• چم
  • سالن زیبایی 27

رژیم دسته جمعی

امروز, ۰۸:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۸:۱۲ صبح توسط دختر اسفندی.)
ارسال: #451
RE: رژیم دسته جمعی
(امروز ۰۷:۰۲ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  سلام سلام
صبحتون قشنگ
من این دو روز اصلا رعایت نکردم اصلا
میدونم این هفته حسابی اضافه میکنم
ولی اشکالی نداره من با انگیزه بیشتر ادامه میدم

سلام عزیزم
نه همچین فکری نکن
روی ترازو اصلا نرو تا هفته دیگه و بیشتر رعایت کن مخصوصا امروز زیر 1000 کالری مصرف کن تا آخر هفته هم بیشتر رعایت کن فعالیتت رو بیشتر کن
مطمئن باش زیاد که نمیشی ممکنه کم هم بشی
ببین من کی گفتمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
من که هفته پیش زیاد کم شدم تقریبا هرروز رفتم پیاده روی
آقاااا وزن منو چرا وارد نکردی
من با گوشی اومدم جدول به هم ریخته بود دقت هم نکردم
وارد کن انگیزه بگیرم دیگه

21 عدد شانس منهHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو ، ندایا جان
امروز, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #452
نورا بهتر نیست زمان رو هم وارد جدول کنیم؟ مثلا بگیم هدف تا یلدا. یه بازه زمانی باشه که ادم رو مقیدتر کنه.. این یه پیشنهاده تا دوستان نظرشونو بدن.
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو ، ندایا جان
امروز, ۰۹:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۹:۵۹ صبح توسط نورا بانو.)
ارسال: #453

(امروز ۰۷:۴۴ صبح)'صنوبر۷۱' نوشته است:  سلام به همگی
نورا جان من رژیم خاصی نگرفتم فقط خورده خوریامو کم کردم و فعالیتمو یه کم زیادتر کردم اما از دو هفته تقریبا یک کیلو چاق شدمتصویر: images/smilies/huh.gif یه مشکلم اینه که نمیدونم چی باید بخورم برنامه خاصی ندارم شما از کجا میدونی چی بخوری که هم بدنت ضعیف نشه و سیر بشی هم کالریش کم باشه؟ 
راستی پیجتم فالو میکنم تصویر: images/smilies/rolleyes.gif

سلام عزیزم
ببین من کالری شماری میکنم با برنامه کرفس
یعنی غذاهای همیشگی رو میخورم فقط مفیدتر و با حساب و کتاب
روزی دو وعده میوه دارم
سالاد دارم همیشه و هر از گاهی سبزی
یعنی خودم مقید نمیکنم حتما کم کالری باشه و ال باشه و بل
چون تا اخر عمر ادم نمیتونه خیلی چیزا رو حذف کنه
فردا روزی ادم یه کم چرب بخوره میبینی وزنش دو برابر شد

(امروز ۰۸:۰۹ صبح)'دختر اسفندی' نوشته است:  
(امروز ۰۷:۰۲ صبح)'نورا بانو' نوشته است:  سلام سلام
صبحتون قشنگ
من این دو روز اصلا رعایت نکردم اصلا
میدونم این هفته حسابی اضافه میکنم
ولی اشکالی نداره من با انگیزه بیشتر ادامه میدم

سلام عزیزم
نه همچین فکری نکن
روی ترازو اصلا نرو تا هفته دیگه و بیشتر رعایت کن مخصوصا امروز زیر 1000 کالری مصرف کن تا آخر هفته هم بیشتر رعایت کن فعالیتت رو بیشتر کن
مطمئن باش زیاد که نمیشی ممکنه کم هم بشی
ببین من کی گفتمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
من که هفته پیش زیاد کم شدم تقریبا هرروز رفتم پیاده روی
آقاااا وزن منو چرا وارد نکردی
من با گوشی اومدم جدول به هم ریخته بود دقت هم نکردم
وارد کن انگیزه بگیرم دیگه

چشم تمام تلاشم رو میکنمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
اا وزنت رو ندیدم میشه دوباره بگی وارد کنم ببخشیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(امروز ۰۸:۵۶ صبح)'*کیانا*' نوشته است:  نورا بهتر نیست زمان رو هم وارد جدول کنیم؟ مثلا بگیم هدف تا یلدا. یه بازه زمانی باشه که ادم رو مقیدتر کنه.. این یه پیشنهاده تا دوستان نظرشونو بدن.

خیلی هم عالیهتصویر: images/smilies/heart.gif
میخوایی تا همون یلدا باشه
یا هر کی هر روزی یا ماهی هدفش هست بگه
ولی به قول شما همه هماهنگ باشیم خیلی خوب

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا* ، ندایا جان ، دختر اسفندی ، صنوبر۷۱
امروز, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #454
سلام به همه - من رعایت نکردم اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا متاسفانه

آرام شده ام ،مثل درختی در پاییز ، وقتی تمام برگ هایش را ، باد به یغما برده باشد ...
نقل قول
 سپاس شده توسط نورا بانو ، Youtab
امروز, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۰:۱۷ صبح توسط نورا بانو.)
ارسال: #455

دختر اسفند وارد کردم

تاریخ شروع 1399/07/20 (تاریخ هدف 1399/09/30)

نام کاربری                  قد              وزن اولیه             07/26            08/03      08/10        وزن هدف    

نورا بانو                          171                   67/5                66/650            66/450                                 63
نسیم64                         160                    61                                                                                        54
ندایاجان                         165                     79                     78                                                             70
شیرین دخت                   148                     65                     64                64/400

یوتاب                             155                     61                     61                                                             50                                                            
*کیانا*                            170                    73                     73                                                               58
هون                               155                    59                                                                                        49
آلما                                 160                    86                     85                68/600                                  76
*ماهور*                          159                 70/600              69/400                                                         50
مهدیس                          164                  66/700              66/300                66                                    60
رویا68                            170                     58                      62                                                             50
آن شرلی                         170                     50                                         50/200                                   60
صنوبر71                         163                   59/700              59/700                                                       55
گیسو 67                        174                      75                                                                                       68
صوفی 62                       168                      63                 62/800             62/200                                 58
دختر اسفندی                  168                      75                 74/100             72/800                                 69
مامان مینو                      165                      75                                                                                       58
پریزادم                            165                     72                                              71                                     63
بن سای                          160                   73/5                                                                                      64

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ندایا جان ، دختر اسفندی
امروز, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #456

نورا جون منم این هفته شده بودم ۶۸.۸۰۰ . ولی برام وارد نکردیتصویر: images/smilies/heart.gif

....و عشق در راه است و عاشقی فضیلت انسان تصویر: images/smilies/heart.gif
نامزدی و عقد : تیر ۹۶
عروسی: شهریور ۹۷
نقل قول
 سپاس شده توسط almam
امروز, ۰۴:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۵:۲۱ عصر توسط almam.)
ارسال: #457
نورا جان جسارت کردم عزیزمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngنظرتون راجع به این چیه؟
[تصویر: رژیم دسته جمعی  ]

صبر پرید از دلم ، عقل گریخت از سرم ...
تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط **ماهور** ، mohad-1991
امروز, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #458

آلما این جدول عالیه. دستت درد نکنه
فقط اطلاعات من غلطه. وزن اولیه من توی شروع رژیمم ۷۷.۸۰۰ بوده. الانم ۶۸.۸۰۰ هستم.

نقل قول
 سپاس شده توسط almam
امروز, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #459
اصلاح کردم عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

صبر پرید از دلم ، عقل گریخت از سرم ...
تا به کجا کشد مرا ، مستی بی امان تو ...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط **ماهور**
امروز, ۰۷:۴۵ عصر
ارسال: #460

دست گلت درد نکنه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام