• آرایشگاه گیوا
  • مهناز

روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...

۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #1331
RE: روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...
سلام دوستان من جواب هیسترومو گرفتم و به دکتر نشون دادم و گفت خدارو شکر مشگلی نیست و میتونی کارای انتقالتو شروع کنی و ولی من گفتم که بعد از عید به امید خدا انجام بدم
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان96 ، اتيشپاره ، soudeh312 ، لیزا ، مامان جون آینده ، pichak2014 ، سراب
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #1332
ایشالله خیر باشه شیرین جون..
حالا امروز من تو وب سایت یکی از پزشکان طب سنتی دیدم نوشته که خانمی بعد از آی یو ای ناموفق بعد از شش سال به ایشون مراجعه کردند و ایشان مزاج شو اصلاح کرده و بلافاصله با گذشت سه ماه طبیعی باردار شده عکس نوزاد را انداخته بود و نوشته بود که تا مزاج تون اصلاح نشه هزاربار آی وی اف و آی یو آی کنید بی نتیجه است.
حالا خدارشکر همه مردم مملکت مزاج هاشون اصلاحه خواسته و نخواسته باردار میشن فقط ما هستیم که باید مزاجمون هم اصلاح کنیم تا آی وی اف مون هزاربار بی نتیجه نشه :- عصبانی و خشمگین!

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛  وزن فعلی از 57.500 به 56.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 95 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، آیسان96 ، مامان جون آینده ، soudeh312 ، لیزا ، shirin joon ، اتيشپاره ، artatam ، morning glory ، TiTi 92
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۷ ۰۴:۴۱ عصر توسط لیزا.)
ارسال: #1333
تغییر مزاج چیه؟ یعنی داروی گیاهی میدن؟
آخه من شنیدم که خیلی از این داروها توش ترکیبات شیمیایی داره ، و الکی به عنوان داروی گیاهی میدن به مردم. 
آدم نمیدونه به کی اعتماد کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، pichak2014
  • تقی زاده
  • پیانو
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #1334
این دکتر طب سنتی که من دنبال میکنم رییس اتحادیه شون هست و کلا با بخور و نخور کار میکنه
مثلا صبح ها خاکشیر، لیموترش.. و چیزهای طبیعی از این دست تجویز میکنه بادمجون نخور بادام بخور.. شیمیایی تو کارش نیست..
ولی خب باید توصیه هاشون کاربردی باشه دیگه. اینکه اصلا مرغ لب نزنید بلدرچین بخورید. اینکه اصلا دو تا گوشت را تحت هیچ شرایطی غاطی نکنید یا گوسفند یا گوساله یا مرغ. اینکه از شیر گوسفند و مشتقاتش نخورید فقط گاو.. خوب اینها واقعا در طولانی مدت قابل اجرا نیستند.
فکر کن رفتی خونه کسی بهش بگی من مرغ نمیخورم عزیزم فقط گوشت گوسفند و از سبزیجات هم فقط سبزی خوردن! چایی هم برام نیار آب هویج یا آب گوجه بیار.. صد جور ادا.. یا ساعت خواب و بیداری ت سر طلوع و غروب آفتاب و اذان ها نباشه!
والله مگه بیکاریم هر زمان وقت گیر بیاریم و شارژمون تموم بشه یه خواب کوتاه داریم..
من لجم از این میگیره که دوستمون کمک جمع میکنه برای معتادهای شیشه ای سمت زاهدان که تو کپر گرسنه زندگی میکنند ولی مش سرشون و مواد شون ترک نمیشه.. و نوزادهای مریض معتاد 6 ماه به 6 ماه، 9 ماه به 9 ماه زاییدن باید هزینه بدیم بزرگ شون کنند! ما اگر طبع مون جابجا باشه و جای هویج مثلا خیار خورده باشیم باردار نشیم. اونها اگر تا خرخره مواد میزنند و شیشه و فلان می کشند روی قدرت باروری شون بی تاثیره.

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، اتيشپاره ، آیسان96 ، artatam ، soudeh312 ، morning glory ، marjantt ، shirin joon
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #1335
بچه های تاپیک مامانهای در انتظار کجاعیییین؟
ما که رفتیم تا بعد عید. شما در چه حالید مامانهای مامانی؟

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، soudeh312 ، shirin joon
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #1336
(۱۴-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ صبح)'pichak2014' نوشته است:  ایشالله خیر باشه شیرین جون..
حالا امروز من تو وب سایت یکی از پزشکان طب سنتی دیدم نوشته که خانمی بعد از آی یو ای ناموفق بعد از شش سال به ایشون مراجعه کردند و ایشان مزاج شو اصلاح کرده و بلافاصله با گذشت سه ماه طبیعی باردار شده عکس نوزاد را انداخته بود و نوشته بود که تا مزاج تون اصلاح نشه هزاربار آی وی اف و آی یو آی کنید بی نتیجه است.
حالا خدارشکر همه مردم مملکت مزاج هاشون اصلاحه خواسته و نخواسته باردار میشن فقط ما هستیم که باید مزاجمون هم اصلاح کنیم تا آی وی اف مون هزاربار بی نتیجه نشه :- عصبانی و خشمگین!

سلام عزیزم
این واقعا درسته .منم دوتا از اشناهامون مزاجشونو ک تغییر دادن ...نتیجه گرفتن ..شمام امتحان کنین
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، pichak2014
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۰۸:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۸:۱۵ عصر توسط Ladyjooon.)
ارسال: #1337
بچه ها برای iui چکار باید انجام بدیم؟ چه قرص ها و آزمایش هایی نیاز؟ من الان دوره چهارم قرص لتروزول ام یک دوره هم کلومیفن خوردم. خسته شدم می خوام iui کنم. الان روز پنجم سیکل ام. از سوم هم لتروزول خوردم. می تونم این ماه iui کنم؟ هر دومون هم سالمیم ولی نشدتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، pichak2014 ، shirin joon
۲۹-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #1338
لیدی جون آی یو آی چیز خفنی نیست و فکر نکن قراره اذیت بشی. اما اینکه چه دارویی مصرف کنی و چکار کنی بستگی به نظر و تشخیص پزشک داره.
معمولا سیکل به این شکله که یک عکس رنگی جهت تشخیص انسداد - یک آزمایش هورمونی - یک آزمایش ژنتیک - یک آزمایش ایمنی انعقادی - سونو واژینال برای بررسی های دقیق لازم دارید.
بهتون دارو میدن. داروها به اندازه آی وی اف تهاجمی نیست.
زمان انجام آی یو آی و مشخص شدن نتیجه هم کوتاهه. اما اگر منظورتون نوع داروهاست برای افراد مختلف متفاوته و من هم نمیدونم.

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، shirin joon ، soudeh312
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام