• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

زیبایی چهل گیس

۲۶-تير-۱۳۹۸, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #21
RE: زیبایی چهل گیس
 من واسه عروسیم رفتم آرایشگاه چهل گیس فردیس اول که رفتم از روی عکساش کاراشو دیدم از چند تایی خوشم اومد غافل از اینکه اونا همه روتوشنخلاصه روز عروسی یه گندی زد که نگو..کرم ماسیده و تیره شینیون موها زشت و بهم ریخته..هر چی هم گفتم دوست ندارم آنقدر بداخلاق بود که گوش نداد تازه دادم زدن سرماصلا کارش اروپایی و شیک نیست از من و ۲ تا عروسی که داشت فقط یکی از عروسا اونم یه ذره خوب بودیعنی از بقیمون قابل تحمل تر بوداعصابم خیلی به هم ریخت روز عروسیوقتی همسرم منو دید شوکه شد هم خانوادمپیشنهاد میکنم خیلی دقت کنید واسه انتخاب آرایشگاه به عکسای تو آرایشگاه هم اعتماد نکنیدعکسای تو آتلیه اونایی که روتوش نداره افتضاحه ..موهایی راهم که اکستنشن کرد واسم چند تاش تو مراسم وسط رقص افتاد..  خلاصه بگم شب رویایی رو واسمون خراب کردچون خاطره بدی از عروسیم واسم گذاشتکلی هزینه عروسی کردیم به همه چیز دقت کردیم برای همه چیز وقت گذاشتیم که در حد عالی باشهولی پشیمونم چرا به حرف دیگران راجع به اینکه بهترینه تو فردیس اعتماد کردم به عکسایی که ازش دیدم اعتماد کردمولی بهترین راه اینه که چند تا عروس برید از هر آرایشگاه ببینید تا مثل من پشیمون نشیدمیدونید از آرایشگاه اومدم بیرون همسرم عقب عقب رفت گفت چرا اینطوریت کرده..خدا ازشون نگذره ..
نقل قول
 سپاس شده توسط shah navaz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام