• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

ساقدوش عروس و داماد

۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ صبح
ارسال: #11

RE: ساقدوش عروس و داماد
[تصویر: ساقدوش عروس و داماد ]

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط kimiasokoot ، maral70
۲۱-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #12
من که به ساقدوشام گفتم خودتون باید لباس بگیرید من پول نمیدم کلی هم ذوق کردن و قبول کردن

:92.2.19 بهترین روز زندگیم
امير علي عشق منه Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط Aroose bahar ، pikard ، Ashna ، ariel2erial ، چکاوکم
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ صبح توسط Ashna.)
ارسال: #13
وای سمیرا جون،مرسی گلم،تازه اینجا رو دیدم،اخ جون

بچه ها ساقدوش توی عکسها بی نظیر میشه، تو فامیل و اشناهای من هر کی داشته،عکساش با همه متفاوت بوده، من هم می خوام ٣ تا ساقدوش دختر و دو تا پسر و احتمالا یه پسربچه داشته باشم اما مشکلم سر لباساشونه، اگه ما بخوایم بخریم، هر لباس سیصد چهارصد تومن، خوب خیلی زیاد میشه،اگه بخوام خودشون بخرن،رنگاش یکی نمیشه، موندم چه کنم، از خیرشم نمی تونم بگذرم، واسه همین درخواست این تاپیک رو دادم تا از ایده های شماها استفاده کنم، ممنونم، بوسسسسسس

عروسیم به خاطر ارایشگاهم (کلاسیک) و غرور بي دليل مريم يكتا خراب شد Crying
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
نقل قول
  • گروه ژ
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ صبح توسط Ashna.)
ارسال: #14
اخ الهه جون،زنای ایرانی رو که میشناسی،حتی حاضر نمیشن رنگ هم بپوشن،چه برسه شبیهه هم، مگر اینکه من لقمه اماده بدم بهشون و بگم لطفا فقط تو اتلیه اینا رو بپوشید و شب هر چی خواستید تن کنید

(۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ صبح)somi63 نوشته است:  من میخوام خواهر زاده خودم و یکی از بچه های فامیل همسرم رو واسه ساقدوش انتخاب کنم دوتا دختر باهوش 7 ساله ...

ست لباس منو همسرم سفید و بنفشه .... و لباس من اسکارلتیه....
لباس ساقدوشا باید پفی باشه؟؟؟؟ چه رنگی خوب میشه؟؟؟؟

فکر کنم صورتی خیلی ملایم خوب شه

نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ عصر توسط مه سيما.)
ارسال: #15
اره سروسامون دادنشون راحتتره
ولی ایده هاش کمه

البته من واسه ساقدوشای بزرگم ایده ندارم

@ela_art2018
آدرس تلگرام و اینستگرام من جهت سفارش 
لطفا خانم هایی که کارهای هنری میکنن و تمایل به برگزاری نمایشگاه دارند به من خصوصی پیام بدن.ممنون
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ عصر توسط miss69.)
ارسال: #16
من ساقدوش خودم احتمالا دختر بچه ان
برای شوشو دوستاشBig Grin

ضایست اینطوری؟؟؟؟؟

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط Ashna
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #17
ضایع که نه! اما یه حالیه! یا همرو بچه کن یا بزرگ خوب. یا دختر خالی اصلا.
وای ما که تو فامیل خودم و شوشو اصلا بچه نداریم!
نقل قول
 سپاس شده توسط miss69
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #18
اخه پسر بچه و دختر بزرگ نداریمBig Grin
دخترا فامیل شوشو هستن...
ببین من نمیدونم...باید ساقدوشا توی باغ و همه جا باشن با عروس داماد؟ بعد با ماشین کی میان دختر بچها؟توی ماشین عورس؟Big Grin

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ عصر توسط maniya.)
ارسال: #19
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ عصر)miss69 نوشته است:  من ساقدوش خودم احتمالا دختر بچه ان
برای شوشو دوستاشBig Grin

ضایست اینطوری؟؟؟؟؟

اصلا این کارو نکن خیلی بد میشه بخدا .... تو همین عکسایی که ساقدوشا با عروس داماد عکس دسته جمعی میگیرن ببین تصور کن ساقدوشای مرد بزرگ ساقدوشای دختر بچه !!! یا هردو طرف بچه یا هردو طرف بزرگ

ساقدوش بزرگ بهتره چون کمک حالِ عروس هستن ، حالا فکر کن عروس با اون همه کار و استرس باید حواسش به بچه ها هم باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط miss69
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ عصر توسط Ashna.)
ارسال: #20
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ عصر)samira mz نوشته است:  چرا ما ایرانیا اینقدر راحت رسم ورسوم اروپاییا رو راحت تو زندگی مون می پذیریم و احساس شیکی و با کلاسی هم می کنیم؟ این رسم که دختر و پسرای جوون با لباس مشخص ساقدوس عروس و دوماد می شن کاملا مال اروپاییاس و ایرانیا هم رسم های دیگه ای در مورد ساقدوش دارن. چرا اینقدر راحت فرهنگ اروپاییا رو وارد زندگی مون می کنیم؟

عزیزم تو عنوان تاپیک نپرسیدم ساقدوش داشته باشم یا نه و آیا این کار درسته یا نه،لباس عروس هم اروپاییه، شما با لباس سنتی ایرانی ازدواج می کنید؟؟؟!!!!! هر کس نظر شحصی خودش رو داره، ممنون

(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ صبح)newton نوشته است:  
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ صبح)Ashna نوشته است:  اخ الهه جون،زنای ایرانی رو که میشناسی،حتی حاضر نمیشن رنگ هم بپوشن،چه برسه شبیهه هم، مگر اینکه من لقمه اماده بدم بهشون و بگم لطفا فقط تو اتلیه اینا رو بپوشید و شب هر چی خواستید تن کنید

اره عزیزم.اصولا همه خانوما دوس دارن تو عروسی مدل لباسشون با اون یکی فرق داشته باشه.منم اول مثل تو دوس داشتم ساقدوش داشته باشم با 3 تا از دوستامم هماهنگ کرده بودم گفتن میان باهم بریم لباس بخریم.ولی بعد یه مدت فکر کردم دیدم من که عروسیم قاطی نیست خیلی ضایع است اگه بخوام فقط ساقدوش زن داشته باشم.بعد ساقدوش زیباییش به اینا که ساقدوشای مرد با ساقدوشای زن همراه عروس داماد وارد بشن...به خاطر این از ساقدوش زن و مرد جوون گذاشتم.قراره خواهرم 9 سالم با یکی از پسرای فامیلمونو ساقدوش کنم.دردسرشم کمتره عزیزم.بازم میل خودته...
حتما که نباید رنگ لباس ساقدوشات یه رنگی باشه که میتونه تو یه طیف رنگ باشه.مثلا از صورتی کمرنگ تا پر رنگ..مثل این
[url=htt

عزیزم من عروسیم قاطیه، اصراری ندارم برای سالن هم همون لباسا رو بپوشن، فقط برای اتلیه می خوامشون. الان 3 تا زوج تو فامیل رو در نظر دارم، اما نهایتا نشه، منم یه دختر پسر کوچیک خواهم داشت
مرسی گلم واسه همکاریتNew1

(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ عصر)Aroose bahar نوشته است:  به نظر من برای همه پارچه یه رنگ بگیر یه جنس ساتن معمولی بده بهشون هر کی خودش هر مدل کوتاه دوست داره بده بدوزن. ولی همه یه پارچه. اینطوری هم خوشگل میشه هم ارزون.

دوستام هیچ کدوم اهل خیاط نیستند، همه اماده می خرند، مگر اینکه رنگ پارچه بدم بهشون،اما بعید می دونم حاضر شن پول بدن به خواست منHuh اما هر طور شده جورش می کنم
مرسی گلمNew1

نقل قول
 سپاس شده توسط Aroose bahar
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام