• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...

دیروز, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #921

RE: روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...
(امروز ۱۱:۵۴ صبح)'TiTi 92' نوشته است:  ساراجون خوبم ... منتظرم روزها بگذره برم آزمایش بدم تکلیفم مشخص شه برگردم به زندگی عادی . هفته دیگه معلوم میشه
هر روز آمپول پروژسترون دارم که خیلی جاش درد می گیره .
کلا خسته شدم از این پروسه مسخره . چند تا بلا ملا هم سرم اومده همش می گم این چه غلطی بود من کردم Smile اصلا عین چی پشیمونم Smile بچه می خوام برا کجام .

دور از جونت مامان خانمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
احتمالا به شیرینی های نی نی داری که فکر کنی خیلی از دردات یادت می ره عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif 
امیدوارم این روزهات به خوبی و خوشی و سلامتی بگذره و به زودی زود هم همه چیز قطعی شهتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به دست بیاورید؛ کسی نمیتواند به آنها توهین کند
اگر کسی چیزی بر خلافشان بگوید عصبانی نمیشوید؛
یا میخندید یا به فکر فرو میروید...
نقل قول
دیروز, ۱۱:۴۵ صبح
ارسال: #922
(دیروز ۰۹:۲۸ عصر)'mahsaa1372' نوشته است:  آیلین جان قضیه اینه ک ما بیمه نیستیم،،،تصویر: images/smilies/exclamation.gif
سلامت فقطتصویر: images/smilies/confused.gif
خودمو و شوهری شد540,

همون دیگه منم ندارم. آزمایشی که چند وقت پیش برای قبل از اقدام دادم 300 شد با آزمایشی که برای شوهرم نوشت شد 350. حالا هورمونیم نبود. ببین من دیروز باز بعد از نزدیکی خونریزی کم داشتم. دیگه باید برم کولپوسکوپی تصویر: /images/smilies/new/sad.png برا همینم باز این ماه احتمالا اقدام نمیکنم اصلا ترشح ندارم اصلا خارش سوزش ندارم. دفعه پیش اصلا خون نیومد. ولی دیروز بازم زیاد بود تصویر: /images/smilies/new/crying.png خیلی ناراحتم. دکترمم که گفت زخم نداری من نمیدونم این چه وضعشه آخه اوف

تورو دیدم خدا خندید من از عشق تو حظ کردم
با تو من کل دنیا رو تو یک لحظه عوض کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsaa1372
دیروز, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #923
بچه ها سلام
خوبین
یه چیز عجیبی شده
من موعد تخمک گذاریم اصلا ترشح ندارم ولی یه 4-5 روزبعدش تا یه هفته بعدش ببخشید ترشحاتم زیاد میشه خیلی
مگه از نشونه های تخمک گذاری نیست ترشح؟؟ چرا اینجوری شدم من؟
نقل قول
  • بیکیوت
دیروز, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #924

(امروز ۰۱:۵۰ عصر)'lady.setareh66' نوشته است:  بچه ها سلام
خوبین
یه چیز عجیبی شده
من موعد تخمک گذاریم اصلا ترشح ندارم ولی یه 4-5 روزبعدش تا یه هفته بعدش ببخشید ترشحاتم زیاد میشه خیلی

سلام عزیزم
مرسی شما خوبی؟
آیا داروی خاصی می خوری؟
چطور مطمئنی که ترشح تخمک گذاریت هست که کم شده و مثلا تایم تخمک گذاریت جابجا نشده؟
آیا استرس نداشتی؟ رژیم غذاییت تغییر نکرده؟ مسافرت نرفتی؟ (از جهت جابجا شدن تخمک گذاری)
الان چند دوره هست که همچین اتفاقی افتاده؟

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به دست بیاورید؛ کسی نمیتواند به آنها توهین کند
نقل قول
 سپاس شده توسط lady.setareh66
دیروز, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #925
 ایلین جونم قطعا اگه دکترت گفته واسه زخمت نیس دگ..
با ترشحاتت خون میبینی یا جدا¿¿
اگه اونجایی ک من گفتم بهت باشه(پایین ترین قسمت واژنت)ک تو رابطه فوق العاده احساس سوزش میکنی،،ک این مسئله هم واسه وجود عفونته..
از اون موقع ک دکتر بهت گفته زخم و عفونت داری خوت میبینی یا از اول ازدواجت اینطوری بودی؟

ا

خدا جونم امیدم فقط ب خودته..
 دوس جونیا اگه میشه برام ی صلوات بفرستید ک ب زودی اتفاق خوبه برام بیفتهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto
دیروز, ۰۱:۴۶ عصر
ارسال: #926
(امروز ۰۲:۰۱ عصر)'Rosee' نوشته است:  
(امروز ۰۱:۵۰ عصر)'lady.setareh66' نوشته است:  بچه ها سلام
خوبین
یه چیز عجیبی شده

سلام عزیزم
مرسی شما خوبی؟
آیا داروی خاصی می خوری؟
چطور مطمئنی که ترشح تخمک گذاریت هست که کم شده و مثلا تایم تخمک گذاریت جابجا نشده؟
آیا استرس نداشتی؟ رژیم غذاییت تغییر نکرده؟ مسافرت نرفتی؟ (از جهت جابجا شدن تخمک گذاری)

سلام عزیزم
نه من مطمئن نیستم اصلا که این همون ترشح هستش ولی الان دو ماهه و مخصوصا این ماه که روز تخمگ گذاریم خشک خشک بودم ولی مثلا الان که 7 روز مونده به پری ببخشید اون ترشح های سفیده تخم مرغی رو دارم
آخه تایم تخمک گذاری نهاین یکی دو روز میتونه جابجا شه نمیفته یهو 7 روز مونده به دوره جدید که
نه رژیم غذایی و سفر نبوده ولی استرس خوب مگه میشه نداشت تو این وضع و اوضاع
بعد درد هم دارم زیر دلم میگیره ول می کنه همشتصویر: images/smilies/sad.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Rosee
دیروز, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #927

(امروز ۰۲:۴۶ عصر)'lady.setareh66' نوشته است:  
(امروز ۰۲:۰۱ عصر)'Rosee' نوشته است:  
(امروز ۰۱:۵۰ عصر)'lady.setareh66' نوشته است:  'lady.setareh66' pid='7543858' dateline='1534843245'

سلام عزیزم
مرسی شما خوبی؟
آیا داروی خاصی می خوری؟

سلام عزیزم
نه من مطمئن نیستم اصلا که این همون ترشح هستش ولی الان دو ماهه و مخصوصا این ماه که روز تخمگ گذاریم خشک خشک بودم ولی مثلا الان که 7 روز مونده به پری ببخشید اون ترشح های سفیده تخم مرغی رو دارم
آخه تایم تخمک گذاری نهاین یکی دو روز میتونه جابجا شه نمیفته یهو 7 روز مونده به دوره جدید که
نه رژیم غذایی و سفر نبوده ولی استرس خوب مگه میشه نداشت تو این وضع و اوضاع
بعد درد هم دارم زیر دلم میگیره ول می کنه همشتصویر: images/smilies/sad.gif

پس بذار ببینی کی پریود می شی... شاید پریودت جابجا شده باشه... چون قبلشم میگی خشک بودی (که میفته توی تخمک گذاریت) از علائم قبل از تخمک گذاریه... یعنی بخوام به ترتیب بگم، اول خشک شدن هست بعد مرطوب و سفیده تخم مرغی و در ادامه غلیظ و چسبنده و باز کم و خشک و بعدش هم پریود...
دردت هم می تونه مال تخمک گذاری باشه...
به نظر من که چیز زیاد مهمی نباید باشه... من خودم تا حالا مطلبی در این زمینه ندیدم که تغییر زمان ترشحات خیلی مهم باشه...

اینو از یک سایت گرفتم (این عوامل رو چک کن):
باید خاطر نشان کرد که عوامل زیر نیز می‌توانند بر روی میزان و غلظت ترشحات واژن تاثیر گذارند:

عفونت واژن یا بیماری‌های مقاربتی
هیجان جنسی
استفاده از روان کننده‌ها در طی مقاربت
جراحی دهانه رحم
تغییرات آب و هوا
غذاهای مختلف
استرس

اینم یه جا دیدم برای خودم جالب بودتصویر: images/smilies/smile.gif گفتم بذارم همه استفاده کنیم:
ظاهر: خشک، نمناک و چسبنده نشانه حداقل و منسجم و مرطوب نشانه حداکثر احتمال باروری است.
غلظت: مخاط رقیق‌تر نشانه باروری و غلیظ‌تر نشانه کاهش احتمال باروری است.
رنگ: رنگ مخاط از سفید تا شفاف متفاوت است. موکوس یا ترشحات شفاف، نشانه نزدیکی زمان تخمک گذاری است.
انسجام: اگر مخاط در بین انگشتان دست تا حدی کش آمد و چسبناک بود احتمال باروری بیشتر می‌گردد. 

نقل قول
 سپاس شده توسط lady.setareh66
دیروز, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #928
(امروز ۰۲:۱۴ عصر)'mahsaa1372' نوشته است:   ایلین جونم قطعا اگه دکترت گفته واسه زخمت نیس دگ..
با ترشحاتت خون میبینی یا جدا¿¿
اگه اونجایی ک من گفتم بهت باشه(پایین ترین قسمت واژنت)ک تو رابطه فوق العاده احساس سوزش میکنی،،ک این مسئله هم واسه وجود عفونته..
از اون موقع ک دکتر بهت گفته زخم و عفونت داری خوت میبینی یا از اول ازدواجت اینطوری بودی؟

دقیقا همونجاست که میگی. نه بعدش که خودمو میشورم با دستمال خشک میکنم همون ناحیه لکه ی کمه خون دیده میشه رو دستمال. ولی دفعه قبل گفت عفونت نداری. ولی حس میکنم کلا بدن من اون حالت ارتجاعی و مرطوبشو از دست داده. خشک شده انگار. و اینکه الان تقریبا 6-7 ماهه اینجوریم. قبلش نبودم. نمیدونم شاید استفاده از کان به مدت طولانی این بلا رو سرم آورده. از طرفی میبینم بدنم خشکه با ژل بی ژل همه جوره خون میاد و چند وقته واقعا اذیت میشمو حس کشش و سوزش دارم. دیگه برم کولپوسکوپی بهتره. فقط اینکه زنگ زدم یه مطب گفتن دور و بره 300 هزینشه. زنگ زدم بیمارستان پارس رشت میگه بستگی به نظر دکترتون داره یه مدلش 2 میلیونه یه مدلش 5 میلیون تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/surprised.png عجیبه قیمتش یکم

تورو دیدم خدا خندید من از عشق تو حظ کردم
با تو من کل دنیا رو تو یک لحظه عوض کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsaa1372
دیروز, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #929
وای چ زیاااادتصویر: images/smilies/exclamation.gif

منم ک میگم واسه همون خشکی واژنته اخه خیلی جاها دیدم ک نوشته بودن ی علت خون بعد رابطه خشکیه...

خدا جونم امیدم فقط ب خودته..
 دوس جونیا اگه میشه برام ی صلوات بفرستید ک ب زودی اتفاق خوبه برام بیفتهتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام