• تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

رژلب با ماندگاری بالا ( 3 )

۱۹-مهر-۱۳۹۶, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #1241

RE: رژلب با ماندگاری بالا ( 3 )
(۱۶-مهر-۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ عصر)'nazgol22' نوشته است:  لورال
این مدلش من نداشتم اما اینجا هرکی داشته راضبه
https://www.digikala.com/Product/DKP-120...84-eva-red

من ازاین سری  اورال دارم وراضیم از ماندگاریش و بافتش ولی یکم سنگینه اگه کسی حساس باشه نمیتونه سنگینی شو تحمل کنه
شخصا فقط برای مهمونی ها میتونم استفاده کنم اصلا برای روزانه به نظرم مناسب نیست کاملا روی لب حس میشه

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط *كيانا*
۲۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #1242
(۱۴-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ عصر)nedaa71 نوشته است:  بچه ها کسی رژ مایع لورال مدل اینفیلیبل( همون که دو سر داره ) استفاده کرده ؟ 
من دو تا خریدم خییییییلی رو لبم ترک ترک میشه وقتی میزنم اصلا از هم میپاشه نمیدونم چرا
اصلا هم لبم خشک نیست فقط با این مدل اینجوری میشه ، ناراحتم دو تا خریده بودم واسه خریدای عروسیم الان اصلا نمیتونم بزنمتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

منم همین مشکلو باهاش دارم.اتفاقا اینجا چون بچه ها خیلی ازش تعریف کردن خریدم.با اینکه رنگشو خیلی دوست دارم اما نمیتونم ازش استفاده کنم چون به محض اینکه چیزی بخورم یا لب هام باهم در تماس باشن بقول شما از هم میپاشه و یجورایی تیکه تیکه میشه و پاک میشه.نمیدونم بچه ها چطور ازش راضی بودن حتی بعنوان رژلبی که بادوامه و اصلا پاک نمیشه معرفی کردن!!!!

نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #1243
(دیروز ۰۲:۳۲ عصر)'almaas4' نوشته است:  
(۱۴-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ عصر)'nedaa71' نوشته است:  بچه ها کسی رژ مایع لورال مدل اینفیلیبل( همون که دو سر داره ) استفاده کرده ؟ 
من دو تا خریدم خییییییلی رو لبم ترک ترک میشه وقتی میزنم اصلا از هم میپاشه نمیدونم چرا
اصلا هم لبم خشک نیست فقط با این مدل اینجوری میشه ، ناراحتم دو تا خریده بودم واسه خریدای عروسیم الان اصلا نمیتونم بزنمتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

منم همین مشکلو باهاش دارم.اتفاقا اینجا چون بچه ها خیلی ازش تعریف کردن خریدم.با اینکه رنگشو خیلی دوست دارم اما نمیتونم ازش استفاده کنم چون به محض اینکه چیزی بخورم یا لب هام باهم در تماس باشن بقول شما از هم میپاشه و یجورایی تیکه تیکه میشه و پاک میشه.نمیدونم بچه ها چطور ازش راضی بودن حتی بعنوان رژلبی که بادوامه و اصلا پاک نمیشه معرفی کردن!!!!

چقدر نظرات متفاوته تصویر: images/smilies/biggrin.gif من همون اوایل که این رژ اومد خریدمش.. واقعا بادوامه و رنگهای قشنگی داره... دقیقا من هروقت جایی بخوام برم که میدونم نمیتونم رژ رو تمدید کنم از این استفاده میکنم... چند رنکش رو هم خریدم چون واقعا عالیه.. البته نه برای روزمره... چون واقعا این پاک نشدنش داستان داره حتماتصویر: images/smilies/biggrin.gif قبلش نرم کننده یا بوم لب نمیزنید که نشینه رژ؟!!! دقیقا رژ رو میزنید لبها چسبناکه.. یک دقیقه بعد هم اون سر مدادیشو بزنید.. من حتی غذا میخورم یا تکون نمیخوره یا یکذره کمرنگ میشه.. ولی اصلا تکه تکه نمیشه روی لب.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #1244
دوستانی که دنبال یه رنگ لایت و ملیح بودن که مناسب سرکار و دانشگاه باشه 625 میبیلین رو امتحان کنن
یه شماره از این مارک رو من قبلا داشتم که فقط یکبار ازش استفاده کردم و گذاشتم کنار بس که داغون بود ولی این کدش عالیه
خیلی شیک و لایته یه برق خیلی مختصری هم داره مثل رطوبت آب. من خیلی زیاد ازش خوشم اومد و رفت تو لیست تمدیدی ها

خدایا برای هر آنچه دادی و ندادی سپاسگزارم
27 بهمن Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahla1368
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #1245
بچه ها سلام
من دنبال یه مارک خوب از رژ لب هستم میخوام بدون سرب باشه. کسی میشناسه؟

برای من، آغوش تو امن ترین جای دنیاست... Heart
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #1246

مارک اوروشه بخر مارک کیلینیک بخر مارک کلارنس
مارک ایزادورا مارک ارت دکو
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #1247
(امروز ۰۸:۲۱ عصر)سلین نوشته است:  دوستانی که دنبال یه رنگ لایت و ملیح بودن که مناسب سرکار و دانشگاه باشه 625 میبیلین رو امتحان کنن
یه شماره از این مارک رو من قبلا داشتم که فقط یکبار ازش استفاده کردم و گذاشتم کنار بس که داغون بود ولی این کدش عالیه
خیلی شیک و لایته یه برق خیلی مختصری هم داره مثل رطوبت آب. من خیلی زیاد ازش خوشم اومد و رفت تو لیست تمدیدی ها

سلام میشه لطفا بگید برای لب های خشک مناسب هست یا نه؟ تن نارنجی داره درسته ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط سلین
۲۲-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #1248
(امروز ۰۹:۵۴ عصر)mahla1368 نوشته است:  
(امروز ۰۸:۲۱ عصر)سلین نوشته است:  دوستانی که دنبال یه رنگ لایت و ملیح بودن که مناسب سرکار و دانشگاه باشه 625 میبیلین رو امتحان کنن

سلام میشه لطفا بگید برای لب های خشک مناسب هست یا نه؟ تن نارنجی داره درسته ؟

بله دوستم تن نارنجی مختصری داره و برای لبهای خشک هم مناسبه چون کمی چرب و خیسه

خدایا برای هر آنچه دادی و ندادی سپاسگزارم
27 بهمن Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahla1368
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد