• تشریفات آدم و حوا
  • آرایشگاه گیوا

روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی

۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #1
 
روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
در رمان نویسی، نشانه های عشق واقعی به سمت ملودرام گرایش دارد. تپش قلب، بی خوابی، بی اشتهایی، به حرکت درآمدن پرده ها و آتش بازی. امااگر چنین چیزهایی را حس کردید، آنقدر که اسیر شهوت شده اید، عاشق نشده اید. اگر شهوت را کنار بگذاریم، نشانه هایی که در این مقاله برایتان عنوان می کنیم، نشانه های انکارناپذیر از عشق حقیقی—و سلامت احساسی—هستند.

به راحتی علت اینکه نمی خواهید با کسی ارتباط برقرار کنید را توضیح میدهید
باوجود اینهمه بیماری های مختلف دیگر هر روز با یکی بودن به اندازه گذشته جذابیت ندارد. مسئله تمایل به تک پر بودن نیست مسئله حرف زدن درمورد آن است. تعداد زیادی از زن ها و مردها تک همسری هستند و احساس می کنند که تمایلشان برای چشم پوشی از بقیه به همسرشان قدرت بیشتری می دهد. اما وقتی دوست داشته باشید که این حس و تمایل خودتان را توضیح دهید نه تنها عاشق هستید بلکه فردی منطقی و فهمیده نیز به نظر خواهید رسید.
دفترچه خاطرات گذشته تان را دفن می کنید.

"من دفترچه خاطراتم را دفن کرده ام!" این جمله نه تنها تک پر بودن فرد بلکه برنامه داشتن برای آن را نشان می دهد مخصوصاً وقتی می گویید که هیچکس از آشنایانتان به پای معشوق فعلیتان نمی رسد. تمایل شما برای خلاص شدن از آن، نشان از این واقعیت دارد. همچنین نشانه این است که دیگر هیچ تمایلی برای دیدن عشق های قبلیتان ندارید و این یعنی در این رابطه دیگر میلی به برگشت وجود ندارد و فقط می خواهید به جلو بروید.

شاید با خودتان فکر کنید که منصفانه نیست که دفترچه خاطرات را در شومینه بیندازید و بسوزانید، به همین دلیل اطلاعاتتان را روی لپ تاپ شخصیتان که دست هیچکس به آن نمی رسد ذخیره می کنید. تعهد، تعهد است.اگر تظاهر کنید که دفترچه خاطراتتان را دور ریخته اید یعنی تظاهر به متعهد بودن می کنید. پس بزرگ شوید: اگر به اندازه کافی بزرگ شده اید که کسی که دوستش دارید شما را جدی بگیرد، پس یعنی به اندازه کافی هم بزرگشده اید که خودتان خودتان را جدی بگیرید. در روابط متعهد دیگر جایی برای دوز و کلک نیست.

جایی می روید که از آن متنفر هستید.
اینکه دلتان بخواهد که با عشقتان جایی بروید که به شدت از آنجا متنفر هستید و اصلاً هم به خاطر آن ناراحت نشوید یکی از نشانه های خوب عاشق شدن است.

وقتی تازه شروع به قرار گذاشتن کرده بودید وسوسه می شدید که این رابطه را بر هم بزنید. در مرحله بعدی رابطه برای خودتان می ایستید و کارهایی که دوست ندارید را به هیچ وجه انجام نمی دهید. این فرایند کاملاً لازم است چون اگر قرار است یک عشق واقعی وجود داشته باشد باید بر مبنای اینکه خود واقعیتان کیست بنا شود نه کسی که طرفتان دوست دارد باشید. اما وقتی در آخر به عشق می رسید نیاز به اثبات مداوم خودتان با تاثیرات معشوقتان نرم تر می شود و این حس بخشش به خاطر عشقتان سخاوتتان را جبران می کند.

لازم نیست خوب حواستان به همه چیز باشد تا همه چیز 50-50 باشد. اما وقتی حس کنید که عدالت و مساوات و احترام بینتان وجود دارد آنوقت برای انجام کاری که از آن متنفرید اما طرفتان به آن علاقه دارد تمایل بیشتری پیدا می کنید. به عبارت دیگر، آن فرد از آن کار یا اتفاق مهمتر می شود.

اگر ولخرج باشید صرفه جوتر و اگر خسیس باشید دست و دلبازتر می شوید

مسئله پول نیست بلکه میل به امتحان کردن اعتقادات اصلی به خاطر ارزش گذاشتن به فردی دیگر و دیدگاه و نظرات اوست. هر رابطه خوبی ما را تغییر می دهد. اگر با عشقتان بودن باعث می شود یک بخش اصلی از خودتان راتغییر دهید فقط نشانه عشق نیست، بلکه نشاندهنده احترام و میل به یادگرفتن از همدیگر است. این یعنی رابطه تان اینقدر امن هست که بخواهید در آن دست به امتحان کردن کاری جدید بزنید.

ریا و دورویی را فراموش کنید. باید اینقدر جرات، قدرت و انرژی داشته باشید تا سیستم اعتقادی خودتان را چه سیاست، سقط جنین، غذای چینی، مسافرت، بچه دار شدن، باغبانی، پول یا هر عقیده دیگری به چالش بکشید.

هیچ کاری نکردن اما با هم بودن فوق العاده به نظر می رسد

در مراحل اول رابطه عطش عمیقی برای شناختن همدیگر وجود دارد اما این دوران کمی ترسناک هم به نظر می رسد چون ممکن است طرف مقابل کسی نباشد که شما فکر می کردید یا بدتر از آن، شما آن کسی نباشید که طرف مقابلتان می خواسته است. بااینکه در ابتدای رابطه هیچ چیز قطعی نیست اما شما فکر می کنید که اینطور است به همین خاطر دوست دارید همیشه با هم باشید و کاری انجام دهید، چه در ملاء عام چه محرمانه. در این دوران همیشه دنبال جایی هستید که با هم بروید و کاری که با هم انجام دهید. اگر زن و شوهریهستید که به رابطه جنسی علاقه دارید، کارهایی که می کنید هم پیراموناین رابطه خواهد و بقیه کارها اهمیت زیادی نخواهد داشت. اما وقتی آن عطش جنسی اولیه فروکش کرد دوست دارید پز همدیگر را به بقیه بدهید چون حس می کنید که خوب با هم جور شده اید و به آن افتخار می کنید.

وقتی حس کنید که هیچ کاری نکردن اما با هم بودن هم می تواند لذت بخش باشد یعنی عاشق شده اید چون مراحل قبلی که مرحله ترس، رابطه جنسی و پز دادن است را پشت سر گذاشته اید. حالا رابطه فقط به شما دو نفر منحصر می شود نه آدم ها یا کارهای دیگر. درواقع بااینکه در زندگی طبیعی همدیگر وارد شده اید اما با هم بودن برایتان فوق العاده ترین چیزی است که میتوانید فکر انجامش را بکنید.

حاضرید خودتان بودن را به خطر بیندازید

خودتان بودن مهمترین مسئله ممکن است. بقیه مواردی که در این مقاله ذکر کردیم همه مستلزم این است که خودتان باشید اما وقتی واقعاً کسی را دوست داشته باشید دوست دارید بداند که شما که هستید و شما را برای آنچه کههستید دوست بدارد نه آنچه که تظاهر می کنید هستید. وقتی در یک رابطه عاشقانه واقعی باشید می توانید صادق و رک و راست باشید و از فرصت ها استفاده کنید.

بخش نیرنگ آمیز عاشق بودن این است که می تواند شما را ترغیب کند خودتان باشید. شما دوست دارید کسی که قرار است شریک زندگیتان شود همیشه خوشحال و خوشبخت باشد و تنها راه آن این است که خودِ واقعیتان باشید. مطمئناً الان که او را اینقدر دوست دارید دلتان نمی خواهد با دروغ با او زندگی کنید اما باید مراقب باشید که به چه اعتراف می کنید. یادتان باشد که بین صداقت و دورویی سکوت است. اگر اینقدر بزرگ شده اید که عاشق شوید، پس اینقدر عاشق شده اید که بفهمید بعضی وقت ها باید ساکت باشید.

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki ، Sahar.zamiri ، sonaryan ، سراب ، Princess Bell ، pikard ، elize ، ati JO0N ، زینب گلی ، Geloriaga ، reyhun ، بانوی سعید ، Rezvaneh ، lidaaa ، nasrin8 ، xSaMiRax ، shiny7 ، nasibe_603
۲۶-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
تشخیص اینکه آیا واقعا عاشق هستیم کار سختیه
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #3
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
وقتى واقعا عاشق باشیم نمیفهمیم که واقعا درست عمل میکنیم یا نه این بدترین جنبشه. کور و کرمیشیم ودست به هر کاری میزنیم بهتر نیست فقط دوست داشتن باشه نه عشق
نقل قول
 سپاس شده توسط saraaa72 ، حباب ، ماهی قرمز ، Geloriaga ، خانوم آقای موسوی ، sepidsepide ، xSaMiRax
۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #4
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
به نظر من وقتی یه نفر رو فقط به خاطر خودش دوست داشته باشی نه چیز دیگه و واسه دیدنش بی تابی کنی یعنی عاشق شدی .
بی تو مهتاب شبی باز از آن گوشه گذشتم
همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط سایان ، ماهی قرمز ، خانوم آقای موسوی ، talamala ، هانیه هستم یه دختر رویایی
۶-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #5
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
عشق همش کشکه همش عادت و خودخواهیه اصلا بهش اعتقاد ندارم
نقل قول
 سپاس شده توسط نازي ، ستاره 110 ، ariii ، raheleh_fenel ، elham_rainbow
۲۱-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ صبح توسط رومی نا.)
ارسال: #6
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
من الان بعد ازحدود3سال هنوز بعضی وقتا از خودم میپرسم....
واقعا دوسش دارم؟؟؟؟HuhSad

قهـــــــــر که می کنید
مراقب فاصله ها باشید
بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می گردند!!
نقل قول
 سپاس شده توسط ariii ، ati JO0N ، خرگوش خانمی ، reyhane.m ، ***نفس*** ، Nazi33 ، هانیه هستم یه دختر رویایی
۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #7
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
عشق یعنی اینکه حتی حتی یه بارم تو ذهنت از خودت نپرسی آیا به درد هم میخوریم یا نه؟

هر گلی یه بویی داره چیست؟
.

.
.
.
.
.
.
توجیه آقایون برا خیانت به خانوماشون
ماشالا عینِ ِ زنبور میخان همه گلا رو بو کنن3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط ساره22 ، maryam727 ، ghazal_89 ، elma-e ، raheleh_fenel ، xSaMiRax ، mohad-1991
۳-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #8
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
بنظرم تشخیص عشق واقعی و افتراق اون با شهوت و وابستگی و عادت....خییییییلی سخته.این دوره زمونه نادرن کسایی که عاشق واقعی باشن.و اینکه بنظرم عشق هرچقدر خالصتر باشه به همون میزان روح انسان رو لطیف تر و عارفانه تر و خدایی تر میکنه و باعث میشه عاشق واسه رسیدن به معشوق وحفظش بیشتر بسمت خدا کشیده بشه و بیشتر به بزرگی خدا و حقیر بودن خودش پی ببره.درواقع عاشق وااااااااقعی در کنار عشق زمینی ،عشق خدایی روهم تجربه میکنه.
چه عشق عشقی کردما

خدایا چنان کن سرانجام کار \تو خشنود باشی و ما رستگار
خدایا همه چیزو میسپارم به خودت، دیگه دلم آروووومهNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط نگار خانوم ، مرسده ، Khanom Tala ، simin ، nanaz ، shila_2 ، نونوش ، skyisup92 ، گوشواره ، shaparak_7777 ، barun ، shiny star ، آزاده ی علی ، Aseman90 ، ســـتاره ، golbaghali ، مینروا ، raheleh_fenel ، Fahime ، shiny7 ، دیازپام
۱۰-بهمن-۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #9
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
عشق واقعی اینه که هیچوقت و تحت هیچ شرایطی از معشوقت دس نکشی و همیشه همرامش باشی واز انتخابت راضی باشی.
نقل قول
 سپاس شده توسط خانوم عجول ، fan2gh ، ساره22 ، xSaMiRax
۱۲-بهمن-۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #10
RE: روش تشخیص نشانه های عشق حقیقی
عشق واقعی یعنی عشقت یه جزئی از وجودت باشه و عاشق خودت باشی همیشه و تحت هر شرایطی
نقل قول
 سپاس شده توسط fan2gh ، فندق ، آزاده ی علی ، فشفشه
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد