• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...

۲-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #1
روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...
به درخواست کاربرانتصویر: images/smilies/heart.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط nazli 97 ، اتيشپاره ، TiTi 92
۲-اسفند-۱۳۹۶, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: روش های بارداری غیر طبیعی مثل آی وی اف...
سلام. 
ممنون از ادمین عزیز که تاپیکو ایجاد کردن. دستتون درد نکنه.تصویر: images/smilies/heart.gif
خب ، کیا تجربه آی یو آی دارن؟
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92
۲-اسفند-۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #3
چه تاپیکی!!تصویر: images/smilies/cool.gif
هم خوشحال شدم هم ناراحت
خوشحالیم از اون جهت که خب بلاخره دور بر هم جمع میشیم و بهم دلداری میدیم ، از تجربیات تلخ و شیرین هم استفاده میکنیم.
ناراحتیم اینکه ی سری پیش فرض تو ذهنمون جا میوفته ، که شاید خوشایند نباشه. 
میدونین چی میخوام بگم ، من یکی از دوستانم که وارد این پروسه شد میگفت حتی جواب ازمایشهاشو نگاه هم نمیکرده و ی راست میبرده پیش پزشکش. اما من برعکس هنوز ازمایش نداده میرم با بدبختی خط دکترو میخونم . از تو نت در میارم که چی هست ، مربوط به چیه ، رنج نرمالش چقدره ، اگه بالا یا پایین باشه چه مشکلی هست ، و حتی میگردم ببینم درمانش چیه تصویر: images/smilies/sad.gif
ی جورایی بصورت فرسایشی دهن خودمو صاف میکنم تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: images/smilies/biggrin.gif
اما امیدوارم اینجا پر انرژی مثبت باشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png

حالا همه چی سر جاشهتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
 سپاس شده توسط nina_nina ، nazli 97 ، TiTi 92 ، 2015 ، pichak2014 ، .شکیبا. ، لیزا
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲-اسفند-۱۳۹۶, ۰۸:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ عصر توسط TiTi 92.)
ارسال: #4

من که فکرشم نمیکردم یه روز به همچین مسیری وارد بشم ولی امیدوارم در نهایت این تاپیک سرانجام خوشی برای هممون داشته باشه ...
ما بعد دو ماه اقدام خواستیم خفن بازی در بیاریم و همسرم آزمایش داد ( من که خودم قبلش چکاپ کامل رفته بودم ) که نتیجه خیلی بد بود و همه فاکتورا خیلی پایین و صفر بود و تعداد زیر ۱ میلیون . دکترا گفتن حتی آی وی اف هم نمیشه کرد .
آهان قبلش هم چند تا دکتر تشخیص واریکوسل داده بودن که بعد از سونو مشخص شد هیچی نیست . آزمایش ژنتیک هم خوب بود .
خلاصه ما با ناامیدی کامل رفتیم یه دکتر سرکوچه ای اونم چند تا دارو نوشت تا حداقل به یه حد آی وی اف برسه و تو رویان پرونده تشکیل دادیم تا پروسه ش طی بشه . ولی در کمال تعجب بعد از فقط دو ماه تعدادش ۲۰ برابر شد و چیزی نمونده به حد نرمال برسه !! تازه ۲ ماه زود بود و اصل آزمایش باید بعد ۳ ماه باشه . ما هم امیدوارم شدیم و تعداد داروها رو بیشتر کردیم و منتظریم تا آزمایش بعدی .....
.
در این حین که داشتیم روند درمانو پیگیری می کردیم و ناامید کامل بودیم من بدبخت هزار تا آمایش تکمیلی دادم . عکس رنگی انداختم که خوب بود همه چیزم .

.
کسی می دونه برای آی یو آی تعداد باید چقدر باشه حداقل ؟ کاش بشه به حد آی یو آی برسیم لااقل . چون خیییییییییلی ساده تر از آی وی افه .

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره ، nazli 97 ، 2015 ، (کژال) ، pichak2014 ، لیزا ، artatam
۳-اسفند-۱۳۹۶, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #5
سلام بچه ها ان شاءالله همه تون دامن تون سبز بشه به زودی و بیاین اینجا کلی جشن بگیریم...
بچه ها اصلا نا امید نشین...خیلی از دکترا رک حرف میزنن نامردن نمی گن دارن اعتماد و امید یه نفر رو خورد میکنن شما اون موقع مث من تو دهنتون بهشون فحش بدین و بهش فکر نکنین...
من آی یو آی کردم یه بار که خب نگرفت...می دونم چی میگین و چی حس دارین!

فاطمه هستم
خدایا شکرت
من و فندقم شدیم 40هفته که با همیم 
دختر گلم حالا تو بغلم ه..
دخترم الان یکساله که همدم مامانشهتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nazli 97 ، اتيشپاره ، pichak2014 ، لیزا
۳-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #6
(۳-اسفند-۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ عصر)'2015' نوشته است:  سلام بچه ها ان شاءالله همه تون دامن تون سبز بشه به زودی و بیاین اینجا کلی جشن بگیریم...
بچه ها اصلا نا امید نشین...خیلی از دکترا رک حرف میزنن نامردن نمی گن دارن اعتماد و امید یه نفر رو خورد میکنن شما اون موقع مث من تو دهنتون بهشون فحش بدین و بهش فکر نکنین...
من آی یو آی کردم یه بار که خب نگرفت...می دونم چی میگین و چی حس دارین!

فاطمه جان خدا نی نی تو برات نگه داره عزیزم. 
میتونم بپرسم مشکلتون چی بود که ای یو ای کردین؟ بعدش طبیعی باردار شدی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره ، لیزا ، artatam
۳-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #7

کسی آزمایش ذخیر تخمدان یا همون AMH داده بچه ها ؟

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014
۳-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #8

وووووای کاش کسی کارش به این مرحله نکشه
من خیلی دیگه ناامیدم. نبودما ولی هررررسری نزدیک پری ک میشم و علایم پیرچچری میاد غم عالم میاد تو سرم و ناامید میشم باز بعد پری شارژ میشم و... این روند ادامه داره کلا
دوساله انتظار میکشم و هربار ناامید
این ماه کککککلی امیدوار بودم ک فک کنم نگرفته چون همه ی علایم پری رو دارم

از قیمت آی یو آی خبردارین؟

دعام كنید همین
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، لیزا ، artatam
۳-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #9
(۳-اسفند-۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ عصر)'TiTi 92' نوشته است:  کسی آزمایش ذخیر تخمدان یا همون AMH داده بچه ها ؟

دوستم من دادم و 3 بوده نتیجش

نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره
۴-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۱۷ صبح
ارسال: #10

مرسی ماری جون و شیرین جون .... می دونم رنجش بین ۱ تا ۷ هست . مال من ۲ و نیم بود . با اینکه دکتر گفت عالیه ولی خودم فکر می کردم هرچی بیشتر باشه بهتره و کلی غصه خوردم تا اینکه بعدش فهمیدم بالای ۳ میره به سمت پلی کیستیک بودن . زیر ۱ هم که خوب نیست و یعنی دیگه آخراشه .
فکر کنم بین ۱ تا ۳ ایده آلش باشه .
حالا با عدد مثلا ۲ یعنی چند سال دیگه تخمک داریم ؟ Smile ۷-۸ سال داریم دیگه ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط اتيشپاره ، artatam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام