روشویی کابینت دار

۱۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #1
روشویی کابینت دار
مهمترین نکات در هنگام خرید روشویی کابینتیخرید روشویی کابینت دار به خاطر تنوع جنس و مدل فراوان کمی سخت است، برای اینکه بهترین روشویی کابینتی را بخرید این نکات را رعایت کنید.روشویی از جزییات اصلی فضای سرویس بهداشتی است که با توجه به نوع و کاربردشان انواع متنوعی دارد. در این بخش قصد داریم روش انتخاب یک روشویی کابینتیمناسب را با شما در میان بگذاریم . پس با ۳akhtemon.com همراه باشید.
کابینت روشویی در طراحی حمام نقش بسیار مهمی دارد و لازم است که در انتخاب آن بیشتر دقت کنید. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از خرید کابینت روشویی نکاتی را در نظر بگیریم. به عنوان مثال، از خودتان سوال کنید که به چه نوع کابینت روشویی نیاز دارید؟ کابینت روشویی بزرگ یا کوچک ؟ چه نوع کاسه روشویی را ترجیح می دهید؟ کاسه روشویی سنگی ، سرامیکی یا شیشه ای؟ معمولا کابینت روشویی با کاسه روشویی متناسب با کابینت ، انتخابی ایده آل است برای سرویس بهداشتی . برای کمک به شما  مجموعه ای از راهنمایی ها و ایده هایی را که میتواند در انتخاب شما موثر باشد را ارائه دهیم.
[تصویر: روشویی کابینت دار]مهمترین نکته این است که کابینت روشویی باعث ترافیک حمام نشود. بنابراین، اگر قبلا یک طراحی خاص را در ذهن خود داشتید ، لازم است که بیشتر دقت کنید تا کابینت روشویی مانعی برای استفاده از کابین دور دوشی و دیگر وسایل حمام نباشد. به همین دلیل این مجموعه روشویی ها را بر اساس فضای شما طراحی و اجرا  میکند . روشویی‌ها انواع متنوعی دارند. یکی از آنها که از گذشته تا به حال همراه ما بوده؛ روشویی زمینی یا ایستاده است. امروزه علاوه برروشویی‎های زمینی، انواع گوناگون و زیبایی از روشویی تولید می‌شود.روشویی‌ها در دو مدل کابینتی و بدون کابینت تولید می‌شوند. منظور از روشویی های بدون کابینت، همان روشویی‌های ایستاده است که معمولا از جنس چینی هستند و در اکثر خانه‌ها استفاده می‌شدند. این نوع روشویی در ابعاد و اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شود. اگر شما هم از این مدل روشویی در منزلتان استفاده می کنید وبه دنبال تغییر کوچکی در سرویس بهداشتی خود هستید پیشنهاد ویژه ای برای‌تان داریم. شما می‌توانید در صورت تمایل و بسته به میزان فضای موجود در سرویس‌تان از باکس یا کمد برای نگهداری لوازم بهداشتی و شوینده‌ها استفاده کنید. و این کار را ما برای شماساده میکنیم . فقط کافیست به ما سر بزنید به آدرس www.3akhtemon.com
[تصویر: روشویی کابینت دار]همان‌طور که گفته شد مدل دیگری از روشویی به نام روشویی کابینتی یا یونیت‌دار طراحی و تولید می‌شود. این مدل به دلیل کاربردی‌تر بودن با استقبال زیادی روبه رو شده که با انتخاب آن به راحتی فضای زیر سینک خود را کاربردی می کنید . فضای زیر سینک محل مناسبی برای قرار دادن انواع مواد شوینده و بهداشتی است.
 آیا می توان در سرویس های بهداشتی کوچک نیز از روشویی کابینتی استفاده نمود؟خوشبختانه در سرویس های بهداشتی در ابعاد بسیار کوچک نیز می توان از روشویی کابینتی با عرض بیست و پنج سانتی متر و روشویی هایی که در گوشه قرار میگیرند استفاده کرد .مدت زمان لازم برای سفارش تا تحویل و آماده شدن محصول چه مدت زمانی نیاز است؟مدت زمان لازم برای تحویل سفارشات ده تا چهارده روز نیاز است اما این زمان با توجه به جنس ،اندازه و تعداد روشویی متفاوت است.برای سفارش و ساخت روشویی کابینتی چقدر هزینه کنیم و قیمت آن از ارزانترین تا گرانترین چقدر است؟قیمت روشویی به عواملی همچون اندازه ،رنگ ، ابعاد و متریال مورد نیاز برای بدنه و سنگ رویه بستگی دارد .چگونه روشویی کابینتی را در صورت مرطوب بودن فضا نظافت کنیم؟هنگام نظافت روشوییهای تمام پی وی سی ،نباید از آب داغ استفاده کنیم زیرا آب داغ باعث تغییرشکل روشویی می شود.همچنین روشویی های تمام پی وی سی را با مایع سفیدکننده تمیز نکنید زیرا تغییر رنگ می یابند.آیا مهارت خاصی برای نصب روشویی کابینتی نیاز هست؟برای نصب روشویی کابینتی نیاز به داشتن مهارت خاصی نیست و افرادی که در انجام لوله کشی و تاسیسات مهارت لازم را دارند هم می توانند روشویی کابینتی را نصب کنند اما در صورتی که مشتریان خواهان نصب روشویی کابینتی توسط نصاب ماهر هستند می توانند درخواست کنند تا این افراد روشویی کابینتی شان را نصب کنند ، این افراد برای نصب روشویی هزینه های متفاوتی را در خواست می کنند که این هزینه ها بسته به فول ست بودن و یا ساده بودن محصول ، نوع روشویی ، محل نصب با یکدیگر متفاوت است.  
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام