• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

ریمل خوب

۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #1
Tongue ریمل خوب
سلام
لطفاً هرکس ریمل خیلی خوب سراغ داره به منم بگه!
 سپاس شده توسط lo7ely_9irl ، الیناز ، Sheton Bala ، سراب ، MAR-ZIYE
۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #2
RE: ریمل خوب
maybelline new york
من همیشه استفاده می کنم
هم زردش خوبه و هم بنفشش

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
 سپاس شده توسط zahra2020 ، asal banoo ، سراب ، sarsariii ، MAR-ZIYE
۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #3
ریمل 1 ،‌2 بورژوا
دو تا برس مختلف داره
یکیش مژه رو بلند میکنه یکیش پر میکنه New2
خیلی خوبه
موندگاریش هم خوبه و نمیریزه Smiling
واسه مصرف عادی ازش نمیزنم چون خیلی غلیظه Big Grin
مهمونی به مهمونی میزنم Hehe!

در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا/
زیرا هر آنچه زیباست همیشه خوب نمی­ماند/
امـا آنچه خوب است همیشه زیباستHeart
 سپاس شده توسط lo7ely_9irl ، morvaridhp ، Sheton Bala ، versteckt ، گیوا65 ، مریم* ، M_E ، MAR-ZIYE
  • آرته
  • خرید اقساطی
۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #4
:LOREAl
من خودم *5 استفاده می کنم
ضد آب اورال اصلاً خوب نیست
یه مارک خیلی عالی ام هست که کلاً مدل چشمو عوض می کنه ایف سن لورن (فرانسوی اصلش تو هایلند داره ) قیمتش 120 تومان ، من طلائیشو داشتم . ولی لامصب انقدر گرون شده دیگه نخریدم Crying
 سپاس شده توسط پری جنگلی ، nasemma ، Maryami.M ، nika20 ، MAR-ZIYE
۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #5

من بل میزنم راضی هم هستم
هر ریمل دیگه ای که بزنم به مژه هام سنگینی میکنه مژه هام رو میاره پایین
ولی بل که میزم عالی میشه
فکر میکنم هر چشمی یه ریملی بهش بسازه

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
 سپاس شده توسط nika20 ، MAR-ZIYE
۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #6
من خیلی از مارک ها رو استفاده کردم ، میبل ، لورآل ، ایزادورا، بورژوآ ... کلا هر دفعه یه مدل تست کردم!
اما الان از آرت دکو خیلی راضیم . این مدل جدیداش (ریمل همه کاره (شش رنگ)All In One Mascara ) ؛ عالیییییییییییییه ... نه سیاه می کنه و نه مثل خیلی از ریمل ها بد حالته .
کلا محصولات آرت دکو خیلی خوبن. من خط چشمش استفاده میکنه ، اصلااااااااا سیاه نمیکنه ، صبح میزنم تا شب هست ، دیگه شب که می خوام پاک کنم خیلی راحت پاک میشه.
 سپاس شده توسط Nanas ، نیکی 90
۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #7

(۷-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ عصر)shamim نوشته است:  بچه ها سر ریمل اگه خیلی پهن و کلفت باشه خوبه یا لاغر باشه؟؟؟ یه چیزی که مژه هارو به هم نچسبونه من الان اورآل مدل carbonblack میزنم خیلی خوبه هاا فقط مژه هام و میچسبونه به هم دوس دارم دون دون شههههه

عزیزم اصولا سر پهن و کلف پرپشت کننده هستش. و سر باریک بلند کننده. اگه میخوای مژه هات دون دون شه، قبل از ریمل زدن یه مسواک یا برس ابرو رو خیس بکن بعد روی مژه هات بکش و با همون خیسیش مژه هاتو شونه کن. خیلی از مژه هات آب نچکه. اما خیس باشه بهتره. همون جوری که خیسه مژه هات ریمل بزن.

با نوک ریمل هم هیچ وقت ریمل نزن.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط سوگل ، shamim ، mattina ، كيتي ، life.love ، mimche ، عروس خاله ، زهرا 19 ، MAR-ZIYE
۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #8
من از ریمل لاکورت و بیو و چند تا از مدلای بورژوا و چندتا از مدلای اورال و دیور و مکس فکتور استفاده کردم

این مدل مکس فکتور خیلی خوب بوده واسه من[تصویر: ریمل خوب]

دیور هم خوب بوده اما خیلی غلیظ بود و نخواستم چندتا مدل ریمل دیگه هم استفاده میکردم که اسمش و نمیدونم

اما بهترینش همیناس...[تصویر: ریمل خوب]

[تصویر: ریمل خوب]

[تصویر: ریمل خوب]

خدایا شکرت مامان شدم عاشقتم خدا New1
 سپاس شده توسط mahshid ، samira- s.m ، parnian ، MAR-ZIYE
۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #9
من از اورال ۲ سر استفاده می‌کنم
خیلی‌ خوبه
من اصلا مژه ندارم
خیلی‌ بور،کم پشت و کوتاه ولی‌ این ریمل رو که میزنم مشکی‌، بلند و پر پشت می‌شه خیلی‌ هم طبیعی نشون میده

اين يه تبليغ نيست.
كسي رو ميشناسم كه ارزونتر از جاهاي ديگه هست گفتم معرفي كنم
بليط مكانهاي تفريحي وايد وادي،تور صحرا، مركز خريدهاو ديسكوهاي ارزونتر،كلابهاي خانواده گي و ساحل هاي با كلاستر.با 09331316611 اقاي كلامي تماس بگيريد
محمدي
 سپاس شده توسط مانا26 ، MAR-ZIYE
۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #10

منم یه جورائی ریمل بازم ! مثلا میخوام بهترینشو پیدا کنم ! الان همشو یادم نیست . ولی چیزی که الان می دونم

برای مصرف روزانه marox ولوم ،ضربدر8 amutia ، کاور سرمه ای lotta lash،و all in one آرت تد کو .نوبا هم خوبه ولی این ساختار کرمی که داره همش دور چشامو سیاه می کنه !
از ریمل آرشیتکت اورئال هم خیلی راضیم مخصوصا مشکی و آبیش ، ایزا دورا و دیور هم برای مهمونی ysl خیلی معمولی بود به نسبت قیمتش البته واسه من !

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
 سپاس شده توسط ziba_pashneh_tala ، MAR-ZIYE
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام