• آرایشگاه گیوا
  • مهناز

ریزش مو (2)

۲۱-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #161
RE: ریزش مو (2)
سلام وقت بخیر.
روشهای درمان برای کم بودن مو ( ریزش زیاد ) بجز پی ار پی و کاشتن مو دیگه چیه؟
میشه توضیح بدید که کدومش بهتره؟ بصورت مقایسه ای عوارض و مشکلاتشو بگید.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲۲-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #162
بچه ها ی پیجی توی اینستا هست ک ماسک های خیلی خوبی برای درمان قطعی ریزش مو و یا تقویت و رشد مجدد مو میزاره
haircare_sogand

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط نسترن 2016 ، سراب
۲۲-آذر-۱۳۹۷, ۰۶:۱۸ عصر
ارسال: #163
(۲۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ عصر)'ایدا ...' نوشته است:  بچه ها ی پیجی توی اینستا هست ک ماسک های خیلی خوبی برای درمان قطعی ریزش مو و یا تقویت و رشد مجدد مو میزاره
haircare_sogand

چه جالب منم تازه دو روزه این پیج رو دیدم.... خوبه واقعا؟؟؟
من وقت نمی کنم زیاد به موهام برسم... یه آخر هفته میتونم فقط

نقل قول
  • پیانو
  • کتی دیلمی
۲۳-آذر-۱۳۹۷, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #164
(۲۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۶:۱۸ عصر)'نسترن 2016' نوشته است:  
(۲۲-آذر-۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ عصر)'ایدا ...' نوشته است:  بچه ها ی پیجی توی اینستا هست ک ماسک های خیلی خوبی برای درمان قطعی ریزش مو و یا تقویت و رشد مجدد مو میزاره
haircare_sogand

چه جالب منم تازه دو روزه این پیج رو دیدم.... خوبه واقعا؟؟؟
من وقت نمی کنم زیاد به موهام برسم... یه آخر هفته میتونم فقط

نتایجی ک از ماسک هاش گرفتن خوبه ...من فعلا ی سری از گفته هاشو دارم رعایت میکنم ماسک رزماریشم تازه سه چهار روزه شروع کردم نتیجه گرفتم میگم

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #165
دوستان اگه امکانش هست میشه از روش های این پیج که استفاده کردید و نتیجه گرفتین اینجا بگید که ماهایی که اینستا نداریم هم استفاده کنیم
ممنون

خدا جونم شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم ، سراب ، ایدا ...
۵-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #166

افزایش رشد و رفع ریزش مو

آب 3 تا 4 پیاز را گرفته و روی پوست سر و ریشه موها بخوبی ماساژ دهید.
بعد از 1 ساعت با شامپو بشویید.
این کار حداقل به مدت 1 ماه باید تکرار شود.!!!

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، سراب
۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۴۷ عصر توسط Zibbbaaa.)
ارسال: #167
(۲۱-آذر-۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ صبح)'رویا68' نوشته است:  سلام وقت بخیر.
روشهای درمان برای کم بودن مو ( ریزش زیاد ) بجز پی ار پی و کاشتن مو دیگه چیه؟
میشه توضیح بدید که کدومش بهتره؟ بصورت مقایسه ای عوارض و مشکلاتشو بگید.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

عزیزم من کلییی راه و کلی قرص امتحان کردم چیزایی مثل مزوتراپی ، برس برقی ، پی ار پی ، محلول های گیاهی ، آمپول بیوتین بپانتن ، انواع ویتامین ها ،ماینوکسیدیل
الان خدا رو شکر خیلیییی موهام خوب شده البته من ۴ ساله که درگیر این موضوع هستم ،چیزایی که واقعاااا واسه شخص من اثر داره اینا بوده : ماینوکسیدیل و مزوتراپی و آمپول بیوتین بپانتن  و در مرحله بعد پی ار پی .
ماینوکسیدیل باعث میشه موهای ریخته شده دوباره در بیاد و آمپول ها و پی ار پی و مزوتراپی ریشه موهایی که تازه دراومده و به صورت کرک هست رو به شدتت تقویت میکنه و باعث میشه که کرک ها شبیه مو عادی و ضخیم بشه، البته اگه مشکل ات هومونی باشه باید در کنار این ها قرص هورمونی مثل اسپینورولاکتون و یاسمین و یاز و شبیه این ها هم بخوری 

نقل قول
 سپاس شده توسط رویا68
۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #168
(۲۴-آذر-۱۳۹۷ ۰۸:۳۸ صبح)'rosemaryam62' نوشته است:  دوستان اگه امکانش هست میشه از روش های این پیج که استفاده کردید و نتیجه گرفتین اینجا بگید که ماهایی که اینستا نداریم هم استفاده کنیم
ممنون

توی این پیج اولین قدم یافتن دلیل ریزش مو هست استرس، ارث، کم خونی، هورمونی و.... ک باید علت یابی بشه و درمان کنی
بعدش اصلاح مزاج به این صورت ک مثلا اگر طبع بدنت سرد و خشک هست در تغذیه ات مواد گرم و تر  رو لحاظ میدی تا طبعت متعادل بشه بعدش میری سراغ ماسک
ک برحسب دیده هام:
روغن سیاه دانه بخصوص اگر مشکل  کیست داری علاوه بر اینکه هفته ای دو الی سه بار نیم ساعت میزنی ریشه موهات شب ها و یا ده روز مونده به پریودت چند قطره داخل ناف و بیرون شکمت میریزی در حدی ک جذب شه (خیلی ها گفته بودن برای درد پریودشون خیلی موثربوده و کم شده)
ماسک حنا وسمه و.... ک باز دستورش بود اینم خیلی نتیجه داده بود
جوشونده رزماری یا اویشن ک شما در حد دو قاشق با دو لیوان آب میزاری انقد بچوشه تا اب نصف شه و اسپری می کنی تو موهات چون مثل روغن سنگین نیس و موهارو خفه نمی کنه میتونی چند ساعت بزاری بمونه
آب پیاز ک بیست مین میزاری بمونه
البته ماسک ها بر حسب نوع مزاج اثر دهیشون فرق داره اگر میدونی مزاجت چیه بگو بگردم برات بنویسمتصویر: images/smilies/heart.gif
شستشوی صحیح مو
اب کشی مو با اب سرد
اینکه یک ساعت قبل غذا تا دو ساعت بعد غذا اصلا اب و دوغ و نوشابه و ....(کلا مایعات) و ماست نخوری
شیرنخوریتصویر: images/smilies/huh.gif
یبوست باید حتما رفع شه
به هیج وجه نباید دستشویی داشتی معطل کنیتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifچون نگه داشتن دستشویی باعث افزایش سودا تو بدن میشه
شستن مو به صورت نشسته نه سرپا
انتهای حموم پاهاتو با اب سرد بشوری
شامپوی بدون سولفات
ماساژ سر
استفاده از شونه چوبی
عدم استفاده از اتو و شسوار
چند ساعت در روز موها رو باز بزاری
بجای بستن با کش و یا کلیبس موهارو شل ببافی
خوردن سبوس برنج و اضافه کردنش به غذاها و....
اینم بگم تا ده روز بعد شروع ماسک ریزش زیاد شد طبیعیه و به مرور کمتر باید بشه نشد یعنی ماسک نمیسازه و باید زود قطع شه
ک من فعلا نزدیک یک ماه و نیم دارم هفته ای سه بار جوشونده رزماری میزنم روزی ک قصد دارم برم حموم صبح میزنم تا شب ی چند بار تکرار می کنم شبش میرم حموم (نوشته اثرش رو بعد سه ماه استفاده نشون میده). گه گداری سبوس برنج میخورم به صورت دم کرده ی قاشق میریزم با آب جوش ده دیقه میمونه بعد میخورم(عسلم میریزم مزه بده) نشسته موهامو میشورم و بعدش با اب سرد اب کشی میکنم ریزشم از 200تا رسیده به روزی 80 تا ولی باز ریاده چون طبق نظر ادمین ریزش باید زیر 30تا باشه و کسایی ک نتیجه گرفتن ریزش در حد 5تا 10 تارمو در روز دارن ولی خوب من حجم ریزشم واقعا زیاد بود ولی دیروز متوجه شدم بین موهایی ک میریزه موی ریزم هست ک باز گویا طبیعیه یعنی موهایی ک تازه میخان دربیان باید انقدر بریزن تا ریشه اشون محکم شه من مابقی گفته هارو نرفتم حتی دلیل این حجم ریزش رو نمیدونم مزاجمو نمیدونم ولی رزماری رو چون نوشته بود طبق تحقیقات اثری معادل با ماینوکسیدل داره منتها از نوع طبیعی و جلوی خوابگاهمون پره رزماریهتصویر: images/smilies/biggrin.gif امتحان کردم فعلا نتیجه ی مثبت گرفتم حالا سه ماه بگذره ببینم رویش هم داره برام یا نه

نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #169
سلام
کن کوهام فره و همیشه خشک
شامپو بدون سولفات میشه معرفی کنید ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام