سالن آرايش ديپلمات ويژه داماد

(جزئیات)

شهرک غرب - ابتدای فاز٣ - جنب مسجد جامع مرکز تجاری غرب - طبقه دوم - واحد ٤٧ سالن آرایش دیپلمات
تلفن: 02188574204,02188574204
موبایل: 09121857844

گریم دامادآرایشگاه داماد

سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد

۱۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #881
RE: سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد
(۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۷:۵۹ عصر)'ستاااایش' نوشته است:  سلام هزینه پاکسازیتون چقدره ؟

پاکسازی سر 90 و پاکسازی صورت بین 100 الی 150 ت 

نقل قول
 سپاس شده توسط baharan.m ، دختر کوچولو باباش ، azade.k ، sabasa
۱۱-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #882
همسر منم پاکسازی پوست سرشو رفت خیلی خوب بود اخه چند وقتی بود شامپوشو عوض کرده بود و همش سرش پوسته میکرد حالا رفته اصلا دیگه پوسته نمیکنه و خود آقای هاشملو هم یه شامپو معرفی کردن از وقتی اونو میزنه که اصلا مشکلی نداره دیگهتصویر: images/smilies/cool.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sonia_a ، baharan.m ، دختر کوچولو باباش ، azade.k ، sabasa
۱۲-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #883
بچه ها همسرم رفته بود پیششون من گفتم قیمت چند تا از خدماتشونو بگیره تا بهتون اطلاعات بدم Smile 
پکیج داماد از 480 شروع میشه اگه فرمالیته هم داشته باشید 250 هم فرمالیته اضافه میشه 
​کوتاهی هم از 50 تا 80 که همسر خودم میره پیششون همیشه 

عقدم تموم شده
دارم انتخاب های عروسیمو میکنم
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #884
همسرم این هفته نوبت گرفته بره پیششون میام میگم از تجربیات جدیدش

کنار تو شادترینم Angel
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #885
بچه ها همسر منم با کلی اصرار من راضی شد تا  بره برای موهاش دفعه اول من به زور فرستادمش میگفت من پول برای این چیزا نمیدم و خیلی گرونه ولی الان باید ببینیدش 
​دیگه نمیشه جداش کرد از اقای هاشملو , تازه هر بار که میره اقای هاشملو از مدل موهاش عکس میگیرن و بهش میدن اونم کلی ذوق میکنه خلاصه که کم کم فکر کنم خرج آرایشگاهش از منم بیشتر بشه تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: images/smilies/angel.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط دختر کوچولو باباش ، azade.k ، sabasa
۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #886
من بازم اومدم تشکر کنم از اقای هاشملو و بگم که حتما برای مراسم عروسیمونم پیش خودتون میام برای عقدم که سنگ تموم گذاشتید و کلی همه شوک شدن وقتی منو دیدن 
الانم دلم میخواد بازم پیش خودتون بیام تا بازم هنرنمایی کنید 
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر کوچولو باباش ، azade.k ، sabasa
۲۰-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #887
(۴-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ عصر)'sara.piroz' نوشته است:  
(۲-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ عصر)'دختر کوچولو باباش' نوشته است:  همسر دوست منم برای فرمالیته اش اومده اینجا دوستم خودشو داشت میکشت که وااای چقدر خوب شده بود و چقدر راضی بودیم البته همسرشم خیلی خوشگله ولی خب میگفت خیلی بهتر شده بود گریم شده بود اخه یه کوچولو کک و مک رو صورتش داشت که با گریم اصلا مشخص نبود دیگه و پوستش صاف صاف شده بود 
کلی هم تعریف میکرد که از بهترین مواد استفاده میکنن و همسرش قبلا یه جایی سمت جردن و اینا میرفت حالا اومده بود اینجا میگفت خیلی بیشتر راضی بودیم 

چه پکیجی برداشته بودن ؟؟ چه قیمتی؟؟

عزیزم 600 ت شده بود نمیدونم کدوم پکیج میشه

نقل قول
 سپاس شده توسط azade.k ، sabasa
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #888
بچه ها دوستمو بعد مدتها دیدم میگفت شوهرم 40 رز یه بار میره اینجا موهاشو رنگ میکنه و ریشه گیری میکنه وااای من اصلا باورم نمیشد دوستم میگفت من اینقدر حساس نیستم روی ریشه هام که شوهرم هنوز در نیومده میره ریشه گیری میکنه خخ
نقل قول
 سپاس شده توسط azade.k ، sabasa
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ عصر
ارسال: #889
(دیروز ۱۰:۲۰ عصر)'honey.vhdt' نوشته است:  بچه ها دوستمو بعد مدتها دیدم میگفت شوهرم 40 رز یه بار میره اینجا موهاشو رنگ میکنه و ریشه گیری میکنه وااای من اصلا باورم نمیشد دوستم میگفت من اینقدر حساس نیستم روی ریشه هام که شوهرم هنوز در نیومده میره ریشه گیری میکنه خخ

چقدر عالی این که خوبه من از مردایی که به خودشون نمیرسن بدم میاد 
همسر من ایران نبود مجبور بود بره جای دیگه ولی باز وقتی اومد گفت میخوام برم پیش دوست خودم اقای هاشملو منم کلی لذت برم 

خدایا امیدم فقط به خودته و بس
نقل قول
 سپاس شده توسط sabasa
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #890
کاش از خدمات جدیدشون یکم اطلاعات میدادن ؟؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط sabasa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد