• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

ریمل خوب

۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #31
RE: ریمل خوب
maybellin & oreal
من میبلین بلندکنندشو گرفتم خیلییی خوبه همه ازم مارک ریملمو میپرسن..
 سپاس شده توسط despina ، مریم 1375 ، MAR-ZIYE
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #32
فکر میکنم ریمل یکمم سلیقه ای باشه یکی فقط دوست داره مژه هاش رنگ بگیرن یا یکی حجیم دوست داره بعضیا بلند شدن مژه رو می پسندن

من ریملهای خیلی حجیم میپسندم خیلی خوشم میاد همیشه چندین لایه میزنم تا پر بشن ولی بازم ملتو میبینم حسودیم میشه مرغ همسایه از قدیم الایام تا حالا غاز بوده ریمل همسایه هم پرتره3 (12)3 (12)

بورژوآ استفاده کردم بدک نبود
الیت استفاده کردم حساسیت داشتم

اورآلHeart چندین مدلشو استفاده کردم خیلی خیلی راضی بودم توی کاتالوگش یک مدلی هم داشت خیلی فوق العاده بود با توجه به عکس اما هر جا سر زدم گفتن این مدل اصلا وارد ایران نشده

بعد اورال گفتم بیو بگیرم ببینم چطوریاست فقط دو بار زدم خیلی بده برخلاف تبلیغاتی که میکنن بعدم موقع شستن پخش میشه کثیفکاری میشه الکی پولم حروم شد انداختمش دورCrying

آیا از صبح تا شب در فیس بوك و کلوب و اینترنت الاف هستید؟
آیا هر روز شما مثل روزهاى دیگر است؟
آیا هیچ پیشرفتى ندارید؟
..

.
.
ماهیچ پیشنهادى براى شما نداریم!!
به خدا ما هم مثل شماییم ))
ما تونستیم ترک کنیم مواظب خودتون باشینNew1
 سپاس شده توسط despina ، وینی
۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ صبح توسط mahmashregh.)
ارسال: #33
(۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ عصر)وینی نوشته است:  همراز جونم بیو چه رنگیشو خریدی که راضی نبودی ؟

مشکی گرفتم یک خط چشم مدادی هم باهاش بود توی جعبش

من هیچ وقت ریملم خشک نمیشه همیشه سر ریملو داخل مایع بچرخونین نه اینکه عمدی پایین بالا بکشین

معمولا ریملای قدیمی میزارم برای ابروم چون خیلی قشنگتر و طبیعی تر میشه نسب به مداد ابرو
ریمل اورالمو روی ابروم استفاده میکنم فکر میکنم اورال تار موهارو ضخیم میکنه این تجربه من بود گفتم شاید مفید باشه

آیا از صبح تا شب در فیس بوك و کلوب و اینترنت الاف هستید؟
آیا هر روز شما مثل روزهاى دیگر است؟
آیا هیچ پیشرفتى ندارید؟
..

.
.
ماهیچ پیشنهادى براى شما نداریم!!
به خدا ما هم مثل شماییم ))
ما تونستیم ترک کنیم مواظب خودتون باشینNew1
 سپاس شده توسط ani ، shima gh ، ghazal joooooooooon
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #34

سلام من هم ریمل اورآل یا به قول خودشون لورآل آرشیتکت مشکی استفاده می‌کنم خیلی خوبه، البته فقط بدون وکیومش خوبه، همه مدلاش، در مشکیش رو هم به این جهت استفاده می‌کنم که واشر نقره‌ایش بعد از یه مدت در می‌یاد
قیمتش 24 تومن.
 سپاس شده توسط النا
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #35

(۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ صبح)mahmashregh نوشته است:  
(۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ عصر)وینی نوشته است:  همراز جونم بیو چه رنگیشو خریدی که راضی نبودی ؟

مشکی گرفتم یک خط چشم مدادی هم باهاش بود توی جعبش

من هیچ وقت ریملم خشک نمیشه همیشه سر ریملو داخل مایع بچرخونین نه اینکه عمدی پایین بالا بکشین

معمولا ریملای قدیمی میزارم برای ابروم چون خیلی قشنگتر و طبیعی تر میشه نسب به مداد ابرو
ریمل اورالمو روی ابروم استفاده میکنم فکر میکنم اورال تار موهارو ضخیم میکنه این تجربه من بود گفتم شاید مفید باشه

همراز جان من بیو آبی Beauty queen که واترپروفه و هم طوسیش که Power volume mascara است که ضد آب نیست رو مصرف کردم به نظرم بهترینش تو بیو دومیه است و ازش راضی بودم . بیو هم ماله کارخونه آرت تدکو هست و یه ورژن ضعیف تر ازاونه محصولاتش ولی از هایلند گرفتم جفتشون رو و دومی خوب بود.

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط mahmashregh ، MAR-ZIYE
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #36
منم ریمل 1 2 بورژوا استفاده میکنم.
عععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییهههههههههههههههههههههههه.

خدا جونم دارم کم کم به کسی علاقه مند میشم.
کمکم کن ایندفعه اشتباه نکنم.
دوسش دارم داسم داره

کمکمون کن.

دعامون کنید دعاتون میکنم.New1
 سپاس شده توسط sara joon ، MAR-ZIYE
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #37

منم دو مرحله ای بورژوا جدیدا گرفتم ، کمی وقت گیره نسبت به یک مرحله ای و در کل حالت طبیعی پیدا میکنه مژه .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط صنم ، mahmashregh
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #38

منم ریمل میکاپ فکتوری گرفتم خیلی راضیم تا حالا هرچیشو گرفتم خوب بوده..
دختر خالم ریمل دبورا میزنه خیلی خوبه رو چشماش من خریدم اصلا راضی نبودم بستگی به جنس و حالت مژه داره ریمل...

مامانای خوشگل با نی نی های گلتون بیاید سایت نوزاد دیگه تخصصی متعلق به خودمونه منتطرتونیم ♥♥
من و پسرم"اینجا رو دوستتتتتتت داريم ...

تو بدنيا امدي تا انقلابي راه بيندازي در من عاااااااشقتم پسرم Heart
 سپاس شده توسط s.b ، وینی ، MAR-ZIYE
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #39
اورال خیلی خوبهههههه

در انتظار وصال Heart
 سپاس شده توسط s.b ، ghazal joooooooooon
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #40
من از هزار و یک مژه برژوا واقعا راضی م! خدا ازش راضی باشه! Smile))

عروس شدم... چه روز خوبی بود... روز عشق ما!
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام