• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

ریمل خوب ( 3 )

۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #1531
RE: ریمل خوب ( 3 )
(۴-خرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ عصر)'SinGol' نوشته است:  من موهای کم رنگی دارم، ابرو و مژ هام هم کم رنگه، اصلا کلا کم رنگم، ارایش که میکنم تازه رنگ میگیرم شبیه بدون ارایش بقیه میشم، ریمل طبیعی و بدون رنگ به کارم نمیاد، دو سال پیش دوستم بهم ایوروشه داده بود وقتی میزدم انگار هیچی نزدم!

بورژوا راحت شسته میشه؟ زیر پلک سیاه نمیشه؟

ریمل توییست آپ بورژوا سه مدل داره، طلایی، سفید، بنفش. برای شما که مژه هات کمرنگه طلایی که اولترا بلکه مناسبه. دو تا سری داره، برای بلند کردن و حجم دادن. میتونی اول بلند کننده رو بزنی، بعد حجم دهنده. نمیریزه، خوبم شسته میشه. فقط از اون مدل ریمل های خیسه، باید با دقت بزنی. 

آزادی در نفی همه ی تعلقات است؛ جز تعلق به حقیقت که عین ذات انسان است! 
نقل قول
 سپاس شده توسط SinGol ، maraal
۵-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #1532
من سالهاست ک دبورا استفاده میکنم
این بار ک تمومه باید برم سراغ ی چیز دیگه
چون دیگه با جیبم همخوانی ندارد هه!!
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #1533
من الا ن از ریمل اولترا اورال که یکمی تپل و قدش کوتاهه استفاده میکنم.بی نظیره.اینو من از ایتالیا خریدم ولی فکر کنم تو ایران نیست اگرم باشه فکر نکنم اصل باشه متاسفانه!یک ذره سیاهیی نمیده و راحت شسته میشه ولی کافیه فرچه رو یک بار بکشی حسابی مژه رو بلند و پر میکنه.
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • اساطیر
۱۱-خرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #1534
من ریمل i love extreme volume اسنس مشکی حجم دهنده رو دارم خیلی خوبه.تموم شد رفتم مارک ریمل لندن گرفتم با همون قیمت،اصلا قابل قیاس نبود.هیچ تغییری به چشمم نمیداد...عوضش کردم دوباره همون اسنس مشکی گرفتم... به نظرم با این قیمت خیلی ریمل خوبیه....
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام