• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

رژیم دسته جمعی

۲۶-اسفند-۱۳۹۹, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #1141
RE: رژیم دسته جمعی
بن سای جون عزیز بهت تبریک میگم
شما عیدی امسالتو پیشا پیش از خدا گرفتی ها ناقلاتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط bonsay
۲۶-اسفند-۱۳۹۹, ۰۹:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-اسفند-۱۳۹۹ ۰۹:۵۶ عصر توسط دختر اسفندی.)
ارسال: #1142
سلام بچه ها
مرسی آتشرلی جون سراغمو گرفتی
من نمیام چون رژیم نیستم فقط سعی میکنم رو وزن خودمو نگه دارم
الان ۶۷ کیلو هستم
اصلا حوصله رژیم نداشتم دیگه ولی سال دیگه روحیم بهتر شد ایشالا چهار کیلو باقیمونده رو کم کنم
بن سای عزیزم تبریک خیلی خوشحال شدم برات
منم باردار شدم ۷۳ کیلو بودم 
۱۳ کیلو اضافه شدم ولی زیاده اگر میخوای راحت برگردی تا ۹ نهایت ده کیلو اضافه نشی
البته منم با ورزش ظرف ۶ ماه برگشتم وزن قبلم
آهان اینم بگم ترکیدن تقصیر نینی نیستا خخخ همش خودتی که زیاد میخوری اون بچه نیازی نداره بیشتر خوردن فقط چربی میشه
از الان به اندازه بخور غذای سالم بخور زیاد اضافه نمیشی شکمتم زیاد ترک نمیخوره هیکلت بهتر میمونه

یه تپل در حال لاغر شدنتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
وزن هدف:63
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64 ، پری سیما 89 ، *رز* ، bonsay ، mohad-1991
۱-فروردين-۱۴۰۰, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #1143
سلام بچه ها عیدتون مبارک
قربونت دختر اسفندی جون
من شدم ۵۹.۲۰۰تصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64 ، heven ، دختر اسفندی ، mohad-1991
۱-فروردين-۱۴۰۰, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #1144
سلام سلام عید همه گل دخترها مبارک
من که دارم میترکم،امیدم به ماه رمضونهتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، دختر اسفندی ، *رز* ، maryam.na ، ندایا جان ، mohad-1991
۱۶-فروردين-۱۴۰۰, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #1145
سلام سال نو همگی مبارک
وزنم به تاریخ ۰۰/۱/۱۶ =۶۲ کیلوگرمتصویر: images/smilies/blush.gif

دیگه چیزی به عدد زیبای ۵۸ نموندهتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png

ما میتوانیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط نسیم64 ، ندایا جان ، mohad-1991 ، دختر اسفندی ، Shabnam.6101 ، نیكدخت
۱۸-فروردين-۱۴۰۰, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #1146
بچه ها اونهایی که شاغلن یذره به من کمک میکنن تو هندل کردن غذای سالم؟ من 6 میزنم بیرون تا 4. مثلا بخوام مرغ گریل درست کنم یا ماهی کی مزه دار کنم؟ کی بپزم؟ وقتی میرسم خونه اونقدر خسته و گرسنه ام که فقط میتونم غذا رو تو مایکروفر بذارم داغ بشه و بخورمش... برای همین مدام رژیمم میریزه بهم... پیج سایت یا جایی هست که کمکم کنه؟
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۴۰۰, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #1147
(۱۸-فروردين-۱۴۰۰ ۱۰:۲۹ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  بچه ها اونهایی که شاغلن یذره به من کمک میکنن تو هندل کردن غذای سالم؟ من 6 میزنم بیرون تا 4. مثلا بخوام مرغ گریل درست کنم یا ماهی کی مزه دار کنم؟ کی بپزم؟ وقتی میرسم خونه اونقدر خسته و گرسنه ام که فقط میتونم غذا رو تو مایکروفر بذارم داغ بشه و بخورمش... برای همین مدام رژیمم میریزه بهم... پیج سایت یا جایی هست که کمکم کنه؟

کیاناجون درمورد مزه دار کردن، من خودم شخصا بیشتر وقتا اصلا حوصله‌م نمیگیره چیزی رو مزه دار کنم، مثلا مرغ و ماهی که یخش آب میشه ادویه میزنم و حالا یا گریل میکنم یا سرخ میکنم و ...خیلیم خوب میشهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

قد: 170cm
وزن اولیه: 44kg
وزن الآن: 59.200
وزن هدف: 60kg
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
۱۸-فروردين-۱۴۰۰, ۱۰:۳۴ عصر
ارسال: #1148
(۱۸-فروردين-۱۴۰۰ ۱۰:۲۹ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  بچه ها اونهایی که شاغلن یذره به من کمک میکنن تو هندل کردن غذای سالم؟ من 6 میزنم بیرون تا 4. مثلا بخوام مرغ گریل درست کنم یا ماهی کی مزه دار کنم؟ کی بپزم؟ وقتی میرسم خونه اونقدر خسته و گرسنه ام که فقط میتونم غذا رو تو مایکروفر بذارم داغ بشه و بخورمش... برای همین مدام رژیمم میریزه بهم... پیج سایت یا جایی هست که کمکم کنه؟

من توی پیج یه خانمی دیدم مرغ رو مزه دار کردن و گذاشتن داخل کیسه زیپ دار هر موقع لازم داشتن استفاده میکردن

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8
عروسی 1398/4/13(ولادت حضرت معصومه)تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
۲۱-فروردين-۱۴۰۰, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #1149
فکر کنم ایده خوبیه.. جمعه ها برای یک هفته مزه دار کنم و بذارم فریزر. شب بذارم بیرون عصر تا رسیدم گریل کنم. ممنونم بچه ها
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام