• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

رژیم دسته جمعی تابستان و پاییز 1398

۷-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #81

RE: رژیم دسته جمعی پاییز و زمستان 1397
'pichak2014 dateline='' نوشته است:  مهربانو جانم، من هر روز صندوقو خالی میکنم کلی بچه ها میان لطف می کنند پیغام میدن که اعتراف ها رو دوست دارند و هر روز بنویسم. اینه که تند تند پر میشه حالا جالبه این همهپیغام خصوصی چند تا دونه لایک بیشتر ندارم. خسته میشم گفتم بی احترامی نشه جواب ندم. صندوقو گذاشتم پر باشه میتونی همینجا بگی؟
بچه ها امروز روز دوم از رژیم سم زدایی بود.. فشارم افتاده داغ داغ شدم الانه با خاک انداز جمعم کنند 3 (12)

خوبه دیگه مرید زیاد دارى تو سایت 
تصویر: images/smilies/angel.gif
یه پیغام برات نوشته بودم نزدیکاى اذان صبح امروز که به یادت بودم
کپیشو دارم ولى مرتبط با این تاپیک نیس واسه همین نذاشتم
خواستم بگم نمیدونم چرا اون لحظه یادت افتادمو خیلى خالصانه دعات کردم واسه همین بهت پیغام دادم

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #82
مهربانو جان من غــــــششششششششش همه دعاهای قشنگت مستجاب خانوم گل New1

مینو جون از پیشنهاد خوبت ممنونم. بهترین راه همینه.

بانوی بارانی پیشاپیش عروسیت مبارک. هیچ خودتو برای لاغری اذیت نکن که تازگی عین قدیم نیست. ببین چقدر عروسها تپل مپل هستند. و کیف عروسی شان می کنند. ولی
احتمالا شما دچار استاپ وزنی شدی.
دو تا راه به نظر من میرسه یکی اینکه رژیم کتوژنیک بگیری. خیلی سریع وزن کم میکنی تازه کلی خوراکی خوشمزه مثل کله پاچه و خامه و کره و استیک و برگر و اینها میاد توی برنامه غذاییت. اما مواد غذاییش کمی گرون قیمته.
رژیم دوم رژیم های فست متابولیک هست که مواد غذاییش سبزیجات و مقدار بسیار بسیار کم به ندرت ماهی و گوشت و مرغ میتونی بخوری. این رژیم برگشت وزنش کمتره ولی خب خیلی خیلی خیلی اراده میخواد و بشدت سنگین هست.

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط mehrban0o0o ، banuye barani
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #83
دنیاجان رژیم فست متابولیک رو از کجا میتونم درباره ش بیشتر بدونم؟
نقل قول
  • گروه ژ
۸-اسفند-۱۳۹۷, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #84
(۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ صبح)'pichak2014' نوشته است:  مهربانو جان من غــــــششششششششش همه دعاهای قشنگت مستجاب خانوم گل New1

مینو جون از پیشنهاد خوبت ممنونم. بهترین راه همینه.

بانوی بارانی پیشاپیش عروسیت مبارک. هیچ خودتو برای لاغری اذیت نکن که تازگی عین قدیم نیست. ببین چقدر عروسها تپل مپل هستند. و کیف عروسی شان می کنند. ولی
احتمالا شما دچار استاپ وزنی شدی.
دو تا راه به نظر من میرسه یکی اینکه رژیم کتوژنیک بگیری. خیلی سریع وزن کم میکنی تازه کلی خوراکی خوشمزه مثل کله پاچه و خامه و کره و استیک و برگر و اینها میاد توی برنامه غذاییت. اما مواد غذاییش کمی گرون قیمته.
رژیم دوم رژیم های فست متابولیک هست که مواد غذاییش سبزیجات و مقدار بسیار بسیار کم به ندرت ماهی و گوشت و مرغ میتونی بخوری. این رژیم برگشت وزنش کمتره ولی خب خیلی خیلی خیلی اراده میخواد و بشدت سنگین هست.

عزیزم ممنون از پاسخت.رژیم فست متابولیک چیه؟ ببین من موهام خیلی ضعیفه فوری ریزش میگیره.میخوام رژیمی باشه که ریزش مو نده

نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #85
سلام منم چند وقته فکر رژیمم و ورزش میکنم یه ده دقیقه تو خونه واااقعا خسته نباشم.
البته من شیر میدم و پسرم ۵ماه و نیمشه.
قدم ۱۶۵هست وزن الانم ۷۵.هیچکدوم از لباساس قبل اندازم نیست و خیلی انرژی منفی بهم میده این چاقی و غذامم زیاده.
رژیمی برا دوران شیردهی بلدین؟موهامم بشدتذمیریزه ۶تااز دندونامم به عصب رسیده.خیلی بده

خدا جونم!خودت مثل همیشه برا خوشبختیمون پا درمیونی کن...
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ صبح توسط pichak2014.)
ارسال: #86
دوستان این رژیم فست متابولیک رو بواسطه یک آشنایی پیدا کردم که خودش فیت نس کاره و از این بدنسازهای حرفه ای هست. من نمیدونم این آقای مربی ورزشی تحصیلات آکادمیکش تغذیه است یا ورزش ولی میدونم که خیلی میره دوره های آموزشی توی کشورهای خارجی می گذرونه. من از طریق شماره تلفن باهاشون تماس گرفتم ولی دوستهام که اینستا باز هستند با ایشان آشنا بودن. اسمش آقای ناصری هست. اسم صفحه اینستاش aryanfitclub
من نمیدونم چطوری برنامه رژیم میده ولی برنامه ای که به شخص من داده خیلی پر از کدو و خیار و گوجه فرنگی و ماست و کرفس هستش. خب معلومه کسی شیرینی را تعطیل کنه. نان را فقط یک روز در میان نان تست جو مصرف کنه و تقریبا برنج را هم بجز دو بار در بیست روز تعطیل کنه لاغر میشه
گوشت و مرغ هم تقریبا تعطیله توی این رژیم. یعنی هفته ای یکبار یا ده روز یک بار.
کلا بر اساس مصرف سفیده تخم مرغ و خرما و کرفس و آب کرفس ماست و هویج و گوجه و خیار و میوه هستش. خبببب کاملا طبیعیه که آدم نه چربی به بدن بده نه پروتیین نه کربوهیدارت فقط ویتامین و آب! خب لاغر میشیم دیگه شق القمر نیست که.
خلاصه رژیمش خیلی رو مخه. فقط به درد کسانی میخوره که یا مثل من هحجم بالای هورمون توی بدنشون مونده (بخاطر داروهای شیمیایی) یا دچار استاپ وزنی یا صرفه جویی بدن شده اند و وزن کم نمی کنند. وگرنه معادل با خودکشی الکیه.
ماه خوشبخت ببین دوست من از همین آقا رژیم شیردهی گرفت بینهایت راضی بود. هم مشکلاتش رفع شد هم سریع لاغر کرد. مخصوصا این رژیم بیشتر شکم را آب میکنه من الان پاهام هنوز چاقه ولی شکمم خوابیده.

وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900

نقل قول
 سپاس شده توسط ghazale-mej
۱۳-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #87

رژیم غذایی صحیح و سالم

رژیم غذایی سالم، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می‌کند.
رژیم غذایی سالم مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم،
ویتامین‌ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد.
رژیم غذایی سالم نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه شما را دچار اضافه وزن و بیماری کند، برای شما فراهم می‌کند.
همچنین رژیم غذایی سالم به همراه ورزش می‌تواند خطر ابتلا به بیماریهایی از جمله
چاقی، بیماریهای قلبی، دیابت نوع ۲، فشارخون بالا و سرطان را در شما کاهش دهد.

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، ghazale-mej
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #88
سلام ...من ۴روزه دارم این رژیم رو میگیرم وامروز روز ۵م هست و شروع هفته اول؛ ولی من یه چیز رو نمیفهمم :این موادغذایی یه هفته هست که گفته مصرف بشه( به مدت یک هفته:هر روز 1 لیوان شیر- 1 لیوان ماست کم چرب- پروتئین آزاد- 500 گرم از یک نوع میوه- سالاد (کاهو، خیار، گوجه، سبزی خوردن، کدو، اسفناج، 3تا هویج)- یک قاشق عسل- 5 عدد خرما- یک قاشق روغن زیتون- یک کف دست نان- یک قوطی کبریت پنیر- یک روز در میان یک بشقاب عدسی.) حالا اینجا اینو میگه ( در آخرین روز هفته اول :فقط یک لیوان شیر، پروتئین آزاد +5 عدد خرما و یک قاشق عسل .). من متوجه نمیشم که باید چکار کنم یعنی باید این یک هفته را ۶روز از موارد گفته شده سری اول بخورم و بعد روز ۷م از این مواد غذایی(فقط یک لیوان شیر، پروتئین آزاد +5 عدد خرما و یک قاشق عسل) استفاده کنم ؟ لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه.  این رژیم رژیم دکتر خضری هستش..در ضمن من از اون دسته آدمایی هستم که باید ۱بار در روز چای بخورم چون سردرد میگیرم اگه نخورم.ولی دراین ۱هفته چای نیست اینو چکار کنم؟. با سپاس فراوان...
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، pichak2014
۱۴-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۲۶ عصر
ارسال: #89

( در آخرین روز هفته اول :فقط یک لیوان شیر، پروتئین آزاد +5 عدد خرما و یک قاشق عسل .).
اینجا میگه جمعه ها می تونی اینا رو بخوری
ببین چایی که کالری نداره
با خرماهات بخور
ولی درمجوع رژیم خوبی نیست
ادم کم میاره
ایشالله موفق باشی

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
۱۵-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۳۶ صبح توسط pichak2014.)
ارسال: #90
بچه ها اااا شمام مث من هستین؟
من الان دو هفته است که وزنم ثابت گیر کرده روی یک عدد. آقا ترازو نمیره روی 53! خجالتم نمیکشه از روی من... اصلا انگار نه انگار من دو هفته است شیرینی و بستنی و نان و برنج و اینجوری تعطیل کردم. اصلا گیریم از گرسنگی های مداوم که کارد می خوره به گوشت و پوستم بگذریم، از چربی و گوشت و مرغ نخوردن ها بگذریم بابااااا بدن عزیز تو خیلی وقته که شیرینی و بستنی و نان و برنج و ماکارانی نخوردی بابا وقتشه که کم کنی دیگهههههه
اما خب یادم میاد که سری قبل هم همینطورر بودم. یعنی یک ماه روی پنجاه و شش و نیم گیر کرده بودم یهییهوییی تند تند کم شدم اومدم روی 54 یعنی بدنم یک روز تصمیم گرفت کوتاه بیاد و کم کم دو کیلو و نیم کم کنه.
امیدوارم زودتر تصمیم بگیره کم کنه Big Grin
چون در غیراینصورت مممممکنننه من یه کمی بی انگیزه بششمممم....
بنظر من که یه بدن طبیعی که انقدر چموش نباشه باید هفته به هفته یک کیلو کم کنه نه اینکه خودشو بگیره نگههه بداااارهههه یهووو دو کیلو و نیم کم کنه. دیووونه است نه؟ والله بقرعان

وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900

نقل قول
 سپاس شده توسط باران 94 ، بارون*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام