاب کرده بودم استفاده کرد. عروسی شده بودم کاملا متفاوت و لایت دقیقا چیزیکه خودشون راهنمایی کرده بودن که آرایشی باشه که تکراری یا مختص یه دوران نباشه و بعد ده بیست سال با دیدن عکسا کسی زمان عروسی را نتونه حدس بزنه. همه چیز همونی شده بود که میخواستم. بیس اصلی صورتم حفظ شده بود و یه آدم دیگه نشده بودم. مینا جون مرحله به مرحله کارشا سرما جلو آینه بلندمیکرد و نظرما میپرسید. شینیون کارهاشونم در مورد مدل جلو مو و میزان بلندی و حجم مو و ... ازم سوال میکردن.
درکل از انتخابی که نتیجش شد چیزیکه میخواستم خیلیییییییییییی راضیم.
از خانم میرزایی و گروهشونم خیلی راضیم. مجموعه باران آ عالین
من تو تخفیف محرم و صفر 96 قرارداد بستم1300
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۱۹ عصر
ارسال: #512
بچه ها من چند روز پیش رفتم سالن خانم میرزایی و همه ی آلبوماشونو دیدم همه ی کارهاشون شیک و لایت بود و آرایش ها اصلا تو ذوق نمیزنه هر عروسی هم متناسب با چهره ی خودش و چهره ی داماد آرایش میکنه . با خیلی از عروس های این سالن هم صحبنت کردم همه شون راضی بودن و میگفتن اصلا موهامون باز نشده توی اینستاگرام هم میتونین کارهای عروس ها رو بدون روتوش ببینین من با این سالن قرارداد بستم و خیالم راحته کاراشونم تو اینستا دنبال میکنم
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۷, ۰۶:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ عصر توسط shaili.mo.)
ارسال: #513
سلام خانوما من اردیبهشت واسه نامزدی رفتم مینا میرزایی واقعا از کارشون راضی بودم برخوردشونم خوب بود.تاجمم رو پیشونیم بود همونی شد که میخواستم با اینکه کل مجلس داشتم میرقصیدم اما یه ذره هم آرایشم تکون نخورد...من خودم دنبال یه سبک اروپایی بودم به نظرم عروسایی که سبک لایت میپسندن برن اینجا...الان دیگه آرایش با سایه غلیظ و شینیون پیچ در پیچ به نظر من خیلی چیپ شده کار خانم میرزایی واقعا عالیه برای عروسیمم میخوام همین جا قرارداد ببندم

نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #514
کی بازدید عروس میزارن ؟؟؟

کنار تو درگیر آرامشم :*
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ عصر توسط banuye barani.)
ارسال: #515
(۱۱-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ صبح)'73555-نوعروس' نوشته است:  من تیر ماه عروسشون بودم واقعاهم خودم وهم همسرم ازکارشون راضی بودیم.مهموناهم ک همه شمارشونوگرفتن.کلی عوض شدم.دست مینا جون دردنکنه واقعا

عزیزم هزینتون چند شد؟

سلام دوستان کسی جدیدا این سالن رفته برای عروسیش؟ هزینه هاشون چنده؟
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #516
من عروس این سالن بودم و خیلی هم از کارشون راضی بودم و هم از برخورد شون با مشتری
نقل قول
۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #517

اینایی که اسم کاربری هاشون نوعروس+یه عدد هستش و میان تعرف و تمجید میکنن
دست شما درد نکنه ما متوجه شدیم شما عروس هستید و خیلی هم راضی هستید !!!!!!!!!
لطفا جمع کنید این بساط رو چون اینجور تیلبیغات کاملا برعکس عمل میکنه !

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #518
من سال ۹۴ عروس مینا میرزایی بودم کار کوپ و هایلایتاشون و میکاپشون عالی بود.واقعا برخورداشون ۲۰ بود خانم مینا بابت تمام زحماتتون ممنون .اگه دوست داشتین برین کارای عروسشو ببینین
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #519
لطفا اینقدر تبلیغ بیخود نکنید من عروس ایشون بود م وفوق العاده ناراضی ، روزی که برای قرارداد رفتم بسیار خوش برخورد بودند !! اما روز عروسی افتضاح ! خداروشکر که کار شینیونم رو خودش انجام نداد.به اتلیه رسیدم تموم صورتم چرب بود یعنی یه ارایشگر نباید بفهمه برای چه پوستی چه موادی مصرف کنه؟!تازه تو زمستون بود. ابرو ها رو به خودش زحمت نداد متقارن کنه سایه های نامتقارن، مژه های مصنوعی که بدجور تو ذوق میزد حتا منتظر نشد من کارم تموم بشه برم اینقدر برای سفر خارجش هول بود مسئول پذیرش برام فیکسر زد ناخن های مصنوعیه هزارسال پیش ، که خداشاهده تا سوار ماشین شدم یکیش درومد دوباره رفتم بالا چسب وناخن گرفتم
من متعجبم کادرشون کارشون عالیه چرا بااین خانم بی هنر وبیشخصیت کار میکنن. ایشون ممکنه هزار تا عروس داشته باشن اما من فقط یکبار عروس شدم خداازش نگذره من که ازش نمیگذرم

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام