• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

زایمان در اب

۲۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #121
RE: زایمان در اب
سلام بچه ها
کدوم بیمارستان برای زایمان در آب خوبه میشه بهم معرفی کنید خالم تازه باردار شده دنبال یه بیمارستان میگرده برای زایمان در آب خیلیم استرس داره
نقل قول
۲۹-فروردين-۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ صبح توسط shirin khanoomi.)
ارسال: #122
همسایه ما دوماه پیش زایمان در آب انجام داد. خیلی راضی بود.زایمان دومشون بود..که میگفت درد کمتری نسبت به زایمان طبیعی داشته ها.
بیمارستان دولتی بودن و فقط 35 هزارتومن خرجش شد. البته به جز دکتر و سونوگرافی و این خرج ها

زایمان در آب خوبیش به اینه که شوهرت میتونه کنارت باشهNew2New2
نقل قول
 سپاس شده توسط Fate92
۵-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #123
(۲۹-فروردين-۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ صبح)MeHRasaaaaa نوشته است:  همسایه ما دوماه پیش زایمان در آب انجام داد. خیلی راضی بود.زایمان دومشون بود..که میگفت درد کمتری نسبت به زایمان طبیعی داشته ها.
بیمارستان دولتی بودن و فقط 35 هزارتومن خرجش شد. البته به جز دکتر و سونوگرافی و این خرج ها

زایمان در آب خوبیش به اینه که شوهرت میتونه کنارت باشهNew2New2

عزیزم بیمه بوده؟
کدوم بیمارستان انجام داده؟
میدونی چقد طول کشیده و ایا بی حسی اپیدورال داشته یا نه؟

اسپانیایی اولین زبان دنیا تا سال 2020
نقل قول
۱۸-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #124

http://www.ninikadeh.ir/pregnancy/337

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - سپهر و سهند
نقل قول
۲۰-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #125
من دختر خالم زایمان در اب انجام داد و خیلی راضی بود اما خی هزینه هاش تا وقتی من عروسی بگیرمو بخوام بچه دار شم خیلی میره بالا
نقل قول
 سپاس شده توسط hengamehh
۳۰-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #126
سلام
من آبان 94 زایمان در آب داشتم در شیراز توی بیمارستان فرهمند فر
بچه کاملا توی آب اومد بیرون
به نظر من همه چی عااااااالی بود
الان به همه پیشنهاد میدم که این کارو کنن هم اعتماد به نفست میره بالا چون افراد آشنا کنارت هستن و کمکت میکننو بهت روحیه میدن هم از لحاظ تقویت بنیه کمکت میکنن هم درد کمتری میکشی

نگذار دیگران نام تو را بدانند
همین زلال بیکران چشمانت برای پچ پچ هزار ساله ی آنان کافی است....Lub
لطفا از اینستای من دیدن کنید kimiya_loo_3
نقل قول
 سپاس شده توسط Fate92
۳۰-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #127
(۳۰-خرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ عصر)kimiya_loo_3 نوشته است:  سلام
الان به همه پیشنهاد میدم که این کارو کنن هم اعتماد به نفست میره بالا چون افراد آشنا کنارت هستن و کمکت میکننو بهت روحیه میدن هم از لحاظ تقویت بنیه کمکت میکنن هم درد کمتری میکشی

عزیزم هزینه ی زایمانت چقدر شد ؟ بیمارستانت خصوصی بود ؟ فکر نکنم بیمازستانای دولتی این نوع زایمان انجام بدن
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #128
(۳۰-خرداد-۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ عصر)bahareh12 نوشته است:  
(۳۰-خرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ عصر)kimiya_loo_3 نوشته است:  سلام

عزیزم هزینه ی زایمانت چقدر شد ؟ بیمارستانت خصوصی بود ؟ فکر نکنم بیمازستانای دولتی این نوع زایمان انجام بدن

بیمارستانم خصوصی بود ما توی شیراز بیمارستان دولتی هم انجام میده اما شنیدم درد توی آب هست و خروج بچه روی تخت اما واسه من کل پروسه توی آب بود
هزینه شد 3800 که من بیمه تکمیلی داشتم و فقط با پول دارو و اینا پام 200 افتاد

نگذار دیگران نام تو را بدانند
همین زلال بیکران چشمانت برای پچ پچ هزار ساله ی آنان کافی است....Lub
لطفا از اینستای من دیدن کنید kimiya_loo_3
نقل قول
 سپاس شده توسط lady_atieh ، bahareh12
۱۸-فروردين-۱۴۰۰, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #129
والا الان توی رشت همه میرن پیش دکتر سمیرا شیاری ، عضو انجمن زنان و زایمان ، نازایی و زیبایی اروپاست ، مطبش توی خیابون نواب هست ، روبروی رادیولوژی دکتر سمنانی ، ساختمان صابر ،اگر بری مطبش ببینی دیگه پیش هیچ دکتر زنانی توی رشت نمیری ، توی مطبش مدرن ترین تجهیزات معاینه روز دنیاست ، خودش معاینه ت میکنه ، به ماما اجازه معاینه نمیده ، حداقل بیست دقیقه تا نیم ساعت برات بیمار وقت میذاره ، برای سزارین در حال حاضر در رشت بهترین گزینه است برای خانم هایی که زیبایی بدنش ون براشون مهمه ، من اسفند ماه پیشش سزارین توی بیمارستان فامیلی شدم ، اصلا خط بخیه ام معلوم نیست اینقدر وسواس و دقیق هست کارش ، خواهرم هم زایده پوستی براش پیش اومده بود و عفونت پنیری شکل توی واژن داشت ، چون استخر زیاد میره ، پیش دکتر های زیادی تکی رشت رفت از آرزو ترابی گرفته تا فکور و عبدالهیان درمان نشد ، آخر سر رفت پیش دکتر سمیرا شیاری درمان شد ، کارش محشره ، معجزه میکنه ، تنبلی تخمدان هم داشت البته خواهرم اونم با دارو درمان کرد
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام