• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

زود پز

۱۵-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ صبح توسط زری1388.)
ارسال: #2671
RE: زود پز
 من حدودا دو ساله زودپز پرفکت وی ام اف دارم که فوق العادست و موقه پخت کاملا بی صداست
فقط یه سوالی داشتم درباره زودپز برقی،مدل فلر۱۶۶ دیدم اما میخواستم بدونم کاراییش چطوریه؟مثلا چقد طول میکشه تا گوشت بپزه؟یا برای پخت قرمه سبزی چقد زمان میبره؟و اینکه این زودپز برای ۳نفر خیلی بزرگ نیست؟
من میخوام این زودپزو برای محل کار تهیه کنم ولی هیچ اطلاعاتی در مورد زودپزای برقی ندارم
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۶:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۶ ۰۶:۲۳ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #2672

زری
زودپز خوبیه گوشت نهایت ٣٥-٤٠دقیقه میپزه همه راضین

پخت قرمه سبزی ١:٣٠-٢ساعت جا میفته
برای ٧-٨نفر مناسبه اما خوب برای سه نفر هم میشه استفاده کرد مواد کمتر میریزی فوقش و ابش رو

کلا اونها هم برقی هم گازی داشتن میگفتن برقی ها غذا توش زودتر میپزه

مدل ١٦٣-١٦٥خوبن
مدلعا ساده تر فلر هست فقط زودپز خالی اند این چندکاره بخارپز و ارام پز و پلوپز داره ١٦٣-١٦٥هم دارند
سرخ کن کار تفت دهی انجام میدن
نقل قول
 سپاس شده توسط زری1388
۱۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #2673
Heart RE: زود پز
نازگل عزیز ممنون از راهنمائیت
یه سوال دیگه هم داشتم عزیزم این زودپزای فلر که فقط زودپز هستن مثل مدل153,خوب هستن؟
توش نمیشه تفت داد؟

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #2674

زری تفت دادن میتونی به نظر من باش انجام بدی
بچه ها میگن که با اونها دکمه ته دیگ داره یا برنامه تفت دهی فقط میشخ تفت داد
اما من تو پلوپز عادی تک کاره قدیمی هم تفت دادن انجام دادم زمان که بهش بدی روغن بریزی از اول گرم میشه بعد موادت بریز و تفت بده بالا سرش فقط باید باشی نسوزه روغن دگه داغ میشه و تو موادت تفت میدی
اما این١٥٣اول من گفتم خوب اگه قیمتش خیلی فرق داره مثلا١٠٠تمن این بخری اما الان مبینم تو سایتها ٢٣٥تمن
تازه خیلی سایتها موجود ندارند مغازه نمیدونم
واما١٦٣ قیمت٢٧٥تمن یعنی فقط٤٠تمن اما کلی برنامه بیشتر دازه بخوای میشه توش برنج مخلوط و ته دیگ دار غیره بپزی
موادت تقت بدی بعد دربیاری بعد اب برنج تمام شد مواد اضافه کنی و بذاره دم بکشه برنج مخلوط
نقل قول
 سپاس شده توسط زری1388
۱۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #2675
  نازگل عزیز من زودپز فیسلر ادیتیشن مدنظمه بگیرم (احتمالا ی دوقلو هشت و چهر لیتری) به نظرت انتخابم درسته؟؟ اصلا لازمه دوقلو بردارم یا نه 
چهار لیتری گفتم واسه خودمون دم دستی اون یکی واسه مهمونا با تعداد زیاد

نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #2676

سارگلی
نه دوقلو نخر هزینه اضافی نکن
برای معمون اگه میخوای یه ٦لیتری بخر هم برای خودت استفاده میشه اب ومواد کمتر میریزی زمان مهمون که ظرفیت کامل استفاده میکتی
٨لیتری دگه برای اونهاس مهمونها خیلی زیاد دارنذ
ولی ٦به نظرم کافیه
نقل قول
 سپاس شده توسط سارگلی
۱۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #2677
نازگل جاننن من دیروز از نمایندگی فیسلر بازار زودپز فیسلر مدل ادیتیشن 6 لیتری خریدمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.pngتصویر: /images/smilies/new/new2.gif خیلی هم راضی ام از انتخابم 800 تومن
توی همون مغازه قابلمه های بالارینی دیدم خیلی ازش تعریف کرد ، woll خیلی گرونه ! حلا اونو اونور ازت می پرسم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۱۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۰۸ صبح
ارسال: #2678
خیلی ممنون دوست عزیزتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
من چون قاشق و چنگالمو زولینگن solingen خریدم دقت نکردم به قاشق و چنگال ولی اون مغازه قاشق و چنگال داشت.
مارک خیلی خوبیه برای قاشق و چنگال ب نظر من که من 18 نفرشو برداشتم با تخفیف 1 تومن
قابلمه بالیرینی هم فقط ی مدل اونجا داشت به نظر من که که خوب بود ولی چون میخواستم بیشتر تحقیق کنم مطمئن بشم گفتم هفته بعد میام ببینم 
قبل از بالیرینی من قصد داشتم woll  بگیرم ولی الان میبینم ارزش نداره اینقد هزینه بشه ولی قابلمه های بهتری هم با همون کیفیت هست
حالا به نتیجه رسیدم حتما اونور راجع بهش صحبت میکنیم
من هنوز تاپیک قابلمه رو شروع نکردم ... خرید بعدی قابلمهههههتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
 سپاس شده توسط lyra
۱۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #2679
مدل قابلمه بالارینی که دیدم توی مغازه کوکین بود توی سایت برند بانو مشخصاتشو کامل زده (الان دیدم البته)تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، lyra
۲۰-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۵۶ صبح
ارسال: #2680
من کوکین دارم
راضیم
نقل قول
 سپاس شده توسط سارگلی ، lyra
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد