• گل سنتر
  • تشریفات صدف

روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...

دیروز, ۰۲:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۴۸ صبح توسط Aryyyyy.)
ارسال: #371
RE: روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...
طناز بدجوری به دلم افتاده که به زودی میای و خبر بارداری ات و میدی.
50 درصد شانس خیلی خوبیه،خیلیا با کمتر از این هم باردار شدن،اینقدر نا امید نباش دختر.
بچه ها همه تون مامان میشن بعد میاین از شب زنده داری ها و اذیتای نی نی گله و شکایت میکنین.
قبلا گفتم یکی از دوستان من 5 سال روند بارداری اش طول کشید ولی به لطف خدا باردار شد و الان هم نی نی اش صحیح و سالمه،چند روز پیش که دیدمش از بی خوابی های نی نی اش گله داشت و میگفت بعضی وقتا اینقدر اذیتم میکنه که میشینم گریه میکنم و میگم خداااا اخه مگه من چه گناهی کرده بودم كه دارم تقاصشو پس ميدم؟خخخخخختصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

من عاشق همسرم هستمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، pichak2014 ، TiTi 92 ، آیسان96 ، بارون*
دیروز, ۰۸:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۹:۰۱ صبح توسط pichak2014.)
ارسال: #372
وای طناز عزیزم چقدر خوب شد غلظت خون داری Big Grin ای الهی که با همین غلظت خونت رفع بشه طبیعی تو فاصله رفت و آمدها باردار بشی بحق همه متولدین ماه شعبان! زود زود ازین تاپیک شوتت کنیم بیرون بری تاپیک سه ماه دوم بارداری Big Grin
آتیشپاره عزیزم، من یه پیشنهاد براتون دارم، ببین اگر سمت غرب تهران راحت رفت و آمد میکنی یه سر برو بیمارستان لاله، دقیق خیابون کناری میلاد نور را بگیر برو اسمش صدا و سیماست. میرسی به لاله. اونجا پزشک های معروفی هستند که من موقعی که بیمارستان لاله بستری بودم، برای ویزیت روزانه با ویلچر میبردنم. اولا که بخش آی وی افش جداست از بخش مثلا بستری ها، در یک ساختمان دیگه همکفه. بعد هم والله انتظارش برای ویزیت پزشکها، از انتظاری که توی مطب همون پزشک باید می کشیدیم کمتره. ویزیتشم کمتره یه سری هزینه های جانبی مثل سونوگرافی هاشم کمی کمتره. دیگه خیلی نامه ببر و بیار نداره.
راستی یادم رفت مشکل شما ناشی از چی بود؟

dfi اگر DNA fragmentation منظورتونه، مال امیر نرمال بود. یعنی توی رنج خوبش بود. مساله شکست دی ان ای نداشت. تا جاییکه یادم میاد مثلا زیر 17 درصد نرمال بود امیر 12 درصد بود. مشکل واریکوسل هم نداره، کوفتی معلوم نیست مساله چیه.. پیدا شدن مشکل خودش نصفه درمان! حتی بیشتر.

منم دیروز رفتم پزشک زنان، وقتی پرونده رو دید و گفت مشکل چیه؟ گفتم اینطوری این ماه پریود نشدم، چشمای پیرزن طفلی یه برق جوونی دوید توش اصلا از جاش عینهو فنر پرید گفت من اگر جای تو بودم تو اوج ناامیدیها یه آزمایش بارداری هم میدادم. من بیشرفم زدم توی ذوقش درجا گفتم اوناهاش دادم منفی. عین بی شعورها، نه اینکه حالا بیشعور باشمها بغض بود تو گلوم نمیتونستم مثل آدم جمله بگم.
خلاصه گفت بنظرم این آزمایش ها و معاینه ات نشون میده خیلی سالم تر ازونی هستی که مشکلی باشه و خیلی عجیبه که پریودت بعد از سالها یکبار به تعویق افتاده. بنظرم تا پنجشنبه هم مشکلت رفع میشه. علایم بارداری هم نداری در معاینه. بهرحال این سونو و آزمایشات را انجام بده. اما فاکتوری که توی آزمایشاتم گفتم براش جای تعجب داشت. گفت خدای نکرده ممکنه مشکل وخیمی ایجاد شده ولی بعیده ناگهان چنین چیزی بروز کنه. خودمم سکته نکردم تا الان چون مطمئنم آزمایشگاه اشتباه کرده.
حالا تا پنجشنبه که آز بدم و بعدتر که آزو بگیرم. توکل به خدا.. راستی یه پزشک اورولوژی هم برای همسرم معرفی کرد به اسم دکتر رازی! کسی این دکتر رازی رو میشناسه؟

من و امیر بهم انرژی می دیمHeart

قد: 160؛  وزن فعلی: 56
درصد امید : 80 درصد

نقل قول
دیروز, ۰۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۳:۰۴ عصر توسط TiTi 92.)
ارسال: #373
(دیروز ۱۱:۱۵ عصر)'اتیشپاره' نوشته است:  باید روی گزینه مطب هم فکر کنم !
چیزی که تو دفترچه رویان نوشته بود برای زیر ۳۵ سال احتمال ای وی اف مثبت نزدیک ۲۰‎٪-۲۵‎٪ هست.
ولی سن خیلی مهمه
تعیین جنسیت واسه فرزند اول بی معناست، ۳-۴ تومن اضافه تر برای چیزی هزینه کنی که صدر در صد جواب نمیده
تصویر: images/smilies/exclamation.gif

رویان احتمالا آمار خودش رو گفته ! بیشتر از این هم ازش انتظار نمیره تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
طرازی فکر کنم آمار میانگین خودش رو بهم گفت . البته گفت مثلا یه ماه می بینی ۹۰ درصد مریضام مثبت میشن . یه ماه ۲۰ درصد .
هر کیسی فرق داره واقعا . 

.
دنیاجون چرا گفتی خوبه غلظت خون دارم ؟ از این نظر که ممکنه رفع شه و بعدش باردار شم ؟؟ آخه مشکل که از من نیست از همسرمه Sad من خداییش بدنم مثل ساعت کار می کنه اگه اون مشکل نداشت تا الان ۱۰ بار حامله شده بودم Sad
.
باورم نمیشه DFI همسرت انقدر خوبه و بعد تو انقدر ناامیدانه در موردش حرف می زدی !!!!
می دونستی اصلا تو ای وی اف دیگه تعداد و تحرک و چه می دونم مورفو ملاک نیست . ملاک فقط و فقط دی اف آیه !!! واای ۱۲ عالیه !!!!!!
گرید جنین هم به همین موضوع ربط داره .
من مطمینم دوباره آی وی اف کنی حتما می گیره . اون دفعه هم فکر کنم چون تعداد تخمک هات خیلیییی زیاد شده بود کیفیتشون رو از دست داده بودن و برای همین جنین انقدر کم تشکیل شد .
امیدوار باش دیگه Smile

.
اری جون ممنونم ازت .... من قول می دم اگه نی نی دار شم هرگز از شب بیداری و بقیه چیزاش گله نکنم Smile

Maybe a mother
.
Waiting for a miracle  تصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Aryyyyy ، اتيشپاره ، آیسان96
دیروز, ۰۶:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۶:۰۵ عصر توسط اتيشپاره.)
ارسال: #374
مشکل ما نیز در ابتدای امر کمی و کم تحرکی و مورفولوژی کم اسپرمهای همسر جان بود ، همینطور هورمون fsh هم به دلیل مصرفی ی سری دارو های استروئیدی از حد نرمال کمتر بود
به مدت سه ماه داروی هورمونی گرفت قرص پنتوکسی فیلین وتاموکسیفن . در بین مصرف و دو هفته بعد از اتمام داروها ، آز اسپرم داد. یکی از یکی بهتر شد . طوریکه در اخرین اسپرموگرام ۶۰ میلیون اسپرم اما با مورفولوژی و حرکت ضعیف مشاهده شد. دکتر برای اینکه حرکت اسپرم خوب بشه ی داروی تقویتی موتیلیتی بوست داده. تو اردیبهشت باید بره دکترش ، ببینیم اثر گذاشته یا نه. DFI هم در سطح خوب بود ( عددش یادم نیست و حس پاشدن ندارم‌ Big Grin)
واریکوسل گرید ۲ داره ولی با دوتا پزشک مشورت کردیم نظرشون این بود که با عمل کردن حتما حتما مشکل حل نمیشه و نظرشون بر عمل نبود.
در بچگی هم اوریون گرفته اما درمانش کردن و کلا یکمی وضعیت بی ضه هاش ضعیفهتصویر: images/smilies/sad.gif
خودمم  تو بررسبهای اولیه مشکلی نداشتم

من يك بانوي قوي هستم.

چرخ بر هم زنم گر رِسم به مرادم 
تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92
دیروز, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #375
آتیشپاره جون الهی شکر ... چقدر خوب پس داره همه چی نرمال میشه . وقتی علت مشخص شه می شه رفعش کرد ....
اصلا دیگه چه نیازی به آی وی اف هست !
همسر من چقدر بدشانسه آخه ! آزمایش هورمونیش نرماله . واریکوسل هم نداره Sad پس چراااااااااا ؟؟؟؟ Sad

Maybe a mother
.
Waiting for a miracle  تصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره
دیروز, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #376
چه میدونم والا !! حرکتشون خوب بشه دیگه خیلی خیالمون راحت میشه. باز هم باید ازمایش بده تا ببینیم چه خبره
———————
بقول پیچک وقتی مشکل پیدا میشه نصف راه مشخصه و مسئله حل شده
توکل به خدا ایشالا درست میشه

من يك بانوي قوي هستم.

چرخ بر هم زنم گر رِسم به مرادم 
تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام