• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

ریمل خوب ( 2 )

۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ عصر توسط yagooot.)
ارسال: #31
RE: ریمل خوب ( 2 )
ریمل من بورژوا هست اون مدلش که درش مسی رنگه به این اسمم معروفه.اخرین بار 22 تومن خریدم.خاصیت پرپشت کنندگی نداره فقط بلند میکنه،میتونم بگم متوسطه واسه استفاده روزمره بد نیست ،فقط تنها دلیلی که من میخرمش اینه که دیر خشک میشه،من هر ریملی خریدم بعد از چند ماه با اینکه تموم نشده بود خشک میشد ولی این بورژوا در مسی تا یه سالم نگه داری همونجوری میمونه خشک نمیشه،یکم مقتصدم من Big Grin
 سپاس شده توسط lady-nazy ، marisa
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #32
بچه ها به نظرتون ریمل اصل با قیمت کمتر توو کیش میشه پیدا کرد؟

اول برای سلامتی امام زمان(عج)
دوم برا حاجت همه حاجتمندان
و سومم واسه برآورده شدن حاجات من یه صلوات بفرستید
ممنون دوستانLub
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ عصر توسط lady-nazy.)
ارسال: #33

سلام دوستان من خلاصه بگم ریمل بیو قوطی مسی و قوطی مشکی و دو نوع بورژوا و کلاژن اورال داشتم .

اینبار که رفتم ریمل تهیه کنم
چشمم به این اورال افتاد
[تصویر: ریمل خوب ( 2 ) ]

چون من قبلا اون اورال کلاژنی رو که روش فقط نوشته بود Oreal داشتم و قبلا یک فروشنده دیگه بهم گفته تفاوت این دو فقط در شرکتهای سازنده شون هست .

اینبار این فروشنده جدید اضافه کردند که اونی که فقط اسم اورال روش نوشته قیمتش 36 تومن و این یکی اورال که عکسش رو براتون گذاشتم 44 تومان هست و نظرم روی کلاژن و اورال ×5 و دیپ رمانس بود

ولی خودشون به من این یکی ریمل رو پیشنهاد دادن و گفتن از کلاژن خیلی بهتره و قیمت 45 تومان هست و برسش رو که دیدم مثل عکس تپل و احتمال زیاد با مایه ریمل غلیظ نست به کلاژن قبلی بود

کلا مغازه شون پر بود از ریمل با مارکهای متفاوت که کمتر جایی دیده بودم
فروشنده باز هم آقا بودن و مطمئنا تجربه استفاده از ریمل رو نداشتن Tongue
خرید ریمل رو موکول کردم به وقت دیگه و البته تحقیق بیشتر Wink
من از فرچه اون فرم ریمل کلاژن که داشتم تقریبا راضی بودم چون مژه های صاف من رو حالت میداد اما مایه ریملش جون دار نبود

مشخصات مدنظر من : فر کردن و حالت دادن ریمل ، مشکی بودن ریمل ، دونه دونه کردن مژه ها (یعنی به هم چسبیده نباشن ) و حجم دهندگی ، سنگین نبودن ، ضد آب نبودن و به راحتی با آب پاک شدن هست

دوستای گلم میشه راهنمائیم کنید بین این کلاژن و این ریمل مارکِ ریمل ؟

لحظه هایم نازنیند
وقتی حضورِ نازنینِ تو را دارم
وقتی که لحظه لحظه ی عمرم آکنده از عطر حضور توست، ♥خدای مهربانم ♥
 سپاس شده توسط samira- s.m ، marisa
  • خرید اقساطی
  • آرته
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #34

لیدی جان، هر دو تا ریملی که گذاشتی بلند کننده نیستن. پر کننده هستن.

من دو سالی از ریمل لورآل که گذاشتی استفاده میکردم، قبلا ها خوشم میومد اما یه بدی که داره زود خشک میشه و رنگ مشکیش یه طوریه.... دیگه نخریدمش. الان می بیلین استفاده میکنم و به نظرم خیلی بهتر از لورآله. یه چیز دیگه هم بگم: موهای فرچه هاش بعد از یه مدت به هم میچسبه.

در مورد ریمل مارک ریمل هم بگم که به نظر من خیلی بهتر از این مدل لورآله. اصلا وقتی بازش میکنی لامصب فرچه اش با آدم حرف میزنه. Big Grin
به نظرم ریمل مارک ریمل بهتر از ریمل لورآل هست. توی این مدل هایی که گذاشتی. New1New1

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط ay naz ، lady-nazy ، فرنازی_تبریزی68
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ صبح توسط ziba_pashneh_tala.)
ارسال: #35
(۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ صبح)sApari نوشته است:  البته از بس محصولات فیک اورال تو ایران زیاده اینجوری فک میکنین جالبه بدونین امتیاز شرکت لانکوم هم مال اوراله!!!

زیر مجموعه هم هستند اورال و استی لادر و لانکوم بابی بروان و رولون و چند تا مارک دیگه

نه اصلش و داشتم معمولی رو به پایین بود نزده حالتش میرفت سردرد میگرفتم چیزای دیگشم مالی نبودن معمولی رو به پایین !

خیلی برندهای بهتر از اورال و سطح بهتری هستند همین ارتدکو ، منهتن تو آلمان و اروپا خیلی استفاده میشه البته تولید کیفیت اروپا

شنل عالیه دارم . گاش هم یه برند گیاهی خیلی بهتر از اورال ولوم بود

اورال یا یک کیفیت معمولی ساخته مشه ولی لانکوم خوب به بالا !
 سپاس شده توسط marisa
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #36

عزیزم من از این ریمل داشتم . شستشو باهاش راحته البته اینم بگم که من آرایش چشمم رو با آرایش پاک کن چشم دوفاز بورژوا پاک میکنم . خیلی راحت پاک میشه دور چشمم اصلااااا سیاه نمیشه . من که خیلی راضی بودم متاسفانه 2-3 بار بیشتر نزدم دخترخالم خوشش اومد ازم گرفت منم رفتم بخرم از این نداشت و از همین مارک ریمل گرفتم اما جلد بنفشش رو و هم اینکه ژله ای خریدم .درکل مارک ریمل خیلی خوبه . منم چشمم حساسه و زووود قرمز میشه اما با این مشکلی ندارم

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
 سپاس شده توسط دریا73 ، lady-nazy ، marisa
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #37

ممنون آیناز عزیزم New1 HeartHeartHeart
راستی اون ریملهایی که فرچه شون سوزنی و ریزه ، بلند کننده هستند ؟ Smiling

لحظه هایم نازنیند
وقتی حضورِ نازنینِ تو را دارم
وقتی که لحظه لحظه ی عمرم آکنده از عطر حضور توست، ♥خدای مهربانم ♥
 سپاس شده توسط ay naz ، marisa ، MAR-ZIYE
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #38

خواهش میکنم عزیزم Heart

آره عزیزم اون مدل که ژله ای و سوزنی هستش مژه هارو بلند میکنه

قبول سفارش نقاشی سیاه قلم در ابعاد مختلف
 سپاس شده توسط lady-nazy ، marisa ، MAR-ZIYE
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ عصر توسط samira- s.m.)
ارسال: #39

(۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ صبح)ziba_pashneh_tala نوشته است:  
(۸-مرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ عصر)samira- s.m نوشته است:  
(۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ صبح)sara.yi نوشته است:  
(۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ صبح)mahdiyeee نوشته است:  بچه ها میشه یک ریمل مارک خوب معرفی کنید که قیمت مناسبی داشته باشه؟

ریمل های بورژوا
ریمل های آرتدکو
ریمل های می بلین
ریمل های لورال

دوسه -بورژوا -دیور

می بلین و اورال از این 3 پایین تره

عزیزم می بیلین و لورآل امکان نداره از بورژوا پایین تر باشه.

می بیلین یه برند معروف و بسیار قوی و پر فروش آمریکاییه.

بورژوا کلا یه برند متوسط به سمت پایین فرانسویه.

لورآل هم که دیگه هیچی ازش نگم که بین اکثر دنیا محبوبه و ریمل هاش خیلی خیلی خیلی از بورژوا بهتره.

ولی دیور از همه اینا قوی تره. هم ریمل هاش از اینا بهتره و هم برندش.

یه نگاه به تعداد لایک های صفحه های برند های آرایشی دنیا بندازید، متوجه میشید که کدوما شناخته شده تر و محبوب ترن.

دوسه امتحان نکردم. ولی باید خوب باشه. چون ریمل هاش تو دنیا شناخته شده اس.

عزیزم شما هم یه به لیست مارک ها از نظر کیفیت بندازین اورال و مای بلین در حد متوسط هستند کی گفته در حد بالا هستند عزیزم من شما اگه تو مجله های میک آپ اروپایی ریت شون رو که مینزه دیده باشید در رده های آخر هستند ! البته رو به پایین

تو دنیا دیور و سیسیلی و شنلو گورلین شناخته شده معروف لول بالان

من هم بورژوا رو داشتم هم اورال ، بورژوا بهتر بود . درضمن برتری اورال نسبت به بورژوا نداره !

در ضمن اورال یه برند بقالی و معمولی رو به ضعیفیه !

عزیزم لورآل و می بیلین اگه در حد متوسط باشن و حرفت هم تا حدودی قبول دارم، بورژوا یه برند پایینه.
یه برندیه که توی ایران بیشترین فروش رو داره و خیلی از میکاپ سنتر های کشور های مدرن اروپایی و آمریکایی اصلا استندشو ندارن.

ولی می بیلین و لورآل خیلی خیلی خیلی از طرف مردم البته خارجی ها بهتر از بورژوا استقبال میشه.

اصلا توی خیلی از کشور ها بورژوا رو نمیشناسن.

ولی محاله کسی لورآلُ نشناسه و همین طور می بیلین.

اگه خودت رفتی خارج از کشور که حتما دیدی، اگرم نرفتی به کسی از آشناهاتون که اونوره بگو یه آمار بهت بده، میبینی که بورژوا فقط یه برند دم دستی هست و خیلی جاها حتی استندش هم گذاشته نمیشه و اصلا نیست. البته نه اینکه بورژوا بد باشه ها. منظورم در مقایسه با این دو تا بود. وگرنه در مقایسه با یه سری از برند ها خب مسلما بهتره.

(۹-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ صبح)lady-nazy نوشته است:  ممنون سمیرا جون HeartHeartHeartNew1
سمیرا جون شما مایبلین قوطی زرد دارین که ضد آب هست ؟
پس الان نظرم بیشتر رفت طرف همین ریمل مارک ریمل Smiling
فقط اگه دوستان کسی تجربه استفاده از این ریمل رو دارن میشه لطف کنن و بگن شستشوش چه جوریه ؟ و سخت نیست ؟
آخه چشام حساسه یه خرده توی خرید ریمل احتیاط می کنم که سخت پاک نشه و ضدآب نباشه Blush

گلم، می بیلین من زرد رنگ هست، ولی ضد آب نیست. نوشته های روش هم بنفشه.

آره گلم ریملُ بخر. ریمل های لورآلُ من کلا دوست ندارم. به نظرم سنگین هستن و خیلی زود خشک میشن.

فرچه هاشم از حالت میفته.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط ghazal f6 ، Aseman90
۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #40
بچه ها کسی راجع به ریمل Revlon اطلاعاتی داره ؟چطوره ؟من مژه های خیلی خالی دارم میخوام هم حجم بده و هم بلند کنه
اینو یه خانمه از اینا که تو خونه جنس میفروشن داشت خودش که خیلی تعریف میکرد اما من ترسیدم بخرم گفتم بیام اینجا بپرسم قیمتش رو هم میگفت 30 تومان

هدیه کوچک خدا به زندگی ما خوش اومدی....!
من و پسرکم؛هفته33
 سپاس شده توسط MAR-ZIYE
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام