• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

سالن تخصصی عروس مینا میرزایی

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۵۰ صبح توسط admin3.)
ارسال: #1
متخصص طراحی پرتره و گریم عروس
تلفن : 02634483568 - 02634483565
موبایل : 09125672369
آدرس :
کرج - میدان سپاه - بلوار جمهوری - روبروی پارک تنیس - ساختمان پوروتون - طبقه یک - واحد 5

تهران - پارک وی هتل استقلال
برای مشاهده عکس های بیشتر در نیازمندی های نو عروس اینجا کلیک کنید
http://www.minamirzaee.com

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ عصر توسط mary tala.)
ارسال: #2
مینا میرزایی متخصص هنر پرتره و گریم عروس .امروز رفتم کاراشو دیدم ،دوتا عروس هم داشت .خیلی خوشم اومد

اگه کسی دیگه هم پیشش رفته بیاد و نظر بده
آدرسش:میدان سپاه-خیابان جمهوری-روبروی پارک تنیس-ساختمان پروتون

https://www.samandehi.com/iraniwedding?ref=hl

عروسی به سبک ایرانی
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، دریا گل
۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #3

RE: سالن تخصصی عروس مینا میرزایی
ماری طلا جوون ، چرا تو تاپیک معرفی آرایشگاهها نمی ذاری عزیزم ؟ اونجوری همه چیز تجمیع می شه و بچه ها هم دقت بیشتری دارن .
یه کم از سبک کاری که دیدی و قیمتها و پکیجش برامون بگو لطفا البته اگه تاپیکشو تو معرفی آرایشگاه بذاری واقعا ممنون می شم.

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط samira khosh
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #4

ماری طلا جوون جابجاش کردی ؟ اوردیش اینجا ؟ آره ؟؟؟ قاطی کردم !!!
نکنه از اول اینجا بوددد!!!

-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط دریا گل
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #5

نازلی جون جهانشهر کرج هست سالن

نقل قول
 سپاس شده توسط nazli
۲۲-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #6
من خودم چند تا عروس ازش دیدم و از کارشون خوش می یاد
برخوردشونم خیلی خوبه
مخصوصا خود مینا میرزایی

https://www.samandehi.com/iraniwedding?ref=hl

عروسی به سبک ایرانی
نقل قول
۲۲-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ عصر توسط n@f@s.)
ارسال: #7
سلام دوستان
من آبان ماه جشن نامزدیم بود، دوستم آرایشگاه مینا میرزایی رو بهم معرفی کرد.اولین آرایشگاهی بود که دیدم، از کاراش خوشم اومد و رزرو کردم.برای عقد قرارداد 50000ازم گرفت، بعد یه فرمی رو پر کرد که اطلاعات مربوط به خودم،داماد، رنگ مورد علاقه،رنگی که دوست ندارم،لباس،و خیلی چیزای دیگه بود.بابت آرایش،مو و فیت بدن چون نامزدیم بود و تور هم نداشتم 450000طی کردیم.چند روز قبل از جنش برای رنگ موهام رفتم 63000شد. عروسی که تو اون تایم داشت رو بهم نشون داد،خوشگل بود.روز قبل از جشن برای اصلاح،ابرو و پاکسازی رفتم20000گرفت.کار آرایش رو مینا انجام میده،برای مو چند نفری هستن.مینا بمن گفت که اروپایی بهم میاد و نظرم رو پرسید بعد از تأیید شروع بکار کرد،بهترین شیوه اینه که جلوی آینه درستت میکنن.هر سایه ای که میزد سرم رو بلند میکرد و نشونم میداد و بعد از تأیید کارش رو ادامه میداد.مو هم بهمین ترتیب درست میکنن حتی خودت میتونی مدلی رو که دوست داری از ژورنالش انتخاب کنی.پول تاج هم جدا می گیرن بستگی داره که خودت چه تاجی رو بپسندی،البته خودشون هم نظر میدن.ساعت 12 آماده بودم که برم باغ و آتلیه بعدم تالار.جشنم تا ساعت 1بامداد بود.از اول تا آخر جشن رقصیدم اما آرایشم اصلا تغییری نکرد.(البته موهام کمی باز شدن که بخاطر این بود که باز درست کرده بود و موهای من لخته که باید واسه عروسیم بهش این رو بگم) همه مهمونا کارش رو تأیید کردن.اونروز 5تا عروس بودیم که همگی خوشگل شدیم.یکی از عروسا واسه مراسم عقدش هم پیش مینا اومده بود.
خلاصه اینکه من چون کارش رو دوست داشتم تصمیم دارم واسه عروسیم هم پیش مینا برمHeart

کار عروس رو طبقه بالای سالن اصلیش انجام میده، که گروه متفاوتی از مشاور و بچه های واحد اصلی هستن.برخوردشون واقعاً عالیه.
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre 90 ، *'Selina'*
۲۱-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #8
کارشون عالیه حتما برید نمونه کار ببینید.خیلی باهاتون راه میاد.عروسمون هفته ی پیش با اونجا قرارداد بست
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #9
عروسی داداشم ماه پیش بود عروسمون عالیییییییی شده بود پکیج 350+50 رنگ مو. مژه کاشته بود میگفت به زور روز بعد کنده آرایشش تا 2 شب که من دیدم تکون نخورده بود.شینیونش عااااالییییییی و تمیز بود. خیلی هم خوش برخورد و منصفن من 7 شهریور عروسیمه وقتی کارمینا میرزایی رو دیدم من هم با خیال راحت اونجا رو رزرو کردم.حتما یه سر برید پشیمون نمیشید.نمیدونم چه جوری parisa banoo میگن ساعت 4 رفتن اونجا کدوم آرایشگاه اون وقت صبح بازه آخه!
نقل قول
 سپاس شده توسط *'Selina'*
۱۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ صبح
ارسال: #10
سلام دوستان من از عروسای خانم میرزایی هستم و مراسمم 15 تیر بود کارش فوق العاده بود واقعا راضی بودم و حتی شوشو جونم که اونقد آرایش من براش مهم بود و تو این مسئله سخت گیری می کرد اونقد راضی بود و خوشش اومده بود که می گفت حتی اگر مبلغ بیشتریم می خواستن با جون و دل می دادم و یه چیز دیگه که خیلی خودم خوشم اومد نحوه برخوردشون بود و میکاپ صورت با خود خانم میرزایی بود راستی هزینه آرایشگاه من 400 هزار تومتن شد و من اولش ترسیدم که نکنه با عروسی که مثلا 800 تومن می گیره کارش فرق کنه و اما اصلا این جوری نبود و پکیجش همون بود و البته من تاج و تورم رو از مزون گرفته بودم ولی واقعا همه چیز عالی بود و مخصوصا من یه هفته قبل از عروسیم چند تا عروس دیدم و دیگه به کارش مطمئا شدم.
نقل قول
 سپاس شده توسط *'Selina'*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام