• آرایشگاه گیوا
  • مهناز

رژیم دسته جمعی پاییز و زمستان 1397

۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #61
RE: رژیم دسته جمعی پاییز و زمستان 1397
سلام
بچه ها من میخام ۴ کیلو کم کنم
ب شدت شکم و پهلو دراوردم
از امروز رژیمو شروع کردم
وزن صبح ۵۷.۴۰۰
وزن تا عید باید ۵۴ بشه

میشه برا حاجت دلم 1 صلوات بفرستین؟

خیلی دعامون کنید
التماس دعا
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #62
با ۱۴۰۰ کالری بستم
بماند ک بستنی خوردم اخر شبی
و صبم ب جا صبحان کیک.

۵ دیقه هم دویدم خخخ

میشه برا حاجت دلم 1 صلوات بفرستین؟

خیلی دعامون کنید
التماس دعا
نقل قول
۲۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #63
سلام چقدر خلوته اینجا. منم میخوام رژیم بگیرم 76 کیلو شدم از خودم حالم بهم میخوره
برنامم برای فردا اینه:
صبحانه: نون 30 گرم + پنیر نصف قوطی کبریت + 1عدد گردو + چای
بین صبحانه و ناهار: 1 عدد خرما + 1 عدد بیسکوییت ساقه طلایی+چای
ناهار: 10 قاشق برنج+2 قاشق قیمه + 5 عدد خلال سیب زمینی+ کلم بروکلی
میان وعده: 1 عدد پرتقال+ خرما + چای
شام: یک استکان سالاد ماکارونی بدون سس و کالباس
یکساعت پیاده روی

نقل قول
 سپاس شده توسط النازی ی ی
  • تقی زاده
  • پیانو
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ صبح
ارسال: #64
سلام من امروز میخوام رژیم رو شروع کنم
540 کالری صبحانم شددددد

سلامتی با گیاهان دارویی
http://herbal247.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #65
ناهار 550
چرا کسی نیست؟؟

سلامتی با گیاهان دارویی
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۱۵ عصر توسط raha20.)
ارسال: #66
امروز 1100 کالری

سلامتی با گیاهان دارویی
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ عصر
ارسال: #67
دوستان سلام. منم میخوام شروع کنم رژیم رو
الان 74 کیلوامتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif
از شنبه انشااللهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خدا جونم مچچچکرم
نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ عصر توسط باران پاييزي.)
ارسال: #68
بچه ها یه توصیه به همتون...
من خودم 30 سالمه 5 سال ازدواج كردم و 51 کیلو ام...تازه كم كاري تيروئيد هم دارم كه اگر در جريان باشين وقتي تيروييد كم كاره سوخت و ساز بدن مياد پايين و باعث چاقي ميشه.تو خانوادم به شدت استعداد چاقی داریم.مخصوصا بعد از ازدواج یهو همه شکم و پهلو میارن.اما من زرنگی کردم نذاشتم اینجوری بشه.یکی از کارهای خیلی تاثیر گذار ورزش های هوازیه.من شوهرم اضافه وزن داره نه یه کیلو دو کیلو بالای 15 کیلو اما یا هر شب یا یک شب در میون میریم یک ساعت پیاده روی..خونه مامانم اینا با ماشین تقریبا 10 دقیقه راهه و پیاده 45 دقیقه ما خیلی وقتا که میخوایم بریم اونور پیاده میریم دوتایی.حتي الان كه داريم كم كم برنامه ريزي ميكنيم براي ني ني دار شدن براي خريد كالسكه هم دقت ميكنم كه جوري باشه و آپشن هايي داشته باشه كه بعد از زايمان سه تايي و با ني ني بتونيم بريم پياده روي. ..از روزی نیم ساعت شروع کنید و دیگه وقتی خیلی حوصله داشتین روزی یه ساعت کافی کافیه.من با همین سیستم الان چندین ساله وزنمو روی 50 و 51 نگه داشتم.از این یک ساعت پیاده روی یه ربع تند برین و در فواصل یک دقیه به یک دقیقه شکمتونو بدین داخل کمی نگه دارین و ازاد کنید.بعد از یه ربع تند رفتن یه ربع معمولی راه  برین.به خدا خیلی نتیجه میده....
در مورد غذا خوردن تحت هيچ شرايطي شبا برنج نميخورم مگر دعوت باشيم كه اونم فقط نصف كفگير ميكشم و با سالاد و خورشت و مرغ بشقابمو پر ميكنم.نهار هم 4 روز تو هفته برنج ميخورم هر بار 2/5 كفگير.صبحانه هم خوب ميخورم.شيريني و شكلات شايد هفته اي 2تا اونم وقتي ضعف كنم.به شدت عاشق هله هولم مثل چيپس و پفك و هميشه موقع رد شدن از مغازه ها دلم ميخوام بغلشون كنم خخخخ اما نهايت چي بشه جايي باشيم مثلا بريم مسافرت دو مشت پفك بخورم چون به چربي بيش از اندازه و مضر پفك ايمان دارم....البته اينم بگم بعضي وقتا هم نميتونم تحمل كنم ميزنم خاكي زياده روي ميكنم ولي با اون پياده رويه تا الان چاق نشدم.همه چيز بايد بخورين تا حريص نشين...همه چيز بخور اما كم بخور و روزي نيم ساعت پياده روي تند رو فراموش نكن.اينه رمزش.

نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو** ، Sahraa71 ، raha20
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #69
اره واقعا برنج و نون چاق کنندست
من هنوز اینارو ترک نکردم واسه همین کالری امروزم هم 850 تا شده
چون نون خوردم

سلامتی با گیاهان دارویی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام