زردی نوزادان

۱۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #21

RE: زردی نوزادان
آخی مثل خواهرزاده اولیه من شده
نگران نباش رزریتا جان

خوب میشه

اینایی که گفتیم ندادی بهش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط rozrita
۱۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-شهريور-۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ عصر توسط مامی.)
ارسال: #22
بچه ها جون
برا زردی نوزاد از داروخونه ترنجبین بگیرین نه از عطاری چون شاید آلوده باشه بیشتر دکترای جدید میگن نه ولی دکترای معروف وخوب نوزاد دوباره پی بردن خوبه منم اوایل که پسرم بدنیا اومد به حرف دکترا گوش دادم اما وقتی دیدم بچم باید بره بیمارستان حرف مامانم رو گوشیدم و خدا رو شکر 3روزه خوب شد مامانایی که میترسن ترنجبین رو (نصف استکان ) روزیچند بار خودشون بخورن بعد شیر بدن شیر خشت هم نمیخاد چون خطرش نمی ارزه . یه تیکه ترنجبین را تو دو قاشق آب جوش حل کنین روزی 5تا6 بار یه قاشق مربا خوری بریزید تو حلق بچه Big Grin
باور کنید خیلی از حرفای قدیمیا که با نظر ما سازگار نیس درسته . مادر بزرگ من از این قابله ها بود و کلی چیز بلد بود بچه ها رو هم با همین چیزا خوب میکرد
برا زردی هم چون طبع پسرا گرم بیشتر زردی دارن New1

صبر کن سهراب !
گفته بودی قایقی خواهم ساخت ، دور خواهم شد از این خاک غریب ،
قایقت جا دارد؟!!
من هم از همهمه اهل زمین دلگیرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، raha-71 ، marziye1987 ، وفا ، asal2012
۱۷-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #23
ترنجبین دارم بهش میدم.دایم دل درد گرفته احساس میکنم شیر خشک بهش نمیسازه.
نقل قول
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۱۸-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #24

من شنیده بودم اگر مادر در دوران بارداری انار بخوره بچش زردی نمی‌گیره، من هم همین کار رو کردم و تا تونستم تو ماه‌های آخر انار خوردم، حتی اگر نمی‌تونستم بخورم اب‌لمبو می‌کردم، به خاطر همین هم دخترم اصلاً زردی نگرفت، به مامان‌های باردار شدیداً توصیه می‌کنم.

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #25
(۲۰-تير-۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ عصر)لالا نوشته است:  لازم نیست دستگاه خاصی باشه 1 مهتابی که با فاصله از نوزاد باید نصب بشه که فکر میکنم فاصله 1 متری بالای سرش باید باشه.
روی چشمهای بچه هم باید با پارچه مشکی ببندی.
هر ساعتم بچه رو جا به جا میکنی یعنی روی شکم،به کمر،پهلو...
(بچه باید کاملا لخت باشه و جایی که مهتابی رو میگذاری و بچه زیشه باید دورش رو با ملافه ای چیزی بپوشونی که نور فقط به بچه بتابه

عزیز دلم لامپ و نور اون دستگاه با مهتابی معمولی کاملا فرق داره،استفاده از مهتابی معمولی کاملا اشتباهه

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #26

زردی واسه نوزادای پسر بیشتر اتفاق میفته دستگاهشو هم اجاره میدن احتیاجی به دردسر درست کردن دستگاه نیست فقط باید زیر نور چشماش کاملا بسته باشه و واسه پسرها هم پوشک حتما داشته باشه پسر من سه روز تو دستگاه بود توی خونه زردیش 16 بود بعد 3 روز 9 شد
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012
۱-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #27
دخترم بردم بیمارستان واسه زردیش درسته تقریبا یک سال گذشته ولی اون ٣ روز تو بیمارستان بدترین لحظه زندگیمه. بعد از بیمارستان تو خونه دوباره زردیش بالا رفت ولی این دفعه دستگاه گرفتیم
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012
۲-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ صبح
ارسال: #28

به منم گفتن باید ببری بیمارستان ولی من نذاشتم گفتن فقط چند بار در روز میتونی بری بهش شیر بدی رفتیم دستگاه گرفتیم تازه هوا هم خیلی سرد بود نمیدونی سه شبانه روز من و مامانم و خواهرم بیدار بودیم و چقد سخت بود ولی نذاشتم ببرنش بیمارستان چون میدونستم اونجا اگه گریه کنه هیشکی توجه نمیکنه بچه همسایمون همینجوری تو بیمارستان تو دستگاه انقد گریه کرده بود فتخش پاره شده بود نوزاد بیچاره
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012
۲-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #29
اره خدا نشناسا خیلی بی رحمم .بچه من اینقدر گریه میکرد ولی اونا نمیذاشتن از دستگاه بیارمش بیرون لخت که تو دستگاه بود کولرم روشن بود خدا این شرایطو نصیب هیچ مادری نکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012
۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #30
آلیس دقیقا درست میگی ،باید تمام مدت نوبتی بالا سر بچه کشیک داد(وقتی زیر دستگاه میزارن بچه رو) چون ممکنه 1وقت چشم بندش بیفته و...

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام