• گل سنتر
  • هیژا

زندگی در آپارتمان یا خانه ی حیاط دار؟

۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #31
RE: زندگی در آپارتمان یا خانه ی حیاط دار؟
شادگل نمیشد حرفت رو فقط با تشکر جواب بدم چون واقعا حرفت درست بود
آرامشی که تو خونه حیاط دار هست تو خونه آپارتمانی نیست
بیشتر وقتام که آسانسور خرابه Angry
من 4 سال تو آپارتمان زندگی کردمAngry
واقعا بد بود بیشتر هم سر و صدا اذیت می کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، shaparak103
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #32
من تو دوران دانشجویی تو یکی از بهترین مجتمع که نمی خوام اسم ببرم تو ائل گلی با قیمت خیلی بالایی هم اجاره کرده بودم ولی روزگارمو سیا کردم همسایه هاش .نظافت که دلبخواهی بو یه رو مدیریت حوس می کرد در ماه سه مرتبه نظافت چی بیاره حالا از صدقه سریه عروسی بچه یکی از ساکنین یا مهمونی هاشون یه موقع هم دو ماه می شد از نظافت خبر نمی شد حیاط مجتمع هم که در انحصار 10 - 11 تا از ساکنین خودشیفته بود که فکر می کردن حیاط ارث باباشونه یه خونوادهای از خواهر و فک و فامیل هو کس که ساکن مجتمع نبود ماورد حیادط هیچکی کاری به کارش نداشت در حالی که بچه دبیرستانیه یه همسایه دیگه که کمرو تر بود یادمه امتحانای خردادشو اگه می خواست هوای ازاد درس بخونه باید می رفت پشت بوم حالا از صدای دعوای زن و شو هری که من تو عمرم ندیده بودم و دیدم واون مهمونی های وقت و بی وقتشون که در خونه رو باز میزاشتنو راهرو رو هم برا خودشون ملک خصوصی کرده بودن

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند...
نقل قول
 سپاس شده توسط دریا73 ، shaparak103
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #33
خونه مستقل و حیاط در از همه جور آپارتمان بهتره اما متاسفانه الان همه دارن میشن آپارتمان . همین که هزینه پله شویی و خرابی آسانسور و همسایه بالا و پایین نداره کلی امتیاز حساب میشه . کاش من هم خونه حیاط دار داشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، shaparak103
  • پیانو
  • اساطیر
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #34
ما خونه خودمون حیاط دار بود ولی ازدواج که کردم ابارتمان. یعنی ارزوم اینه یه خونه حیاط دار بکیریم من توش حیوون نکه دارم سبزی بکارم. ااااهههههه

هیچوقت نمیتونم با ادمای کوچیک، کاراهای بزرگ بکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103 ، مهپاره ، hadis sh
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #35
حاضرم بمیرم ولی 10 متر حیاط داشته باشم
خب اگه حیاط واجبه پنت هاوس بگیرین
حیاط هم دارین اپارتمانم هست
نقل قول
 سپاس شده توسط Forough jooon ، shaparak103
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #36
از تهران متنفرم . همه عمرم اینجا بودم . آرزومه یه جایی خوش آب و هوا یه زمین کوچیک داشته باشیم . من و همسرم(قعلا نامزدم) یه خونه نقلی دوبلکس بسازیم . توی حیاطش گل می کارم و سبزی . فعلا که اسیر این شهر دودزده ام . دانشگاه نامزدم . کار ۲ تامون -ـ-

نخودچی من اومده توی بغلم New2
نقل قول
 سپاس شده توسط Forough jooon ، دریا73 ، بهاردخت ، maryam banoo ، banoo ، hadis sh
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #37
من تو آپارتمان راحت ترم.چشم باز کردم تو اپارتمان بودم عادت کردم.الان که میرم خونه مامان همسری غروب که میشه میترسم برم تنها حیاطشون.تعجب میکنم مامانش بعضی شبا تنها میخوابه

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند 90 ،آغاز زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.
حالا خوشگل مامانی هم به جمع دو نفرمون اضافه شده.قدمت پربرکت
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ عصر توسط Sweet92.)
ارسال: #38
به نظرم اینهمه مشکلات و اینا برا آپارتماناییه ک تعداد واحد زیاده توشون. اگر مثلا یه آپارتمان 4 طبقه بگیرید که تو هر طبقهش یه واحد هس مشکل آنچنانی ندارید. خلوته دیگه. بعدم مثلا گل و گیاه هم بخواید میتونید تو گلدون بذارید! سبزی هم تو صندوق!!!خخخخخ! جدی میگم! بچه های زیست از این کارا زیاد میکنن!!!

(۲۵-فروردين-۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ عصر)Wild Rose نوشته است:  از تهران متنفرم . همه عمرم اینجا بودم . آرزومه یه جایی خوش آب و هوا یه زمین کوچیک داشته باشیم . من و همسرم(قعلا نامزدم) یه خونه نقلی دوبلکس بسازیم . توی حیاطش گل می کارم و سبزی . فعلا که اسیر این شهر دودزده ام . دانشگاه نامزدم . کار ۲ تامون -ـ-

ببینم مثلا چه جایی؟ تو تهران خوش آبو هوا هم هس؟

21 اردیبهشت: یک شب زیبای بهاری...
سرباز کوچولوی من تو راهه! ٢٢هفته... ❤
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ عصر
ارسال: #39
رز جان تهران و شهر دیگه نداره همه جا الان مشکل الودگی داره

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند 90 ،آغاز زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.
حالا خوشگل مامانی هم به جمع دو نفرمون اضافه شده.قدمت پربرکت
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #40
تهران جای خوش آب و هوا هم داره . من الآن خونه بابام محمودیه است ، هوا هم خوبه ولی محل کار ولیعصره . هرجا بخوام برم ترافیک و دود و ...
دلم می خواد خارج از شهر باشم . می دونم ایده آلیست فکر می کنم ولی خب آرزومه Sad

نخودچی من اومده توی بغلم New2
نقل قول
 سپاس شده توسط Sweet92 ، maryam banoo
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام