• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

سالن آرايش ديپلمات ويژه داماد

(جزئیات)

شهرک غرب - ابتدای فاز٣ - جنب مسجد جامع مرکز تجاری غرب - طبقه دوم - واحد ٤٧ سالن آرایش دیپلمات
تلفن: 02188574204,02188574204
موبایل: 09121857844

گریم دامادآرایشگاه داماد

سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد

۷-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1131
RE: سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد
نمونه کار سالن زیبایی مردانه دیپلمات

[تصویر: سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد]

[تصویر: سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #1132
چقدر خوب که نمونه کار میزارید  , چون من به خیلی از همکارام معرفی کرده بودم میگفتن چرا نمونه کاراشون کمه و اگه لطف کنید نمونه کار بیشتر بزارید خیلی خوب میشه چون واقعا کارتون خوبه ..

خنده دیگرون برام مهم
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #1133
تصویر: ./uploads/201902/post_116318_1549100934_a6e583e0510fae02287c2cbf14dbcbe9.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  5A4B1D3F-2AEE-42B3-BBD1-447A7D03AAB5.jpeg (اندازه: 84.65 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #1134
واقعا کار آقای هاشملو خوبه همسر من برای مراسم که پاکسازی کرد و دید چقدر تاثیر داشته روی پوستش دیگه کلا ماهی یه بار رو میره و کنار بقیه خدماتش پاکسازی رو هم انجام میده
قبل از دامادی جوش خیلی میزد و سر سیاهم خیلی داشت ولی الان پوستش صاف صاف شده و خیلیم راضیه هم از کوتاهی هم از بقیه خدمات
دوستای شوهرم اکثرا مشتری اینجا شدن

بلخره عقد کردم
انتخاب هام:
آتلیه : زئوس
آرایشگاه : ستاره محبی
تالار : الماس (عااالی)
آرایشگاه مردونه : دیپلمات
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #1135
آقای هاشملو کاش میشد شما هم بازدید داماد میذاشتید 
خیلی از دوستای من که بهشون معرفی کردن شمارو برای همسراشون  این سوال رو ازم میپرسن که بازدید ندارن ؟؟ تصویر: images/smilies/cool.gif

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #1136
دقیقا چقدر عالی میشه اگه این کارو انجام بدن و شرایط جوری باشه که چند داماد رو با مدل های مختلف مثل کسی که موهاش کم پشته و صورتش پر جوشه و از این جور چیزا که ببینیم کارشون چجوریه ؟ البته ما که دیدیم برای بقیه
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #1137
عزیزان میشه بفرمایید که اماده شدن داماد چقدر زمان میبره ؟؟ و قراره چه کارهایی انجام بشه براشون ؟؟؟
نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #1138
سلام و عرض ادب خدمت عروس و دامادهای عزیز،من شهرام هاشملو و کل مجموعه دیپلمات آماده ارایه خدمات روز مراسم با بهترین کیفیت به شما عزیزان هستیم.
لطفاً در انتخاب ارایشگاه روز مراسمتان نهایت دقت و بررسی را بفرمایید تا گرفتار افراد بی دانش و بی تجربه نشوید.با آرزوی بهترینها برای شما.
شهرام هاشملو
تصویر: ./uploads/201904/post_116318_1556354129_2a2211b0874622f3033b3c7c44b68915.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  CBCC2570-39FF-4C43-9B1F-CEB666E08FC3.jpeg (اندازه: 145.19 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۸, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #1139
ما دیشب رفته بودیم عروسی
عروس و داماد خیلی خوشگل و شیک بودن من خودم قبل از عروسی یه دوبار دیده بودمشون ؛ داماد همکار شوشو جونم بودن خیلی زن و شوهر با کلاسی ان
با اینکه این همه ؛ همیشه شیک میدیدمشون ولی شب عروسیشون یه جور خاص تری بودن که شوهرم از روز کنجکاوی ازش پرسیده بود که کجا رفتی ارایشگاه گفته بود دیپلمات
شوهرم گفت یاد دامادی خودم افتادم که چقدر همه از کار ارایشگرش آقای هاشملو راضی بودن گفتم بیام و این تجربه خوبو باهاتون به اشتراک بزارم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام