• نسیم عقیلی
  • هیژا

زندگی در آپارتمان یا خانه ی حیاط دار؟

۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #11
RE: زندگی در آپارتمان یا خانه ی حیاط دار؟
منم خونه حیاط دار رو دوست دارم
از همسایه هم زیاد خوشم نمیاد
ولی خب خونه حیاط دار یه سری بدی ها داره مخصوصا جونورای مزاحم.....
مثل سوسک مارمولک مار ....
تو خونه آپارتمانی نوساز کمتر از سوسک خبری هست و بنا به جنس خونه مارمولکم معمولا نیست مار هم که اگه باغ نداشته باشی مار نمیاد تو خونه ات
امنیت توی هر دو مدل می تونه هم باشه هم نباشه
ولی آسایش تو خونه حیاط دار بیشترهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103 ، maryam banoo
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #12

ویلایی زمانی خوبه که تو محله ای باشی که همه ی خونه ها ویلایی باشه ....
نقل قول
 سپاس شده توسط دریا73 ، shaparak103 ، maryam banoo
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #13

منم میگم خونه حیاطدار بهتره صفایی که خونه حیاطدار داره آپارتمان نداره تازه کلا مستقلی دیگه مث آپارتمان نیست یه همسایه های جورواجور داشته باشی بعضا یه عده شون هم اذیت میکنم

شاپری آدم تو آپارتمان دلش میگیره ولی یه حیاط با یه باغچه نقلی داشته باشی روح آدم تازه میشه
من انتخابم صددرصد خونه با حیاط هستش که تو تهران هم قربونش برم قیمتش سر به فلک میزنههههههههههههه

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103 ، maryam banoo ، مهپاره ، hadis sh ، Bernadet
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-فروردين-۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ عصر توسط س.م.)
ارسال: #14

وای من اینقدر از جکو جونور میترسم خونه حیاط داره باید واسش باغچه بسازی بعدم هی از این جونورها میاد و میره ...وووووووووی

بعدم احساس میکنم این تیپ حونه ها واسه سن بالاها بیشتر مناسبه

عروسیم برگذار شد Heart
عروسی : شمارش معکوس 3 روز مونده
تالار 100%
موزیک 100%
آتلیه 100%
گل فروشی 100%
آرایشگاه 100%
لباس عروس 100%
جهیزیه 100%
کارت 100%
لباس داماد 100%
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #15
بستگی به موردهایی که داری داره عزیزم، ما خودمون قبلاً خونه حیاط دار داشتیم خوب بودا ، درخت داشتیم باغچه و ... صفا داشت ولی الان که خونمون رو کوبیدیم دوباره ساختیم 2 طبقه خیلی راضیتریم با اینکه هممون گل و گیاه خیلی دوست داریم و دیگه درخت نداریم بازم خیلی راضییم.( البته ما حیاط داریم و میتونیم توش درخت و گل اینا بکاریم دوباره )آپارتمانمونم خیلی تمیز و مرتبه و هم بزرگ ، واسه همین من به خونه حیاط داره قبلیمون ترجیحش میدم . من خودم یه آپارتمان شیک دلباز و متراژ معمولیو از یه خونه ویلایی طرح قدیمی حیاط دار یشتر دوست دارم . البته یه چیز دیگه ام اینکه وقتی خونمون رو کوبیدیم رفتیم یه آپارتمان اجاره کردیم فوق العاده بد بود خیلی همسایه های بی فرهنگ داشتیم خونش اصلاً خوب نبود خیلی بیریخت بود فقط ساخته بودن اصلاً سلیقه ای به کار نبرده بودن خیلی بهمون سخت گذشت ، بین خونه قدیمیمون و اون خونه اجاره ای آپارتمانیمون من خونه قدیمه خودمون رو انتخاب میکردم ، برا همین میگم بستگی به موردهایی که پیدا میکنین داره .امیدوارم منظورمو رسونده باشم Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، shaparak103
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #16
من خونه حیاط دار دوس دارم بیشتر از آپارتمان.
یه موضوع اینه که دید داره از اطراف. چاره: وقتی میری تو حیاط چادر بپوش. موضوع دیگه پنجره ها که دید داره. اول اینکه تو آپارتمانم کعه باشی همیشه پرده کشیدس. دوم اینکه میتونی شیشه ها رو رفلکسی کنی
اما: امنیت آپارتمان خیلی بیشتره و برای نوعروس ها بهتره. به خصوص اگه شغل همسر شغلی باشه مثل مثلا پزشک، پلیس، خلبان و... که شیفت کاریشون ممکنه در هر ساعتی از شبانه روز باشه
اما من خودم عااااااشق خونه ویلایی هستم خب Sad اما نمیتونم برم...

21 اردیبهشت: یک شب زیبای بهاری...
سرباز کوچولوی من تو راهه! ٢٢هفته... ❤
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #17
من از خونه حیاط دار میترسم
اولش هم سر این موضوع بحث داشتیم اما چون من به شدت از گربه وحشت دارم به خاطر همین بزرگتر ها پادر میونی کردن که آپارتمان بگیریم
وقتی هم برای انتخاب آپارتمان میرفتیم اصلا طبقه اول رو نگاه نمیکردیم، چون اونجا هم امکان داره گربه بیاد تراس طبقه اولBig Grin

بوسه ابتکاریست از طیعت برای زمانی که احساس در کلام نمیگنجد.
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103 ، mohadeseh71
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #18
ما اول قراربود آپارتمان بگیریم الان میخوایم حیاطداربگیریم بنظرم آپارتمان بهتره 200مترخونه واسه تازه عروس دوماد زیاده

Heart
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #19
منم تو خونه حیاط دار زندگی میکنم.اما الان بسته به محیطی که میخوای زندگی کنی باید انتخاب کنی تو محیطی که آپارتمان هست و شما بخوایی خونه حیاط دار استفاده کنی یکم سخته.خونه حیاط دار تمیز کردن داره و اگه درخت داشته باشه رسیدگی به اونا خودش یه معضله.اما آپارتمان یه سری راحتی های خاص داره.من خودم اپارتمان ترجیح میدم.چون جمع و جورتره.و منم کلا خونه بزرگ دوست ندارم.

10شهریورم روز رویایی زندگیمونتصویر: images/smilies/heart.gif

کار اداری که منتظرش بودم اوکی شد♥
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۲, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #20
به نظرم داشتن یه خونه ی حیاط دا خیلی کوچیک بهتر از داشتن یه اپارتمان بزرگه
من خودم توی خونه ی حیاط دار زندگی میکنم از هرلحاظ عالیه حتی تابستونا خیلی وقتا تو حیاط فرش میندازیم میشینیم و یه گاز دست دوم تو حیاط نسب کردم و راحت سبزی ماهی و مرغ واینارو اونجا سرخ میکنم بدون اینکه خونه بوبگیره یا بترسم بپاشه اینور اونور
خیلی راحت میگردم تو خونه و حیاط خودم
مهمون که میاد از اینکه سر وصدا بشه یا مبادا تا دیر وقت بشینن نمیترسم
در واقع کسایی که تو اپارتمان زندگی میکنن انگار مستاجرن
خیلی چیزای دیگه
اصلا قابل قیاس نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak103 ، yarauf ، دینا ، maryam banoo ، مهپاره ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام