• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

زود پز

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #2571
RE: زود پز
میشه طرز استفاده و نحوه کارکرد زود پز یونیک رو توضیح بدین ؟که بخار باید از کدوم سوپاپ خارج شه؟
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #2572

ارسال٢٥٦٧دوستمون داره یونیک
تو خصوصی ازش بپرس جوابت میده زودتر

نازگل ديگر بابا ندارد تصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #2573

سلووووووووووم
من اومدم بار با یه عالمه سوال[تصویر: giggles.gif]

اول اینو بگید
زودپز بهتره یا آرام پز ؟؟؟؟ [تصویر: 297.gif]
مثلا این خوبه که غذا رو بزاری رو تایمر و بیای خونه غذات آماده باشه یا اینکه برسی خونه و همه چیرو بریزی تو زود پز سریع آماده بشه ؟[تصویر: 297.gif]

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!

نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۳:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ عصر توسط mahi khano0m.)
ارسال: #2574
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۹:۲۹ عصر)'گل حسرت' نوشته است:  مدل 163 از بامیلو خریدم سه تومن تخفیف داد
و ارسال هم رایگان 
الان تو مرحله پذیرش

از مدلش راضی هستی عزیزم؟ چون رایگان ارسال میکنن قیمتشو که گرون نمیده؟
راستی بچه ها من اگه این زودپزو بردارم به پلوپز نیاز دارم جداگانه؟ برا جهیزیه میخوام.

(امروز ۰۳:۰۰ عصر)'hadis sh' نوشته است:  سلووووووووووم
من اومدم بار با یه عالمه سوال[تصویر: giggles.gif]

اول اینو بگید
زودپز بهتره یا آرام پز ؟؟؟؟ [تصویر: 297.gif]
مثلا این خوبه که غذا رو بزاری رو تایمر و بیای خونه غذات آماده باشه یا اینکه برسی خونه و همه چیرو بریزی تو زود پز سریع آماده بشه ؟[تصویر: 297.gif]

عزیزم این بستگی به خودت داره. میخوای چندکاره بردار که هم آرام پز داشته باشه هم زودپز که توی موافع مختلف به کارت بخوره

نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #2575

ماهی خانوم
١٦٣فلز خیلیا داشتن
کیفیت خوبه همه راضین
بخارپز ارام پز پلوپز و زودپزه نه اینو بخری احتیاج به پلوپز نداری
فقط اینکه اگه یه زمانی بخوای هم زمان از زودپز و پلوپز استفاذه کنی نمیشه
چون تو یک دستگاهن
دوستمون از اون سایت خرید چون قیمت با هزینه ازسالش از بقیه سایتها کمتر بود سایت مطمنه
کلا برای هر وسیله ببینی بازار یا سایت کجا مناستر میده
----//////
حدیث جون
سوالت کاملا سلیقه هس بستگی به خودت داره که از چه سبکی بخوای استفاده کنی بغضی با ارام پز راحترن بعضیا با زودپز
پیشنهاد من اینکه زودپز ارام پز چندکاره بخری بعد خونه خودن رفتی ببینی با کدوم روش راحتری

نازگل ديگر بابا ندارد تصویر: /images/smilies/new/crying.png
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #2576
من تجربه اون وسایلی که داشتمو ازش استفاده کردم رو خوب و بد دارم به اشتراک میگذارم
زود پزم فیسلره وجزو انتخابهای خوبم بود خیییییلی ازش استفاده میکنم و واقعا راضیم و راحتم تصویر: images/smilies/smile.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد