• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

سالاد ماکارانی یا پاستا

۲-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #121
RE: سالاد ماکارانی یا پاستا
کدبانوهای عزیز کمک فورییییییییییی میخوام.
من توی این هفته چندبار سالاد ماکارونیو درست کردم.هربار یجیشو کم و زیاد کردم ولی آخرم خیلی سفت و بهم چسبیده میشن.توش سس مایونز با ی ذره ماست میزنم.
کمکم کنید.
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #122

(۲-تير-۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ عصر)marjangoli نوشته است:  کدبانوهای عزیز کمک فورییییییییییی میخوام.
من توی این هفته چندبار سالاد ماکارونیو درست کردم.هربار یجیشو کم و زیاد کردم ولی آخرم خیلی سفت و بهم چسبیده میشن.توش سس مایونز با ی ذره ماست میزنم.
کمکم کنید.

سلام عزیزم موقعی که می خوای ماکارونی رو آبکش کنی بذار خوب آبکش کن و بذار خوب خنک بشه
بعدش هم من سس مایونز با آبلیمو یه قاشق ماست پرچرب و نمک و فلفل خوب مخلوط می کنم و قاطی می کنم و می ذارم داخل یخچال و اصلا هم نمی چسبه عزیزم

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
نقل قول
 سپاس شده توسط asa khanoomi ، marjangoli ، tara 1987
۲-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #123
(۲-تير-۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ عصر)A.Bidel نوشته است:  
(۲-تير-۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ عصر)marjangoli نوشته است:  کدبانوهای عزیز کمک فورییییییییییی میخوام.
کمکم کنید.

سلام عزیزم موقعی که می خوای ماکارونی رو آبکش کنی بذار خوب آبکش کن و بذار خوب خنک بشه
بعدش هم من سس مایونز با آبلیمو یه قاشق ماست پرچرب و نمک و فلفل خوب مخلوط می کنم و قاطی می کنم و می ذارم داخل یخچال و اصلا هم نمی چسبه عزیزم

عزیزم برای آنکه به هم نچسبد علاوه بر آنچه که فاطمه جون گفتند،بعد از آبکش کردن خییییییلییییی کم در حد یه ق چ روغن کانولا یا روغن زیتون بریز تا هم نچسبه و هم بوی روغن رو به خودش نگیره
نقل قول
 سپاس شده توسط A.Bidel ، marjangoli ، tara 1987
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۷-تير-۱۳۹۵, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #124
کلا سالاد ماکارانی دوست ندارم نمیدونم چرا؟
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #125
کمکم کنید.

من مادرشوهرم اینا کمی اب مرغ میریزن توش نمیزاره بعد از اضافه کردن سس بچسبه ولی من این مدلی دوست ندارم
به نظرم چسبنده خوشمزه تره

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
 سپاس شده توسط marjangoli
۲۳-آذر-۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #126
[تصویر: سالاد ماکارانی یا پاستا]
سالاد ماکارونی من: حاوی ماکارونی پروانه ای و یک مدل دیگه،، سس مایونز،، نمک و فلفل و اویشن، یک قاشق روغن زیتون،، خیارشور، هویج رنده شده،، کالباس
Tounge

دل من گم شد اگر پیدا شد بسپارید امانات رضا(ع)
واگر از تپش افتاد دلم ...... ببریدش به ملاقات رضا(ع)
از رضا خواسته ام تا شاید بگذارد که غلامش بشوم
همه گفتند محال است اما... دلخوشم من به محالات رضا(ع)
نقل قول
 سپاس شده توسط tara 1987
۱-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ عصر توسط niloo jooni.)
ارسال: #127
Photo RE: سالاد ماکارانی یا پاستا
سلام دوستان
اول از همه تشکر میکنم بخاطر به اشتراک گذاشتن مطالب و تجربیات آموزندتونNew1
منم 3 روز پیش برای تولدم برای 30 نفر سالاد ماکارونی درست کردم.
خواستم از تجربیاتم بگم شاید به درد کسی بخوره.
اول اینکه من 3 بسته ماکارونی (حلزونیNew3) رو آبکش کردم که پیشنهاد میکنم برای حجم بالای ماکارونی هیچوقت این مدل حلزونی رو انتخاب نکنید چون وقتی آبکشش کردم بدجوری رفتن داخل هم قفل شدن و من دونه دونه نشستم جداشون کردمDodgyبا وجود اینکه داخل آبش روغن ریخته بودم و بعد از آبکش هم آب سرد ریختم روش.
مواد داخلشم نیم کیلو ژامبون،2 بسته کنسرو نخود فرنگی،3 تا هویج خام رنده شده ،ذرت به میزان دلخواه،خیارشور 1کیلو و 250 گرم،گوجه فرنگی 6 عدد،پیازچه فرااااااااااااوانTounge

سسش رو هم با مایونز و ماست و آبلیمو و شوید و سیر تازه رنده شده و نمک و فلفل سیاه و قرمز درست کردم.
خداروشکر با استقبال عموم مواجه گردیدLub

[تصویر: سالاد ماکارانی یا پاستا]

93/06/15
بهترین شدی...
نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفر24 ، tara 1987
۲۹-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-خرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ صبح توسط تاباندخت.)
ارسال: #128
من فکر میکنم پاستا همینقدر زحمت داره ولی به علاوه شکم پور کن بودن شکم سیر کن هم هست من با گوشت مرغ درست کردم عالی ولی اصلا آب مرغ توش نریزید وحشتناک بو میگیره آدم احساس آب مرغ نپخته رو ریختید توش است.

[size=large]كساني كه بهترين نصيحت‌ها را مي‌كنند، معمولا آن‌هايي هستند كه بدترين شرايط زندگي را تجربه كرده‌اند 
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #129

سالاد ماکارونی با مرغ و کرفس :

مواد لازم برای پنج تا شش نفر:

ماکارونی فرمی سیصد تا چهارصد گرم،دو لیوان سینه مرغ پخته و خرد شده،سه لیوان بروکلی بدون ساقه(من بروکلی رو سه تا پنج دقیقه در آب و نمک میجوشونم)، یک سوم لیوان کشمش،یک لیوان ساقه کرفس خرد شده،سه تا چهار ق بادام خرد شده(بادام پرک)،چهار پیازچه خرد شده

مواد لازم برای سس:

نصف لیوان مایونز کم چرب،نصف لیوان ماست(تا دو سوم لیوان هم میتونید بریزید)،یک قاشق غذاخوری سرخالی عسل،یک ق غ سس خردل،نمک،فلفل سیاه،آویشن:مواد سس رو مخلوط کنید و کنار بذارید.

طرز تهیه:

ماکارونی رو طبق دستور روی پاکت بپزید و آبکش کنید.بهتره بعد از آبکش کردن یکی دو ق روغن با ماکارونی مخلوط کنید تا به هم نچسبن.

در یک کاسه بزرگ،تمام مواد سالاد رو ترکیب کنید.
سس
سس رو اضافه و بعد از نیم ساعت سرو کنید.
اگر میخواید چند ساعت زودتر سالاد رو درست کنید،بهتره یک سوم از سس رو نگهدارید و قبل از سرو اضافه کنید.
این سالاد بدلیل عسل و کشمش کمی طعم شیرین داره(زیاد شیرین نیست ) 

تصویر: ./uploads/201906/post_91469_1561444567_996016b670e1053242aabf848d4c707d.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام