سالن آرايش ديپلمات ويژه داماد

(جزئیات)

شهرک غرب - ابتدای فاز٣ - جنب مسجد جامع مرکز تجاری غرب - طبقه دوم - واحد ٤٧ سالن آرایش دیپلمات
تلفن: 02188574204,02188574204
موبایل: 09121857844

گریم دامادآرایشگاه داماد

سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد

۲۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #801
RE: سالن آرایش دیپلمات ویژه داماد
(امروز ۱۱:۴۷ صبح)'خاتووون' نوشته است:  سلام دوست جونیای عزیز بهتون پیشنهاد میکنم اگر مراسمی دارید حتما همسری خودتون
بفرستید پیش اقای هاشملوووووو عالی تحویل میگیرید قوول میدم بتون کلی براش ذوق میکنین بس که  ایشون کارشون خوبهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png

خاتون جان شما شوهرت این جا رفته ؟ چه پکیجی ازشون رو انتخاب کردید ؟ از چه برند هایی برای مراقبت از پوست استفاده میکنن ؟ تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #802
(امروز ۰۴:۳۳ عصر)'Tina azizi' نوشته است:  
(امروز ۰۴:۱۷ عصر)'خاتووون' نوشته است:  سلام دوست جونیای عزیز بهتون پیشنهاد میکنم اگر مراسمی دارید حتما همسری خودتون
بفرستید پیش اقای هاشملوووووو عالی تحویل میگیرید قوول میدم بتون کلی براش ذوق میکنین بس که  ایشون کارشون خوبهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png

خاتون جان شما شوهرت این جا رفته ؟ چه پکیجی ازشون رو انتخاب کردید ؟ از چه برند هایی برای مراقبت از پوست استفاده میکنن ؟ تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

بله عزیزم 
من برای نامزدیم شوهرم رفت این جا باتوجه به حرفایی که ازبچه های سایت خوندم بهش گفتم برو و اونم رفت دید و دوست داشت کاراقای هاشملو رو
واسه مراسممون رفت  همین جا تصویر: /images/smilies/new/lub.png ماشالا خیلی خوب شده بود ما پکیج نقره ای رو انتخاب کردیم  و این که نمیدونم از چه برندی استفاده میکنن باید از شوهر جان بپرسسم واست 

خداروشکر که همه چی جور شد Heart
مراسم نامزدیم : 10/10 پنج شنبه
مراسم عقد:/؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط shirin khanoomi
۲۴-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #803
سلام دوست جونیا تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
واقعا دست اقای هاشملو درد نکنه بازم دیشب بابام رفته بود پیششون موهاشو ریشه گیری کرده بود و اصلاح کرده بود بعدشم موهاشو درست کرده بود عالی شده بود مثل همیشه.تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #804
بازم دیشب داداشم واسه مراسمه یکی از دوستامون رفته بود اینجا و مثل همیشه عالی شده بود قربونش برم.تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
واقعا دست اقای هاشملو درد نکنه مرسی ازشون بابت خدمات خوبی که ارائه میدن.تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #805
سلام دوستای گلم ببخشید من باباییم یه مقدار مو سفید داره خیلی دلش میخواد رنگشون کنه امما میخواد که خیلی کارشون طبیعی باشه .
من به پدرم پیشنهاد دادم که بیاد اینجا.کسی هست که سفیدیه موهاشو رنگ کرده باشه بهم بگه که راضی بودن یا نه؟لطفا کمکم کنید مرسیتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #806
(امروز ۰۳:۵۷ عصر)'razie khanom joon' نوشته است:  سلام دوستای گلم ببخشید من باباییم یه مقدار مو سفید داره خیلی دلش میخواد رنگشون کنه امما میخواد که خیلی کارشون طبیعی باشه .
من به پدرم پیشنهاد دادم که بیاد اینجا.کسی هست که سفیدیه موهاشو رنگ کرده باشه بهم بگه که راضی بودن یا نه؟لطفا کمکم کنید مرسیتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام خانومی عزیزم من بابام مشتریه پروپاقرصه اقای هاشملو هستن و همیشه موهاشونو اینجا رنگ میکنن سفیدیه موهاشونو میگیرن اانصافا که کار رنگ موشون خیلی طبیعیه و اصلا معلوم نمیشه پدرمن که خیلی راضیه ااز کارشونتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #807
(امروز ۰۴:۰۵ عصر)'marjan jooon' نوشته است:  
(امروز ۰۳:۵۷ عصر)'razie khanom joon' نوشته است:  سلام دوستای گلم ببخشید من باباییم یه مقدار مو سفید داره خیلی دلش میخواد رنگشون کنه امما میخواد که خیلی کارشون طبیعی باشه .

سلام خانومی عزیزم من بابام مشتریه پروپاقرصه اقای هاشملو هستن و همیشه موهاشونو اینجا رنگ میکنن سفیدیه موهاشونو میگیرن اانصافا که کار رنگ موشون خیلی طبیعیه و اصلا معلوم نمیشه پدرمن که خیلی راضیه ااز کارشونتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

وای مرسی عزیز دلم خیلی لطف کردی یه دنیا ممنون بابت راهنمایی خیالم راخت شدتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
عزیزیم فقط یه چیزی هزینه رنگشون چقدره؟

نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #808
(امروز ۰۴:۱۲ عصر)'razie khanom joon' نوشته است:  
(امروز ۰۴:۰۵ عصر)'marjan jooon' نوشته است:  

وای مرسی عزیز دلم خیلی لطف کردی یه دنیا ممنون بابت راهنمایی خیالم راخت شدتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
عزیزیم فقط یه چیزی هزینه رنگشون چقدره؟

خواهش میکنم عزیزدلم کاری نکردمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
عزیزم هزینه رنگشون فک کنم 50 الی 80 تومنه.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد