• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

ریمل خوب ( 2 )

۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #21
RE: ریمل خوب ( 2 )
ریمل اون Aaven من چن روز پیش خریدم 26000تومن.ساخت کشوره امریکا هستش.فروشنده میگفت ریمل خیلی خوبیه.من راضیم.ریمل ولوم هم استفاده کردم من 5000تومن خریده بودم.سپیده جون درست میگن این ریمل پرپشت نمیکنه فقط بلند میکنه.
۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #22

(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ صبح)samira- s.m نوشته است:  بچه ها من یه ریمل قهوه ای خوب میخوام. غیر از گلدن رز چه مارکایی ریمل قهوه ای دارن؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم آرکانسیل هم ریملای رنگی داره بنفش آبی یشمی سرمه ای قهوه ای

امان از خنجر رفیقان واقعا
 سپاس شده توسط samira- s.m ، Ragazza ، marisa
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #23
من ایوروشه میزنم
چون گیاهیه و مطمئنم هیچ ضرری نداره و اصلا نه چشمم اذیت میشه نه مژه هام میریزه
من کشیده کننده ی مژه رو میزنم

خیلی خیلیم سبکه
با آب هم شسته میشه

زیاد نمیتونم ازش تعریف کنم چون به هر حال ظاهر محصولات گیاهی به پای محصولات شیمیایی نمیرسه ولی توقع من رو برطرف میکنه و مژه هام تا حدی که منو راضی میکنه کشیده میشه

به نظرم واسه استفاده روزانه خیلی خوبه چون واسه استفاده عادی باید چیزیو استفاده کرد که گیاهی باشه و چون مداوم استفاده میشه، بی ضرر باشه
 سپاس شده توسط دریا73 ، lady-nazy ، paarsis ، marisa
  • خرید اقساطی
  • آرته
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ صبح
ارسال: #24
چون تاپیک جدید زده شده.دوباره اومدم از ریملم بنویسم.
ریمل من کلینیکه. بسیار ازش راضیم.

انتظار من از ریمل اینه که مژه ها رو بلند کنه.حجم بده. بدون اینکه بهم بچسبونه. یعنی از ریملی که مژه هامو بهم بچسبونه متنفرم!!! ولی کلینیک علاوه بر بلند کردن، حجم دادن و مشکی کردن اصلا مژه ها رو بهم نمیچسبونه. چشم ها رو خوش حالت میکنه و در عین حال طبیعیه. اینطوری نیست که یکی شما رو از دور ببینه در حالیکه ریمل از مژه هاتون چکه کنه !!! اون روز پسته خندون منو دیده میگه چشمات چقدر خوشگلهLub میگم ریمل زدم... گفت وااااایSurprised اصلا نفهمیدم فکر کردم مال خودته. Surprised فکر نکنید دفعه اولشه منو میبینه. یک صدباری هست منو دیده. ولی با وجود مشکی شدن و بلند شدن مژه هام.زیباییشو دید ولی نفهمید ریمله.Smile بعد گفت حتما کم روش کشیدی. گفتم آره. دو تا سه بار سریع زدم. همین. بیش تر سر مژه رو. اینطوری نیست وقت ریمل زدن زیاد مکث کنم...
از همه ی اینا مهم تر برای من این بود که چشمام حساسیت نداشته باشه که کلینیک از هرنظر اکی هست.

اینه ریملم

http://www.zibarou.com/Clinique_High_Imp...scara.html

آنچه مرا نمی کشد، قوی ترم می سازد.
نیچه
 سپاس شده توسط reyhan-etoiles ، باران68 ، دریا73 ، MONA 67 ، samira- s.m ، قاصدک .. ، nazgol22 ، sApari ، malih.s ، عکاسباشی ، versteckt ، lady-nazy ، marisa ، آنی ط
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #25
(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ عصر)عاشق همسرم نوشته است:  ولوم.تقریبا ده روز پیش خریدم بخاطر همین رنگ روش رفته.ده تومن.ریمل خوبیه.مژه های خودم یه کم بلنده اینم بلن ترش میکنه.ولی زیاد پرپشت نمیکنه.
[تصویر: ریمل خوب ( 2 ) ]

عزیزم این همون ریمل استخریه معروفه. من از آریاشهر خریدم 3 تومن! مترو هم 4 یا 5 تومن میدن. یکی دو بار زدم دیگه نزدم. ترسیدم مژه هام بعدا به مشکل بربخورن!New2

من فرزند دولتمند پدری مهربانم، پس دل و جراتش را دارم که همواره توانگر باشمHeart
 سپاس شده توسط nasibe_603
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #26

بچه ها جونی HeartHeartHeartHeart

اگه مطالب مفیدی از تاپیک قبلی میدونید بگید من تو پست اول بذارم

تاپیک قبلی پاک نشه بسته شده بعد از یه مدتی هم عدم تایید میشه New1New1New1

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
 سپاس شده توسط Aseman90
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ عصر
ارسال: #27
(۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ صبح)bemani نوشته است:  بچه ها من یه ریمل میخوام با این ویژگیها:
کاملا مژه رو بلند کنه ولی موادش زیاد نباشه که بمونه سر مژه یا به هم بچسبن میخوام در عین بلند کردن طبیعی باشه و اصلا مواد ریمل روش مشخص نباشه Smile.... خیلی راحت پاک شه موقع شستن اذیت نکنه و زیر چشم نریزه ....قیمتش برام مهم نیست اگر زیر 100 باشه چه بهتر ولی بالای صد هم قبولهSmile

من ریمل Diorshow NewLook رو استفاده میکنم همه ویژگی هایی که میخواین رو داره و خیلی طبیعی هست. Eyes to kill Armani هم هست ولی من دیور رو ترجیح میدم فقط قیمتش بالای 100 هست
 سپاس شده توسط ziba_pashneh_tala ، bemani ، marisa
۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #28
بچه ها من چند روز پیش یه ریمل از دختر خالم هدیه گرفتم ریمل بورژوا همون صورتی که روش نوشته مکس.بچه ها ریمل خیلی خوبیه من تاحالا فکر میکردم ممکنه خوب نباشه اما دیدم واقعا هم بلند میکنه و هم سیاه و تک تک میکنه.
 سپاس شده توسط marisa
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ صبح
ارسال: #29
بچه ها میشه یک ریمل مارک خوب معرفی کنید که قیمت مناسبی داشته باشه؟

خدای بزرگی که هیچ قدرتی بالاتر ازون نیست و بیشمار نعمت به ما داده است... انتظارات روشنی از ما بیان کرده است... کمترین وظیفه ما اینه که ایمان و دین ائمه را نشر بدهیم و به جای پخش سخنان عامه ، منتشرکننده حرف 14 معصوم باشیم و بس .... 
 سپاس شده توسط marisa
۸-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ عصر توسط Ragazza.)
ارسال: #30
مدل مژه های من
= از همه لحاظ متوسط هستن (بلندی، پرپشتی، حالت و ضخامت)

انتظار من از ریمل خوب
= مژه رو به هم نچسبونه
= راحت پاک شه
= مشکی و پرپشت کنه
= حالت بده یا حداقل حالت مژه های خودمو حفظ کنه (سنگین نباشه)
= بعد از 1مدت نریزه زیر چشم

(+: نکته مثبت/ -: نکته منفی)
------------------------------------------------------------------------------
تجربه من
ریمل مکس فکتور، فالس لش افکت (Max Factor False Lash Effect )
قیمتشو نمی دونم (2بار بهم هدیه دادن و چند بار تقلبیشو خریدم) ولی اینجوری که از 1مغازه داره که تقلبیشو داشت پرسیدم گفت باید بین 30000-45000 تومن باشه

[تصویر: ریمل خوب ( 2 ) ]
این عکسه اینترنتیش هست، مال خودم نوشته هاش پاک شدن

خیلییییی راضیم ازش به دلایل زیر:

+مژه های منو خییلی بلند می کنه
++برای من همونطور که اسمش می گه مثله مژه مصنوعی هست، با این وجود بازم طبیعیه، نمی دونم چطور بگم، خیلی خوش حالت و بلند می کنه مژه هامو
+++خیلی خیلی راحت با آب پاک می شه و زیر چشمو سیاه نمی کنه (دو سه بار آب می پاشم به صورتم بعد آروم دسمو می کشم به مژه هام، انگار دارم نازشون می کنم 3 (12) )
+ - 1خورده پرپشت و مشکی می کنه
- + خییلی کم به هم می چسبونه
- بعد از چند ساعت 1خورده می ریزه زیر چشم
- - - - تقلبیش خیلییییییییی زیاده، همه مدل تقلبیش هم هست، 5تومنی، 11 تومنی ، 20 تومنی تفاوت اصلش با تقلبیش اینه که :1- اصلش اون نواره که تو عکس می بینید طلایی خیلی ملایم هست ولی تقلبیش نقره ای (این مدل تقلبیش کاملا شبیه اصلشه و فقط از طلایی و نقره ای بودنش می شه تشخیص داد ) 2- جعبه هاشون فرق داره (20 تومنیشو خواهرم برام خریده، عکس جعبش کاملا با اونایی که داشتم فرق داره، با اینکه اینم دورش طلایی هست ولی برسش 1مدله دیگست و اصلن هم نمی شه پاکش کرد، مژه هارو داغون می کنه )
- - بخاطر همین زیاد بودن تقلبیش من اصلشو پیدا نکردم (دفه اول کادو بود بعد اینقد پیش دوستم تعریف کردم اونم باز برام کادو آورد و روم نمی شه بپرسم از کجا و چند خریدن)

دوستان اگه راهنماییم کنید که از کجا می تونم اصلشو پیدا کنم و قیمتش چقد هست ممنوم می شم (شیرازم) Smiling
------------------------------------------------
با اینکه ریملم تقریبا خشک شده و مثل اولش نیست (6-5 ماهه دارمش) اگه خواستید عکس قبل و بدشو تو تاپیکش می ذارم
-------------------------------------------------------------------
دوستانی که زحمت می کشید و می گید از چه ریملایی راضی هستید لطفا اینو هم بگید که راحت پاک می شه یا نه، آخه برای من تو انتخاب ریمل خیلییی نکته ی مهمی هست، مرسی Smiling

Die with memories, not dreams
 سپاس شده توسط ay naz ، lady-nazy ، versteckt ، پریسا 69 ، samalovely ، ajaghvajagh
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام