• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...

۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #1501
RE: روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...
بچه ها لطفا جواب منم میدید؟ سوالمو پرسیدم درباره دکتر کشاف و هزینه ای وی اف کلینیک نوید

من همونم که یه روز میخواستم  دریا بشم
میخواستم بزرگترین دریای دنیا بشم

نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #1502
سوده جان ممنون که جوابم رودادی راستش من هم مشکل از همسرم هست ، من بیمارستان صارم رفتم ولی از روال کاریشون راضی نبودم ،بعد رفتم ابن سینا اردیبهشت پانکچرشدم و با 30تا تخمک فقط پنج تا جنین تشکیل شد حالا واسه انتقال راستش تردید دارم که دکتر رو عوض کنم یا همون قبلی باشه اصلا تو این مرحله دکتر موثر هست؟ راستش من واسه مرحله قبل هم سه تا دکتر عوض کردم که همسرم مخالف هست و میگه اینجوری فقط داری استرس رو زیاد میکنی و خدا باید بخواد دکتر تو این مشکل خیلی تاثیر گذار نیست چون همشون یکسری داروها و کارهای روتین رو میکنن حالا به نظر شما چکار کنم؟راستش بدجوری استرس دارمتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #1503
سوده جون شما چقدر بعد از اقدام رفتید؟ آخه همه به من میگند 6 ماه کمه، تا 1 سال صبر کن و از این حرفا. ولی اگر بخواد احتمالش صفر باشه دیگه چه صبر کردنی.....تصویر: images/smilies/sad.gif
نقل قول
  • گروه ژ
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۸ ۰۶:۴۰ عصر توسط soudeh312.)
ارسال: #1504
(امروز ۰۹:۱۹ صبح)'asal banoo0' نوشته است:  سوده جان ممنون که جوابم رودادی راستش من هم مشکل از همسرم هست ، من بیمارستان صارم رفتم ولی از روال کاریشون راضی نبودم ،بعد رفتم ابن سینا اردیبهشت پانکچرشدم و با 30تا تخمک فقط پنج تا جنین تشکیل شد حالا واسه انتقال راستش تردید دارم که دکتر رو عوض کنم یا همون قبلی باشه اصلا تو این مرحله دکتر موثر هست؟ راستش من واسه مرحله قبل هم سه تا دکتر عوض کردم که همسرم مخالف هست و میگه اینجوری فقط داری استرس رو زیاد میکنی و خدا باید بخواد دکتر تو این مشکل خیلی تاثیر گذار نیست چون همشون یکسری داروها و کارهای روتین رو میکنن حالا به نظر شما چکار کنم؟راستش بدجوری استرس دارمتصویر: /images/smilies/new/crying.png

منم میگم دکترتو عوض نکن برا انتقال که دیگه چیز خاصی نیست همش پنج دقیقه طول میکشه توکلت به خدا باشه
ایشالا دست دکتری که انتقال میده خوب باشه و خودتم خیلی دعا کن و خواست خدا هم باشه حتما میشه
من کلا سه تا تخمک داشتم که دوتاش جنین شد خیلی ناامید بودم گفتم منکه دیگه جنین فریزم ندارم هیچی به هیچی اما خدا خواست و یدونه از جنینا برام موند 
توکل کن به خدا استرس نذاشته باش هرچند میدونم که خیلی سخته خیلی

(امروز ۱۲:۵۳ عصر)'SADAF.N' نوشته است:  سوده جون شما چقدر بعد از اقدام رفتید؟ آخه همه به من میگند 6 ماه کمه، تا 1 سال صبر کن و از این حرفا. ولی اگر بخواد احتمالش صفر باشه دیگه چه صبر کردنی.....تصویر: images/smilies/sad.gif

صدف جان من اشتباه کردم یکسال منتظر موندم بعد همسرم رفت ازمایش داد که فهمیدیم کلا اسپرم صفر هست و باید از بیضه نمونه برداری بشه
حالا شما همسرت که اس صفر نیست خداروشکر نظر منو میخوای برو با دکتر حسینی مشورت کن با خداست واقعا پول دوست نیست مثل بعضیا درست راهنمایی میکنه
ما که دقیقا وضعیت همسرتو نمیدونیم باید دکتر تشخبص بده با توجه به سنتم تکلیفتو زودتر بدونی بهتره من ۲۵ سالگی دوماه بعذ عروسیم استارت زدم خدا الان که ۲۸ سالمه بهم بچه داد 
خدا میدونه که این پروسه چقدر طول میکشه
با آرامش و توکل کارتو دنبال کن
شما میدونید که همسرت اس داره ولی ما تا وقتی بیضه رو باز نکزدن اینم نمیدونستیم

(امروز ۱۲:۴۲ صبح)'سابرینا' نوشته است:  بچه ها لطفا جواب منم میدید؟ سوالمو پرسیدم درباره دکتر کشاف و هزینه ای وی اف کلینیک نوید

من نمیدونم گلم وگرنه حتما راهنمایی میکردم

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ۱ مرداد ۹۸ همسرم بهترین هدیه تولد زندگیشو گرفت و جواب آزمایشم مثبت شد.
نقل قول
 سپاس شده توسط سابرینا
دیروز, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #1505
(۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ عصر)'soudeh312' نوشته است:  سلام به همه 
راستش خیلی حرف برای گفتن دارم ولی گفتنش خیلی سخته!
بالاخره خدا هم برای ما خواست و ی کنجد عسلی بهمون هدیه داد.
خدا خودش میدونه که هیچوقت از یادتون غافل نشدم امیدوارم دعاهام برای همتون براورده بشه مخصوصا دنیای عزیزم که کوه صبر و بردباری هست.
در مورد میکرو هر کی هر سوالی داشت هرچقدرم زیاد با جون و دل هرچی بدونم براش توضیح میدم.
من کلا سه تا تخمک داشتم دوتا جنین شد و یکیش برام موند 
خواهش میکنم برای سلامتی این هدیه با ارزش برام دعا کنید 
خیلی سخت بدستش اوردم خیلی سخت.

سلام سوده جون خییییلی تبریک میگم.عزیزم تعداد اسپرم همسر من8میلیون هست و دکترش پیشنهاد میکرو داده.من خودم بخاطر واژینیسموسی که قبلا داشتم هنوزم از معاینه و اینجور چیزا کمی میترسم.برام عکس رنگی نوشتن خیلی درد داره؟؟؟و کلا این میکرو روندش چطوری بود؟برای شما چقدر زمان برد؟ درد هم داشت؟ مراحلش چطوریاس؟ میشه یه توضیحی بدی و اینکه اگه موردی هست که فکر میکنی لازمه حواسم بهش باشه بهم بگی ممنون میشم.

نقل قول
امروز, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #1506
صدف یکی از دوستامون شوهرش واریکوسل داشت و وقتشم نداشت بره عمل کنه ولی رفته بوده باشگاه بهش الکارنتین و مکملای دیگه داده بود برای ورزش بدون عمل زنش باردار شد بی بی چکش مثبت شده بوده باورش نمیشده چون اصلا امکان بارداری نداشته بچشونم دختره 
 صبر کن ای وی اف مرحله ی ناامیدیه ماست از همه چی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام