• چم
  • آتلیه اساطیر

زندگی در شهر های دیگر

۱۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ صبح توسط aaasal1368.)
ارسال: #2321
Smile RE: زندگی در شهر های دیگر
 منم تا چند وقت میخام برم تنکابن زندگی کنم بخاطر کار شوهرم خودم اهوازیم شوهرم اهل تهرانه خیلی دلم میگیره وقتی فک میکنم دارم از خانوادم و شهرم دور میشم کاشکی با کسایی که شرایطشون مثل منه و اومدن تنکابن اشنا بشم بتونم دوست پیدا کنم خیلی از تنهایی اونجا میترسم

منم تا چند وقت میخام برم تنکابن زندگی کنم بخاطر کار شوهرم خودم اهوازیم شوهرم اهل تهرانه خیلی دلم میگیره وقتی فک میکنم دارم از خانوادم و شهرم دور میشم کاشکی با کسایی که شرایطشون مثل منه و اومدن تنکابن اشنا بشم بتونم دوست پیدا کنم خیلی از تنهایی اونجا میترسم
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #2322
RE: زندگی در شهر های دیگر
سلام دوستان.
من به راهنمایی شما و مخصوصا دوستان تهرانی نیاز دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
ما مشهدی هستیم و به احتمال زیاد قراره تا چند ماه دیگه به تهران منتقل شیم.من خودم دانشجوی دانشگاه فردوسی هستم.به نظرتون برای ترم بعد کدوم دانشگاه از لحاظ مسیر و موقعیت مکانی و هم سطح علمی بهتره؟دانشگاه تهران یا علامه یا شهید بهشتی؟
و یه سوال دیگه اینکه در محدوده ی این دانشگاه ها آپارتمان های بین50 تا 70 متر ،رهن و اجاره شون در چه حدیه؟ 
کلا زندگی در تهران چجوریه؟هرچی از تهران میدونید خیلی خیلی ممنون میشم بهم بگید...اجرتون با امام رضاتصویر: /images/smilies/new/lub.png

مجلس عروسی ما هم برگزار شد.خداروشکر همه چی خوب بود
نقل قول
۲۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #2323
عزیزم مگه هر دانشگاهی میتونی منتقل بشی!؟ تا جایی که میدونم فردوسی با تهران هم سطح نیست!ولی با شهید بهشتی هست. البته بستگی به رشته هم داره.
کجا میخوای خونه بگیری؟ اگر اطراف دانشگاهت بگیری خب مشکلت با دانشگاه رفتن حله میمونه رفتن به جاهای دیگه. به نظر من بهشتی خیلی بد مسیره. تهران کدوم دانشکده اش ؟ هر دانشکده ایش یه جای تهرانه. ولی دانشکده اصلیش که نرسیده به انقلابه خب خیلی خوش مسیره ولی اون سمتا خیلی جای زندگی نیس. خیلی شلوغه.
علامه رو خیلی آشنایی ندارم.
کلا توی تهران هرچقدر نزدیک به متروها و بی آرتیا باشی حمل و نقل برات راحت میشه. ولی اگر برای رسیدن به مترو و بی آرتی لازم باشه تاکسی یا اتوبوس سوار بشی خیلی زود خسته میشی. 

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
 سپاس شده توسط zeinab_mohammad
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۲۷-آذر-۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #2324
دخترای دم بخت که دوست پسر دارین و خیلیم همدیگرو دوست دارین، اگه خونوادتونو دوست دارید حتما قبل رفتن به شهر دیگه، البته منظورم شهر خیلی دوره بالای پنج شیش ساعت راه، و دور شدن از خونواده حسابی فکر کنین، دوری چندتا خوبی داره اینکه دخالتا کمتره و محبت بین زن و شوهر بیشتر ولی درعوض باید مدتها در انتظار پیدا شدن فرصتی برای دیدن عزیزانتون باشید.
نقل قول
 سپاس شده توسط نازی ناز ، Tinaaa91 ، عالی
۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #2325
سلام به همگی. لطفا کسایی که رشت هستن منو راهنمایی کنن.
بخاطر هوای الوده اراک به این فکر افتادیم که به رشت بیایم. حالا چند تا سوال دارم.
۱. رشت چطور شهریتی داره؟
۲. هوای تابستونش چطوره؟میشه رطوبت اونجا رو تحمل کرد؟
۳. من دختر کوچیک دارم. برای پیشرفتش خوبه؟
۴. مثلا کلاسها و سطح فرهنگیش چطوره؟
۵. خونه برای رهن یا خرید جای خوبش حدود چه قیمتی هست؟برای گرفتن خونه چه نکاتی و باید توجه کنیم؟
دیگه لطفا هر اِطعلاتی دارین بهم بگین ممنون

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #2326
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ عصر)'روکسانا' نوشته است:  سلام به همگی. لطفا کسایی که رشت هستن منو راهنمایی کنن.
بخاطر هوای الوده اراک به این فکر افتادیم که به رشت بیایم. حالا چند تا سوال دارم.
۱. رشت چطور شهریتی داره؟
۲. هوای تابستونش چطوره؟میشه رطوبت اونجا رو تحمل کرد؟
۳. من دختر کوچیک دارم. برای پیشرفتش خوبه؟
۴. مثلا کلاسها و سطح فرهنگیش چطوره؟
۵. خونه برای رهن یا خرید جای خوبش حدود چه قیمتی هست؟برای گرفتن خونه چه نکاتی و باید توجه کنیم؟
دیگه لطفا هر اِطعلاتی دارین بهم بگین ممنون

سلام دوست عزیز
حتما وقتی این شهر رو انتخاب کردید، یه شناخت کلی ازش دارید، من فقط جواب سوالات رو تا جایی که میدونم میگم، ضمن اینکه ساکن رشت نیستم
شاید کمکی باشه براتون:
رشت شهریه که نسبت جمعیت به مساحتش زیاده، چون مرکزه استانه و روزها هم شلوغتر میشه به جهت فاصله کم شهرهای همجوار
و غالبا بیمارا، دانشجوا و بسیاری از افراد برای خرید به این شهر مراجعه میکنند، پس وجود ترافیک دور از انتظار نیستتصویر: /images/smilies/new/wink.png
از نظر آب و هوایی هم تابستون بطور کامل و گاها اواخر بهار هوای منطقه شرجیه، همونطور که میدونید امروزه بندرت منزلی بدون کولر گازی میبینید.
من که بچه اینجام گاهی فرار میکنم، بستگی به فیزیک بدن داره و سازگاری با گرماتصویر: images/smilies/confused.gif
از نظر آموزشی برای بزرگسالان که من نقصانی نمیبینم، مدارس نمونه، تیزهوشان و مدارس هوشمند هم دیدم، کم و کیفش آگاه نیستم.
از نظر فرهنگی هم که روشنفکری نسلهای گذشته در آموزش و احترام به خانواده زبانزده، رشت شهریه که مردمش برای ذائقه بصری و چشایی شونتصویر: images/smilies/tongue.gif ارزش قائلندتصویر: images/smilies/wink.gif
جاهای خوب رشت هم منطقه گلسار و منظریه هستند که خوب از سایر محله ها خرید یا رهن گرونتره

من پیشنهاد میکنم،مدتی مثلا یکسالی موقت ساکن بشید، که اگه راضی نشدید به موندگاری، راه بازگشت داشته باشیدتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
امیدوارم هرچی خیره براتون باشهتصویر: images/smilies/heart.gif
اگه ان شاالله آمدنی شدید، پاتوق گیلانیا، بچه ها کمک میکنندتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تو این دنیا به هیچی اعتباری نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۹-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #2327
مرسی عزیزگ از اطلاعات خوبت‌. ممنون

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام