• مهناز
  • آرایشگاه گیوا

روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...

دیروز, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #1291
RE: روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...
دنیا جان اینهمه صبر کردی این دوماهم روش عوضش مطمئن شو کاری نمونده که بخوای قبل بارداری انجام بدی مثل درست کردن دندون و انجام کار خاصی تو خونه و تغییراتی چیزی
بچه ها هرچی بیشتر این پروسه بچه دار شدن طول میکشه تمایلم هم نسبت به بچه داشتن داره کمتر و کمتر میشه Sad

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ؟!!! 
نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان96 ، lady.setareh66 ، سراب ، پروانه ابریشم ، pichak2014 ، shirin joon ، اتيشپاره
دیروز, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #1292

پیش متخصص زنان و غدد برو همزمان به نظرم
من این مشکل داشتم تو مجردی 10 سال قرص خوردم یک سال قبل ازدواج دکتر گفت ذگه قرص نخور
بعد دوبار باردار شدم خواهرم همین طور
برای تبلی تخمدان مخصص غدد بهتره
برای بارداری زنان

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط 71aroosak ، سراب ، pichak2014 ، shirin joon ، maraal
دیروز, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #1293
ممنونم نازگل جون پیش اینا برم برای شوهرمم ازمایش مینویسن ؟یا باید خودش جدا بره

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
  • اساطیر
دیروز, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #1294
دنیا جان بزار از تجربه خودم بگم...چون بیمارستان مهر و سه شنبهایی احتمالا دکتر خانم دکتر انصاریه...خیلی دکتر خوبیه و دستش هم خیلی عالیه ولی بینهایت خونسسسسسسسسسسسرده... و تعداد مریضاشم زیاده دیگه بدتر...ماماهشم بدتر از اون خونسرد و سهل گیر هستند....همیشه خودت هم همهم مواردو باهاش چک کن...من بارداری ای وی اف در سن 39 سالگی یه بارم فشارمو چک نکرد..خودم چک کردم و بهش گفتم و پیگیری و بعدش قرص ضد فشارخون میخوردم...در مورد انتقال هم همینطور خیلی خیلی خونسرده...ولی گه بدنت اماده نیست بهتره صبر کنی و عیدها هم خانم دکتر میره دیدن خانواده اروپا و اینکه پروسه انتقال و بعدش خیلی مهمه و ممکنه هزارتا چیز پیش بیاد بهتره که بعد از عید باشه

خدا با شماست، هر جا که باشید، به موقع می رسه...
خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، pichak2014 ، shirin joon
دیروز, ۱۲:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۲:۴۵ عصر توسط lady.setareh66.)
ارسال: #1295
دوستان سلام
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم
میشه لطفا دکتر اورولوژ خیلی خوب تو تهران معرفی کنین؟؟
صاحب کشاف رو رفتیم که بدون سونو گرافی می گفت واریوکسل و عمل بعد رفتیم پیش امیرجنتی اون گفت نه واریکوسل نیست سونو رنگی هم نوشت و نبود
ولی نتیجه نگرفتیم ازش
دنبال یه نفر سوم میگردم که خیلی خوب باشه نظر اون رو هم ببینیم چیه. بهم سید جلیل حسینی رو معرفی کردن. کسی میدونه چطوره؟
ممنونم میشم اطلاعاتی اگه دارین بدین

(امروز ۱۱:۴۳ صبح)'soudeh312' نوشته است:  دنیا جان اینهمه صبر کردی این دوماهم روش عوضش مطمئن شو کاری نمونده که بخوای قبل بارداری انجام بدی مثل درست کردن دندون و انجام کار خاصی تو خونه و تغییراتی چیزی
بچه ها هرچی بیشتر این پروسه بچه دار شدن طول میکشه تمایلم هم نسبت به بچه داشتن داره کمتر و کمتر میشه Sad

چه جالب
من حریص تر و افسرده تر شدم حالا

نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، shirin joon ، اتيشپاره
دیروز, ۰۳:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۳:۲۶ عصر توسط pichak2014.)
ارسال: #1296
ستاره جان تو همین تاپیک سرچ کن بچه ها خیلی دقیق توضیح دادند راجع به اورولوژی مردان، تا جایی که من یادمه: جلیلی و آیت و معرفی کردند که خوب هستند. از نوروزی و پویا هم به شدت اجتناب کنید.

شیمشاه جان مرسی از توضیحات خوبت. ولی من سریعتر باید انتقال بدم چون ممکنه خیییییلی خیلی زیاد.. که نگیره و دباره بخواهیم وارد آی وی اف بشیم. میخواستم از بیمه امسالم استفاده کنم،بیمه سال بعد بمونه برای آی وی اف سه باره مون..

عروسک جان، برو پیش متخصص زنان ولی متخصص خوب! که الکی وقت تونو نگیره، همزمان پیش غدد برو. همه چیز ایشاللهه روبراهه. اگر خودت درخواست بدی برای همسرت هم آزمایش SPERM ANALYSIS یا سمن آنالیز می نویسه. غدد را باید خودش بره.

من و امیر بهم انرژی می دیمHeart

قد: 160؛  وزن فعلی: 56
درصد امید : 80 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط 71aroosak ، shirin joon ، اتيشپاره
دیروز, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #1297
(امروز ۱۲:۴۲ عصر)'lady.setareh66' نوشته است:  دوستان سلام
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم
میشه لطفا دکتر اورولوژ خیلی خوب تو تهران معرفی کنین؟؟
صاحب کشاف رو رفتیم که بدون سونو گرافی می گفت واریوکسل و عمل بعد رفتیم پیش امیرجنتی اون گفت نه واریکوسل نیست سونو رنگی هم نوشت و نبود
ولی نتیجه نگرفتیم ازش
دنبال یه نفر سوم میگردم که خیلی خوب باشه نظر اون رو هم ببینیم چیه. بهم سید جلیل حسینی رو معرفی کردن. کسی میدونه چطوره؟
ممنونم میشم اطلاعاتی اگه دارین بدین

(امروز ۱۱:۴۳ صبح)'soudeh312' نوشته است:  دنیا جان اینهمه صبر کردی این دوماهم روش عوضش مطمئن شو کاری نمونده که بخوای قبل بارداری انجام بدی مثل درست کردن دندون و انجام کار خاصی تو خونه و تغییراتی چیزی

چه جالب
من حریص تر و افسرده تر شدم حالا

ستاره جون دکتر حسینی خیلی خوبه حتما برو پیششون 

برام دعا کنید بقیه ش هم به خوبی پیش بره ممنون Heart
تاریخ نامزدی: ۱۳ اسفند ۹۴
تاریخ عروسی: ۱۸ آذر ۹۵
تاریخ مادر شدن: ؟!!! 
نقل قول
 سپاس شده توسط shirin joon
دیروز, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #1298
سلام دختراااا
خوبین ؟ منم خوبمتصویر: /images/smilies/new/angel.png

شاید باورتون نشه ولی این دو هفته به اندازه دو ماه برام داره میگذره. چشم انتظاری خیلی سخته.

امیدوارم همگیمون عاقبت بخیر بشیم و راضی به آنچه که برامون رقم زده شده باشیمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

می دونه که چقدر دوستش دارمتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
 سپاس شده توسط shirin joon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام